نوشته شده توسط : sevda

داوطلبان متقاضی ثبت نام بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ورودی مهر و بهمن سال تحصیلی ۹۹ - ۱۴۰۰ می توانند از میان رشته های ارائه شده مقاطع کاردانی و کارشناسی گروه های آموزشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس برای ثبت نام خود اقدام کنند .

 

 

از سال 91 به بعد دانشگاه آزاد سما داراب اقدام به ثبت نام بدون کنکور در بسیاری از رشته های خود کرده است . هرچند پیش از آن هم در بسیاری از واحد های کم متقاضی ثبت نام بدون آزمون توسط دانشگاه را مشاهده کرده بودیم ولی الان بیش از 7 سال است که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سما داراب بصورت مستقیم توسط معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می شود .

با یک حساب سرانگشتی و طبق آمار دانشگاه آزاد ، بیش از 95 درصد رشته محل های مقاطع کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد سما داراب بصورت بدون کنکور ارائه شده است . همین جا باید ذکر کنیم هیچ کدام از رشته های پزشکی و پیراپزشکی در دانشگاه آزاد سما داراب و هیچ دانشگاه آزاد دیگری در ایران بصورت بدون کنکور ارائه نمی شود .

به منظور آشنایی داوطلبان با رشته های بدون آزمون ارائه شده مقطع کاردانی و کارشناسی گروه های ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان ، در ادامه این مقاله لیست رشته های پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سال 99 - 1400 دانشگاه آزاد سما داراب را ارائه داده ایم .

 

لیست رشته های مقطع کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد سما داراب

دانشگاه آزاد سما داراب هر ساله 2 بار برای ورودی مهر ماه و بهمن به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد . در هر دوره از پذیرش این دانشگاه همزمان با آغاز زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و انتشار دفترچه ثبت نام ، رشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی ارائه شده در آن دوره نیز اعلام می شود .

 

مقطع کاردانی دانشگاه آزاد به دو دسته کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته تقسیم می شود که کاردانی پیوسته مختص فارغ التحصیلان رشته های فنی و مقطع کاردانی ناپیوسته مختص فارغ التحصیلان رشته های نظری می باشد . در ادامه با استناد به دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به تفکیک لیست رشته های مقطع کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد سما داراب سال 99 را ارائه داده ایم .

 

لیست رشته های مقطع کاردانی پیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد سما داراب :

 

کد رشته رشته کد محل دانشگاه جنسیت نظام آموزشی
40943 عمران 421 زن و مرد تمام وقت

 

در حال حاضر دانشگاه آزاد سما داراب رشته های بدون آزمون در مقطع کاردانی نا پیوسته ارائه نداده است .

 

داوطلبانی که رشته مورد نظر خود را در میان لیست ارائه شده یافته و قصد نام نویسی در دانشگاه آزاد سما داراب را دارند می توانند برای اطلاع از جزئیات ثبت نام ورودی سال ۹۹ این دانشگاه نخست مقاله زیر را مطالعه کرده و سپس برای ثبت نام خود اقدام کنند .

حتما بخوانید: ثبت نام دانشگاه آزاد

 

 

 

 

لیست رشته های مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد سما داراب

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به عنوان مجری پذیرش دوره های بدون آزمون این دانشگاه ، وظیفه انتشار لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد سما داراب را برعهده دارد . متقاضیان نام نویسی این پذیرش نیز موظف هستند تا با مطالعه کامل لیست اعلام شده به تعداد معین از میان رشته های بدون آزمون مقطع کارشناسی ، گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کنند .

 

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد باید با توجه به مدرک تحصیلی خود یکی از مقاطع کارشناسی پیوسته و یا ناپیوسته را انتخاب کنند . مقطع کارشناسی پیوسته برای دارندگان دیپلم و پیش دانشگاهی و یا دارندگان دیپلم نظام جدید بوده و مقطع کارشناسی ناپیوسته مختص دارندگان مدرک کاردانی می باشد .

 

لذا در ادامه به تفکیک لیست رشته های مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد سما داراب سال ۹۹ را ارائه داده ایم . داوطلبان می توانند با آماده کردن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، پس از انتخاب رشته های مورد نظر نسبت به تکمیل فرآیند نام نویسی خود اقدام کنند .

 

در حال حاضر دانشگاه آزاد سما داراب رشته های بدون آزمون در مقطع کارشناسی پیوسته و نا پیوسته ارائه نداده است .

 

متقاضیان نام نویسی در پذیرش بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد سال 99 می توانند با مطالعه مقاله زیر از مراحل و نحوه ثبت نام هر ورودی این دانشگاه مطلع شده و سپس برای ثبت نام خود اقدام کنند .

بیشتر بخوانید: نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

اگر پس از مطالعه لیست رشته های ثبت نام بدون کنکور بدون آزمون دانشگاه آزاد سما داراب سال ۹۹ سوالی در خصوص ثبت نام در سایت دانشگاه آزاد azmoon.org و انتخاب رشته این دانشگاه دارید پاسخ سوالات خود را ار کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . هم چنین می توانید با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دانشگاه های بدون آزمون هیوا از آخرین اخبار ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد سال جاری مطلع شوید .

 

به متقاضیان نام نویسی در پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد توصیه می شود علاوه بر نام نویسی در این دانشگاه برای پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری ( روزانه ، شبانه ، غیر انتقاعی و پیام نور ) نیز نام نویسی کنند . داوطلبان می توانند با مطالعه مقاله زیر رشته های بدون آزمون این دانشگاه ها را بررسی کرده و سپس برای ثبت نام اقدام کنند .

در ادامه بخوانید: لیست رشته های بدون آزمون سراسری

 

 
سوالات متداول

 

1- ✔️ دانشگاه آزاد سما داراب در چه مقاطعی دانشجو می پذیرد ؟

✔️ این دانشگاه معمولا در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجو می پذیرد که لیست رشته های مقاطع ارائه شده سال جاری در این مقاله ارائه شده است .2- ✔️ دانشگاه آزاد سما داراب در کدام رشته های تحصیلی به شیوه بدون آزمون دانشجو می پذیرد ؟

✔️ این دانشگاه در برخی از رشته های تحصیلی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد که لیست رشته های بدون کنکورسال جاری در این مقاله نیز ارائه شده است .3- ✔️ دانشگاه آزاد سما داراب در چه مقاطعی دانشجو می پذیرد ؟

✔️ این دانشگاه معمولا در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجو می پذیرد که لیست رشته های مقاطع ارائه شده سال جاری در این مقاله ارائه شده است .

منبع : لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد سما داراب:: بازدید از این مطلب : 0
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 27 مهر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

داوطلبان متقاضی ثبت نام بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ورودی مهر و بهمن سال تحصیلی ۹۹ - ۱۴۰۰ می توانند از میان رشته های ارائه شده مقاطع کاردانی و کارشناسی گروه های آموزشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس برای ثبت نام خود اقدام کنند .از سال 91 به بعد دانشگاه آزاد اقلید اقدام به ثبت نام بدون کنکور در بسیاری از رشته های خود کرده است . هرچند پیش از آن هم در بسیاری از واحد های کم متقاضی ثبت نام بدون آزمون توسط دانشگاه را مشاهده کرده بودیم ولی الان بیش از 7 سال است که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اقلید بصورت مستقیم توسط معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می شود .

با یک حساب سرانگشتی و طبق آمار دانشگاه آزاد ، بیش از 95 درصد رشته محل های مقاطع کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اقلید بصورت بدون کنکور ارائه شده است . همین جا باید ذکر کنیم هیچ کدام از رشته های پزشکی و پیراپزشکی در دانشگاه آزاد اقلید و هیچ دانشگاه آزاد دیگری در ایران بصورت بدون کنکور ارائه نمی شود .

به منظور آشنایی داوطلبان با رشته های بدون آزمون ارائه شده مقطع کاردانی و کارشناسی گروه های ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان ، در ادامه این مقاله لیست رشته های پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سال 99 - 1400 دانشگاه آزاد اقلید را ارائه داده ایم .

 

لیست رشته های مقطع کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد اقلید

دانشگاه آزاد اقلید هر ساله 2 بار برای ورودی مهر ماه و بهمن به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد . در هر دوره از پذیرش این دانشگاه همزمان با آغاز زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و انتشار دفترچه ثبت نام ، رشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی ارائه شده در آن دوره نیز اعلام می شود .

 

مقطع کاردانی دانشگاه آزاد به دو دسته کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته تقسیم می شود که کاردانی پیوسته مختص فارغ التحصیلان رشته های فنی و مقطع کاردانی ناپیوسته مختص فارغ التحصیلان رشته های نظری می باشد . در ادامه با استناد به دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به تفکیک لیست رشته های مقطع کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد اقلید سال 99 را ارائه داده ایم .

 

لیست رشته های مقطع کاردانی پیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اقلید :

 

کد رشته رشته کد محل دانشگاه جنسیت نظام آموزشی
40276 صنایع شیمیایی 161 زن و مرد تمام وقت
41052 نرم افزار کامپیوتر 161 زن و مرد تمام وقت
40680 مکانیک خودرو 161 زن و مرد تمام وقت
21301 حسابداری 161 زن و مرد تمام وقت
40603 ساخت و تولید 161 زن و مرد تمام وقت
40943 عمران 161 زن و مرد تمام وقت
40800 حرارت مرکزی و تهویه مطبوع 161 زن و مرد تمام وقت
40132 الکتروتکنیک 161 زن و مرد تمام وقت
40100 الکترونیک عمومی 161 زن و مرد تمام وقت

 

لیست رشته های مقطع کاردانی نا پیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اقلید :

 

گروه آموزشی کد رشته رشته کد محل دانشگاه جنسیت نظام آموزشی
علوم تجربی 10568 کاردانی دامپزشکی 161 زن و مرد تمام وقت
علوم تجربی 50435 کاردانی تکنولوژی آبیاری 161 زن و مرد تمام وقت
علوم تجربی 50606 تکنولوژی تولیدات گیاهی 161 زن و مرد تمام وقت
علوم تجربی 50441 کاردانی تکنولوژی ماشین های کشاورزی 161 زن و مرد تمام وقت
علوم تجربی 30539 تربیت معلم آموزش علوم تجربی 161 زن و مرد تمام وقت
ریاضی و فنی 40979 کاردانی فنی صنایع پلاستیک 161 زن و مرد تمام وقت
ریاضی و فنی 41052 نرم افزار کامپیوتر 161 زن و مرد تمام وقت
ریاضی و فنی 40583 کاردان فنی تاسیسات تهویه و تبرید 161 زن و مرد تمام وقت
ریاضی و فنی 40423 کاردان فنی کارهای عمومی ساختمان 161 زن و مرد تمام وقت
علوم انسانی 21380 کاردانی حسابداری 161 زن و مرد تمام وقت
علوم انسانی 20571 کاردانی آموزش و پرورش ابتدایی 161 زن و مرد تمام وقت
علوم انسانی 20123 کاردانی آموزش زبان و ادبیات فارسی 161 زن و مرد تمام وقت
ریاضی و فنی 40555 کاردانی فنی برق 161 زن و مرد تمام وقت
ریاضی و فنی 40988 کاردانی فنی کامپیوتر - سیستم های کامپیوتری 161 زن و مرد تمام وقت
علوم انسانی 20207 کاردانی آموزش دینی و عربی 161 زن و مرد تمام وقت

 

داوطلبانی که رشته مورد نظر خود را در میان لیست ارائه شده یافته و قصد نام نویسی در دانشگاه آزاد اقلید را دارند می توانند برای اطلاع از جزئیات ثبت نام ورودی سال ۹۹ این دانشگاه نخست مقاله زیر را مطالعه کرده و سپس برای ثبت نام خود اقدام کنند .

حتما بخوانید: ثبت نام دانشگاه آزاد

 

 

 

 

لیست رشته های مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد اقلید

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به عنوان مجری پذیرش دوره های بدون آزمون این دانشگاه ، وظیفه انتشار لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اقلید را برعهده دارد . متقاضیان نام نویسی این پذیرش نیز موظف هستند تا با مطالعه کامل لیست اعلام شده به تعداد معین از میان رشته های بدون آزمون مقطع کارشناسی ، گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کنند .

 

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد باید با توجه به مدرک تحصیلی خود یکی از مقاطع کارشناسی پیوسته و یا ناپیوسته را انتخاب کنند . مقطع کارشناسی پیوسته برای دارندگان دیپلم و پیش دانشگاهی و یا دارندگان دیپلم نظام جدید بوده و مقطع کارشناسی ناپیوسته مختص دارندگان مدرک کاردانی می باشد .

 

لذا در ادامه به تفکیک لیست رشته های مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اقلید سال ۹۹ را ارائه داده ایم . داوطلبان می توانند با آماده کردن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، پس از انتخاب رشته های مورد نظر نسبت به تکمیل فرآیند نام نویسی خود اقدام کنند .

 

لیست رشته های مقطع کارشناسی پیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اقلید :

 

گروه آموزشی کد رشته رشته کد محل دانشگاه جنسیت نظام آموزشی
ریاضی و فنی 50395 مهندسی مکانیک بیوسیستم 161 زن و مرد تمام وقت
ریاضی و فنی 40401 مهندسی عمران 161 زن و مرد تمام وقت
ریاضی و فنی 40675 مهندسی مکانیک 161 زن و مرد تمام وقت
علوم انسانی 20101 زبان و ادبیات فارسی 161 زن و مرد تمام وقت
علوم انسانی 20429 علوم قرآن و حدیث 161 زن و مرد تمام وقت
ریاضی و فنی 41054 مهندسی کامپیوتر 161 زن و مرد تمام وقت
علوم تجربی 50169 مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی 161 زن و مرد تمام وقت
ریاضی و فنی 40401 مهندسی عمران 161 زن و مرد پاره وقت

 

لیست رشته های مقطع کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اقلید :

 

کد رشته رشته کد محل دانشگاه جنسیت نظام آموزشی
50301 مهندسی آبیاری 161 زن و مرد تمام وقت
50305 مهندسی تولیدات گیاهی 161 زن و مرد تمام وقت
50303 مهندسی ماشین های کشاورزی 161 زن و مرد تمام وقت
70402 مهندسی اجرایی عمران 161 زن و مرد تمام وقت
41426 مهندسی فناوری صنایع شیمیایی 161 زن و مرد تمام وقت
41430 مهندسی فناوری مکانیک خودرو 161 زن و مرد تمام وقت
41421 مهندسی تکنولوژی برق - قدرت 161 زن و مرد تمام وقت
20627 آموزش و پرورش ابتدایی 161 زن و مرد تمام وقت
21301 حسابداری 161 زن و مرد تمام وقت
41061 مهندسی نرم افزار کامپیوتر 161 زن و مرد تمام وقت
41433 مهندسی فناوری مکانیک - ماشین افزار 161 زن و مرد تمام وقت
21207 مدیریت بازرگانی 161 زن و مرد تمام وقت
70138 سخت افزار کامپیوتر 161 زن و مرد تمام وقت

 

متقاضیان نام نویسی در پذیرش بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد سال 99 می توانند با مطالعه مقاله زیر از مراحل و نحوه ثبت نام هر ورودی این دانشگاه مطلع شده و سپس برای ثبت نام خود اقدام کنند .

بیشتر بخوانید: نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

اگر پس از مطالعه لیست رشته های ثبت نام بدون کنکور بدون آزمون دانشگاه آزاد اقلید سال ۹۹ سوالی در خصوص ثبت نام در سایت دانشگاه آزاد azmoon.org و انتخاب رشته این دانشگاه دارید پاسخ سوالات خود را ار کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . هم چنین می توانید با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دانشگاه های بدون آزمون هیوا از آخرین اخبار ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد سال جاری مطلع شوید .

 

به متقاضیان نام نویسی در پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد توصیه می شود علاوه بر نام نویسی در این دانشگاه برای پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری ( روزانه ، شبانه ، غیر انتقاعی و پیام نور ) نیز نام نویسی کنند . داوطلبان می توانند با مطالعه مقاله زیر رشته های بدون آزمون این دانشگاه ها را بررسی کرده و سپس برای ثبت نام اقدام کنند .

در ادامه بخوانید: لیست رشته های بدون آزمون سراسری

 

 
سوالات متداول

 

1- ✔️ دانشگاه آزاد اقلید در چه مقاطعی دانشجو می پذیرد ؟

✔️ این دانشگاه معمولا در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجو می پذیرد که لیست رشته های مقاطع ارائه شده سال جاری در این مقاله ارائه شده است .2- ✔️ دانشگاه آزاد اقلید در کدام رشته های تحصیلی به شیوه بدون آزمون دانشجو می پذیرد ؟

✔️ این دانشگاه در برخی از رشته های تحصیلی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد که لیست رشته های بدون کنکورسال جاری در این مقاله نیز ارائه شده است .3- ✔️ دانشگاه آزاد اقلید در چه مقاطعی دانشجو می پذیرد ؟

✔️ این دانشگاه معمولا در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجو می پذیرد که لیست رشته های مقاطع ارائه شده سال جاری در این مقاله ارائه شده است .

منبع : لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اقلید:: بازدید از این مطلب : 0
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 27 مهر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

داوطلبان متقاضی ثبت نام بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ورودی مهر و بهمن سال تحصیلی ۹۹ - ۱۴۰۰ می توانند از میان رشته های ارائه شده مقاطع کاردانی و کارشناسی گروه های آموزشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس برای ثبت نام خود اقدام کنند .از سال 91 به بعد دانشگاه آزاد سما اقلید اقدام به ثبت نام بدون کنکور در بسیاری از رشته های خود کرده است . هرچند پیش از آن هم در بسیاری از واحد های کم متقاضی ثبت نام بدون آزمون توسط دانشگاه را مشاهده کرده بودیم ولی الان بیش از 7 سال است که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سما اقلید بصورت مستقیم توسط معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می شود .

با یک حساب سرانگشتی و طبق آمار دانشگاه آزاد ، بیش از 95 درصد رشته محل های مقاطع کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد سما اقلید بصورت بدون کنکور ارائه شده است . همین جا باید ذکر کنیم هیچ کدام از رشته های پزشکی و پیراپزشکی در دانشگاه آزاد سما اقلید و هیچ دانشگاه آزاد دیگری در ایران بصورت بدون کنکور ارائه نمی شود .

به منظور آشنایی داوطلبان با رشته های بدون آزمون ارائه شده مقطع کاردانی و کارشناسی گروه های ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان ، در ادامه این مقاله لیست رشته های پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سال 99 - 1400 دانشگاه آزاد سما اقلید را ارائه داده ایم .

 

لیست رشته های مقطع کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد سما اقلید

دانشگاه آزاد سما اقلید هر ساله 2 بار برای ورودی مهر ماه و بهمن به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد . در هر دوره از پذیرش این دانشگاه همزمان با آغاز زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و انتشار دفترچه ثبت نام ، رشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی ارائه شده در آن دوره نیز اعلام می شود .

 

مقطع کاردانی دانشگاه آزاد به دو دسته کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته تقسیم می شود که کاردانی پیوسته مختص فارغ التحصیلان رشته های فنی و مقطع کاردانی ناپیوسته مختص فارغ التحصیلان رشته های نظری می باشد . در ادامه با استناد به دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به تفکیک لیست رشته های مقطع کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد سما اقلید سال 99 را ارائه داده ایم .

 

در حال حاضر دانشگاه آزاد سما اقلید رشته های بدون آزمون در مقطع کاردانی پیوسته و نا پیوسته ارائه نداده است .

 

داوطلبانی که رشته مورد نظر خود را در میان لیست ارائه شده یافته و قصد نام نویسی در دانشگاه آزاد سما اقلید را دارند می توانند برای اطلاع از جزئیات ثبت نام ورودی سال ۹۹ این دانشگاه نخست مقاله زیر را مطالعه کرده و سپس برای ثبت نام خود اقدام کنند .

حتما بخوانید: ثبت نام دانشگاه آزاد

 

 

 

 

لیست رشته های مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد سما اقلید

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به عنوان مجری پذیرش دوره های بدون آزمون این دانشگاه ، وظیفه انتشار لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد سما اقلید را برعهده دارد . متقاضیان نام نویسی این پذیرش نیز موظف هستند تا با مطالعه کامل لیست اعلام شده به تعداد معین از میان رشته های بدون آزمون مقطع کارشناسی ، گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کنند .

 

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد باید با توجه به مدرک تحصیلی خود یکی از مقاطع کارشناسی پیوسته و یا ناپیوسته را انتخاب کنند . مقطع کارشناسی پیوسته برای دارندگان دیپلم و پیش دانشگاهی و یا دارندگان دیپلم نظام جدید بوده و مقطع کارشناسی ناپیوسته مختص دارندگان مدرک کاردانی می باشد .

 

لذا در ادامه به تفکیک لیست رشته های مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد سما اقلید سال ۹۹ را ارائه داده ایم . داوطلبان می توانند با آماده کردن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، پس از انتخاب رشته های مورد نظر نسبت به تکمیل فرآیند نام نویسی خود اقدام کنند .

 

در حال حاضر دانشگاه آزاد سما اقلید رشته های بدون آزمون در مقطع کارشناسی پیوسته و نا پیوسته ارائه نداده است .

 

متقاضیان نام نویسی در پذیرش بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد سال 99 می توانند با مطالعه مقاله زیر از مراحل و نحوه ثبت نام هر ورودی این دانشگاه مطلع شده و سپس برای ثبت نام خود اقدام کنند .

بیشتر بخوانید: نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

اگر پس از مطالعه لیست رشته های ثبت نام بدون کنکور بدون آزمون دانشگاه آزاد سما اقلید سال ۹۹ سوالی در خصوص ثبت نام در سایت دانشگاه آزاد azmoon.org و انتخاب رشته این دانشگاه دارید پاسخ سوالات خود را ار کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . هم چنین می توانید با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دانشگاه های بدون آزمون هیوا از آخرین اخبار ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد سال جاری مطلع شوید .

 

به متقاضیان نام نویسی در پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد توصیه می شود علاوه بر نام نویسی در این دانشگاه برای پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری ( روزانه ، شبانه ، غیر انتقاعی و پیام نور ) نیز نام نویسی کنند . داوطلبان می توانند با مطالعه مقاله زیر رشته های بدون آزمون این دانشگاه ها را بررسی کرده و سپس برای ثبت نام اقدام کنند .

در ادامه بخوانید: لیست رشته های بدون آزمون سراسری

 

 
سوالات متداول

 

1- ✔️ دانشگاه آزاد سما اقلید در چه مقاطعی دانشجو می پذیرد ؟

✔️ این دانشگاه معمولا در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجو می پذیرد که لیست رشته های مقاطع ارائه شده سال جاری در این مقاله ارائه شده است .2- ✔️ دانشگاه آزاد سما اقلید در کدام رشته های تحصیلی به شیوه بدون آزمون دانشجو می پذیرد ؟

✔️ این دانشگاه در برخی از رشته های تحصیلی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد که لیست رشته های بدون کنکورسال جاری در این مقاله نیز ارائه شده است .3- ✔️ دانشگاه آزاد سما اقلید در چه مقاطعی دانشجو می پذیرد ؟

✔️ این دانشگاه معمولا در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجو می پذیرد که لیست رشته های مقاطع ارائه شده سال جاری در این مقاله ارائه شده است .

منبع : لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد سما اقلید:: بازدید از این مطلب : 0
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 27 مهر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

داوطلبان متقاضی ثبت نام بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ورودی مهر و بهمن سال تحصیلی ۹۹ - ۱۴۰۰ می توانند از میان رشته های ارائه شده مقاطع کاردانی و کارشناسی گروه های آموزشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس برای ثبت نام خود اقدام کنند .

 

از سال 91 به بعد دانشگاه آزاد سما نورآباد ممسنی اقدام به ثبت نام بدون کنکور در بسیاری از رشته های خود کرده است . هرچند پیش از آن هم در بسیاری از واحد های کم متقاضی ثبت نام بدون آزمون توسط دانشگاه را مشاهده کرده بودیم ولی الان بیش از 7 سال است که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سما نورآباد ممسنی بصورت مستقیم توسط معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد انجام می شود .

با یک حساب سرانگشتی و طبق آمار دانشگاه آزاد ، بیش از 95 درصد رشته محل های مقاطع کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد سما نورآباد ممسنی بصورت بدون کنکور ارائه شده است . همین جا باید ذکر کنیم هیچ کدام از رشته های پزشکی و پیراپزشکی در دانشگاه آزاد سما نورآباد ممسنی و هیچ دانشگاه آزاد دیگری در ایران بصورت بدون کنکور ارائه نمی شود .

به منظور آشنایی داوطلبان با رشته های بدون آزمون ارائه شده مقطع کاردانی و کارشناسی گروه های ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان ، در ادامه این مقاله لیست رشته های پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سال 99 - 1400 دانشگاه آزاد سما نورآباد ممسنی را ارائه داده ایم .

 

لیست رشته های مقطع کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد سما نورآباد ممسنی

دانشگاه آزاد سما نورآباد ممسنی هر ساله 2 بار برای ورودی مهر ماه و بهمن به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد . در هر دوره از پذیرش این دانشگاه همزمان با آغاز زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و انتشار دفترچه ثبت نام ، رشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی ارائه شده در آن دوره نیز اعلام می شود .

 

مقطع کاردانی دانشگاه آزاد به دو دسته کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته تقسیم می شود که کاردانی پیوسته مختص فارغ التحصیلان رشته های فنی و مقطع کاردانی ناپیوسته مختص فارغ التحصیلان رشته های نظری می باشد . در ادامه با استناد به دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به تفکیک لیست رشته های مقطع کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد سما نورآباد ممسنی سال 99 را ارائه داده ایم .

 

در حال حاضر دانشگاه آزاد سما نورآباد ممسنی رشته های بدون آزمون در مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته ارائه نداده است .

 

داوطلبانی که رشته مورد نظر خود را در میان لیست ارائه شده یافته و قصد نام نویسی در دانشگاه آزاد سما نورآباد ممسنی را دارند می توانند برای اطلاع از جزئیات ثبت نام ورودی سال ۹۹ این دانشگاه نخست مقاله زیر را مطالعه کرده و سپس برای ثبت نام خود اقدام کنند .

حتما بخوانید: ثبت نام دانشگاه آزاد

 

 

 

 

لیست رشته های مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد سما نورآباد ممسنی

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به عنوان مجری پذیرش دوره های بدون آزمون این دانشگاه ، وظیفه انتشار لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد سما نورآباد ممسنی را برعهده دارد . متقاضیان نام نویسی این پذیرش نیز موظف هستند تا با مطالعه کامل لیست اعلام شده به تعداد معین از میان رشته های بدون آزمون مقطع کارشناسی ، گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کنند .

 

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد باید با توجه به مدرک تحصیلی خود یکی از مقاطع کارشناسی پیوسته و یا ناپیوسته را انتخاب کنند . مقطع کارشناسی پیوسته برای دارندگان دیپلم و پیش دانشگاهی و یا دارندگان دیپلم نظام جدید بوده و مقطع کارشناسی ناپیوسته مختص دارندگان مدرک کاردانی می باشد .

 

لذا در ادامه به تفکیک لیست رشته های مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد سما نورآباد ممسنی سال ۹۹ را ارائه داده ایم . داوطلبان می توانند با آماده کردن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، پس از انتخاب رشته های مورد نظر نسبت به تکمیل فرآیند نام نویسی خود اقدام کنند .

 

در حال حاضر دانشگاه آزاد سما نورآباد ممسنی رشته های بدون آزمون در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ارائه نداده است .

 

متقاضیان نام نویسی در پذیرش بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد سال 99 می توانند با مطالعه مقاله زیر از مراحل و نحوه ثبت نام هر ورودی این دانشگاه مطلع شده و سپس برای ثبت نام خود اقدام کنند .

بیشتر بخوانید: نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

اگر پس از مطالعه لیست رشته های ثبت نام بدون کنکور بدون آزمون دانشگاه آزاد سما نورآباد ممسنی سال ۹۹ سوالی در خصوص ثبت نام در سایت دانشگاه آزاد azmoon.org و انتخاب رشته این دانشگاه دارید پاسخ سوالات خود را ار کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . هم چنین می توانید با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دانشگاه های بدون آزمون هیوا از آخرین اخبار ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد سال جاری مطلع شوید .

 

به متقاضیان نام نویسی در پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد توصیه می شود علاوه بر نام نویسی در این دانشگاه برای پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری ( روزانه ، شبانه ، غیر انتقاعی و پیام نور ) نیز نام نویسی کنند . داوطلبان می توانند با مطالعه مقاله زیر رشته های بدون آزمون این دانشگاه ها را بررسی کرده و سپس برای ثبت نام اقدام کنند .

در ادامه بخوانید: لیست رشته های بدون آزمون سراسری

 

 
سوالات متداول

 

1- ✔️ دانشگاه آزاد سما نورآباد ممسنی در چه مقاطعی دانشجو می پذیرد ؟

✔️ این دانشگاه معمولا در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجو می پذیرد که لیست رشته های مقاطع ارائه شده سال جاری در این مقاله ارائه شده است .2- ✔️ دانشگاه آزاد سما نورآباد ممسنی در کدام رشته های تحصیلی به شیوه بدون آزمون دانشجو می پذیرد ؟

✔️ این دانشگاه در برخی از رشته های تحصیلی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد که لیست رشته های بدون کنکورسال جاری در این مقاله نیز ارائه شده است .3- ✔️ دانشگاه آزاد سما نورآباد ممسنی در چه مقاطعی دانشجو می پذیرد ؟

✔️ این دانشگاه معمولا در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجو می پذیرد که لیست رشته های مقاطع ارائه شده سال جاری در این مقاله ارائه شده است .

منبع : لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد سما نورآباد ممسنی:: بازدید از این مطلب : 0
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 27 مهر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱شامل مشخصات داوطلب به منظور تشخیص هویت داوطلب است . از این رو به همراه داشتن کارت ورود به جلسه برای شرکت در آزمون ورودی سنجش هوش الزامی می باشد .هر ساله متقاضیان تحصیل در پایه هفتم دوره متوسطه اول مدارس تیزهوشان باید در آزمون سنجش هوش ثبت نام و شرکت نمایند . داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ با مراجعه به سایت مرکز ملی استعداد های درخشان ، ثبت نام خود را نهایی نموده اند می بایست خود را برای حضور سر جلسه در زمان برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان 1400 - 1401 آماده نمایند .

لازم به ذکر است که دانش آموزان برای شرکت در آزمون سنجش هوش باید چند روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ مجددا به سامانه مذکور جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان مراجعه نمایند . در این مقاله به شرح زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان 1400 - 1401 جهت ورورد بهپایه هفتم می پردازیم .

 

 

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

کلیه داوطلبان چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان پایه هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ باید نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم خود اقدام نمایند . بدین صورت که برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به سایت hoosh.medu.ir مراجعه کرده و پس از پرداخت وجه ثبت نام نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند . 

 

در حال حاضر زمان دقیقی برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ، اعلام نشده است . به محض اعلام زمان دقیق در این قسمت اطلاع رسانی خواهد شد .

 

 

بیشتر بخوانید: سوالات آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم 

 

 

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

برای راهنمایی بهتر متقاضیان ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401 ، در این بخش به شرح مراحل دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون به صورت راهنمای تصویری پرداخته ایم :

 

 راهنمای تصویری دریافت 

 کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ 

 

 داوطلبان جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ابتدا باید به سایت hoosh.medu.ir مراجعه نموده و با کدملی و رمز عبور همگام وارد پرتال دانش آموزی خود شوند :

 

 

 

 

 در این قسمت نقش خود و عنوان سازمان را وارد نمایید .

 

 

 

 

 پس از وارد شدن به پرتال شخصی با انتخاب گزینه " ثبت نهایی " لینک دریافت کارت برایتان فعال می شود .

 

 

 

 

در نهایت با انتخاب گزینه چاپ کارت می توانید اقدام به دریافت و چاپ کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم نمایید .

 

 

 

 

تمامی تصاویر ارائه شده در راهنمای تصویری مربوط به دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان سال گذشته می باشد . به محض فعال شدن سامانه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ، تصاویر بالا به روز رسانی خواهند شد .

 

 

بیشتر بخوانید: روش صحیح مطالعه برای دانش آموزان

 

 

 

 

 

 

 در صورت وجود سوال یا ابهامی در پیرامون دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1400 - 1401 می توانید پاسخ سوالات خود را از مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا با استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا دریافت نمایید . 

همچنین می توانید با عضویت در صفحه اینستاگرام تیزهوشان هیوا و یا کانال تلگرام تیزهوشان هیوا به محض انتشار اطلاعیه کارت ورود به جلسه تیزهوشان پایه هفتم از زمان دقیق آن مطلع شوید .

 

در ادامه بخوانید: زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان

 

 

 
سوالات متداول

 

1- ✔️ برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ باید به چه سایتی مراجعه کنیم ؟

✔️ داوطلبان جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان می توانند به سایت مرکز ملی استعداد های درخشان مراجعه نمایند که در این مقاله به آدرس آن اشاره شده است .2- ✔️ کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان پایه هفتم  ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ به چه صورت قابل دریافت است ؟

✔️ کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز ملی استعداد های درخشان قابل دریافت می باشد که در این مقاله راهنمای تصوری آن ارائه شده است .3- ✔️ برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش 1400 - 1401 به چه اطلاعاتی نیاز است ؟

✔️ داوطلبان جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم جهت دسترسی به پرتال دانش آموزی باید کدملی و رمز عبور همگام خود را وارد کنند در این مقاله راهنمای تصوری آن ارائه شده است .

منبع :  دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱:: بازدید از این مطلب : 3
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 مهر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

داوطلبانی که در زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱​ شرکت نموده اند می بایست چند روز قبل از برگزاری آزمون مجددا به سایت تیزهوشان به نشانی hoosh.medu.ir مراجعه کرده و اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401 کنند . ورود به جلسه آزمون بدون به همراه داشتن کارت ورود به جلسه امکان پذیر نمی باشد .هر ساله قبل چند روز قبل از برگزاری آزمون تیزهوشان ، کارت ورود به جلسه این آزمون منتشر می شود و تمامی داوطلبان می بایست حتما برای دریافت این کارت اقدام نمایند . بر اساس اعلام مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان ، کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱​ به صورت الکترونیکی از طریق سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان قابل دریافت است و دانش آموزان با دریافت این کارت از زمان و محل حوزه آزمون مطلع می شوند .

توجه داشته باشید که بدون در دست داشتن این کارت اجازه حضور در جلسه آزمون را نخواهید داشت . در این مقاله نکاتی در خصوص زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 1400 - 1401 شرح داده خواهد شد .

 

 

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

معمولا کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401 ، حدود یک هفته قبل از زمان برگزاری این آزمون ، منتشر می گردد . لذا پیش بینی می شود که کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱​ ، همچون روال سال گذشته که در اواسط تیرماه منتشر شد ، در حوالی همین تاریخ قابل دریافت باشد .

 

 

در حال جاضر زمان دقیقی برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ، مشخص نشده است . به محض اعلام زمان دقیق در این قسمت اطلاع رسانی خواهد شد .

 

بیشتر بخوانید: زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان

 

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

برای راهنمای بهتر دانش آموزان داوطلب شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ قصد داریم در این بخش ازمقاله تمامی مراحل مربوط به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس هفتم 1400 - 1401 را به طور ساده و خلاصه و به ترتیب مراحل آن بیان کنیم .

 

 نحوه دریافت 

 کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ 

 

 مراجعه به سایت hoosh.medu.ir و یا سامانه همگام مدارس hamgam.medu.ir 

 وارد کردن کد ملی ، رمز عبور همگام

  ورود به صفحه ی دریافت  کارت ورود به جلسه آزمون

کلیک بر روی گزینه چاپ کارت و دریافت کارت

 

بیشتر بخوانید: نحوه دریافت رمز عبور همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

 

 

 

 

راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

با توجه به اهمیت بالای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ، برای دواطلبان این آزمون و جهت راهنمایی بهتر و انجام صحیح مراحل دریافت کارت ، در این قسمت به بررسی مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون به صورت راهنمای تصویری می پردازیم :

 

 راهنمای تصویری دریافت 

 کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ 

 

 در مرحله اول دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401 وارد سایت hoosh.medu.ir شده و با توجه به تصویر زیر کد ملی و رمز عبور همگام خود را در محلی که با فلش قرمز نشان داده شده وارد نمایید :

 

 

 در این قسمت نقش خود و عنوان سازمان را وارد نمایید .

 

 

 بعد از وارد شدن به پرتال شخصی با انتخاب گزینه " ثبت نهایی " لینک دریافت کارت برایتان فعال می شود .

 

 

 در انتها با انتخاب گزینه چاپ کارت می توانید اقدام به دریافت و چاپ کارت ورود به جلسه آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱نمایید .

 

 

بیشتر بخوانید: سوالات تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401

 

 

 

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

 

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401 شامل مشخصات داوطلب مانند نام ، نام خانوادگی ، شماره ملی ، مقطع تحصیلی و تصویر داوطلب می باشد و قبل از ورود داوطلب به جلسه آزمون ، کارت ورود به جلسه آزمون بررسی خواهد شد و در صورت تناقض در اطلاعات از ورود داوطلب به جلسه آزمون جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱  جلوگیری خواهد شد .

بنابراین حتما بعد از دریافت کارت ورود به جلسه ، مشخصات روی کارت را بررسی کنید و در صورت مغایرت با اطلاعات فردیتان به واحد سنجش آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه و اشتباه مربوطه را اصلاح نمایید .

 

در ادامه بخوانید: اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

 

 جهت اطلاع از آخرین اخبار مربوط به مدارس تیزهوشان ، می توانید عضو کانال تلگرام مدارس تیزهوشان هیوا شده و یا صفحه اینستاگرام مدارس هیوا را دنبال نمایید . همچنین برای پاسخ به پرسش های خود درباره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱  می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس بگیرید . برای این کار می توانید از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا اقدام نمایید .سوالات متداول

 

1- ✔️ کارت ورود به جلسه ازمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ در چه تاریخی منتشر می شود ؟

✔️ حدودا یک هفته قبل از برگزاری آزمون که تاریخ دقیق آن در این مقاله اشاره شده است .2- ✔️ نحوه دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ به چه صورت است ؟

✔️ به صورت اینترنتی که نحوه دریافت آن به صورت راهنمای تصویری در این مقاله ارائه شده است .3- ✔️ لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401 در چه سایتی فعال می شود ؟

✔️ در سایت استعداد های درخشان که آدرس آن در این مقاله ارائه شده است .

منبع :  کارت ورود به جلسه تیزهوشان ششم به هفتم:: بازدید از این مطلب : 1
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 مهر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

کلیه علاقه مندان به ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس به منظور اطلاع از شرایط ، ضوابط و نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 می بایست در موعد مقرر به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ را دانلود نمایند .

 

 

سازمان سنجش برای آشنایی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 1400 با شرایط ، ضوابط و نحوه ثبت نام این آزمون راهنمای جامعی تحت عنوان دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد منتشر کرده و هم زمان با آغاز فرایند ثبت نام بر روی سایت خود به آدرس sanjesh.org قرار می دهد .

دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ به منظور سهولت در انجام این فرایند در دسترس داوطلبان قرار گرفته و از بخش های مختلفی هم چون شرایط عمومی و اختصاصی ، مقررات وظیفه عمومی ، سهمیه ها و تسهیلات ، نحوه ثبت نام و مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 تشکیل شده است .

متقاضیان پس از بررسی تمامی بندها و تبصره های این دفترچه در صورت داشتن شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد می توانند نسبت به تکمیل فرم اینترنتی اقدام کرده و خود را برای شرکت در آزمون رشته امتحانی مورد نظر آماده نمایند . در ادامه لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ را در اختیار داوطلبان قرار داده و به بررسی بخش های مختلف این دفترچه می پردازیم . 

 

لینک دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد 1400 به محض انتشار در اینجا قرار می گیرد .

 

برای دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد 99 کلیک کنید

 

 

بخش های مختلف دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰

داوطلبان پس از دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 و مطالعه دقیق آن می توانند پاسخ بسیاری از سوالات خود را یافته و با آگاهی بیش تر مراحل ثبت نام کارشناسی ارشد را پشت سر گذارند . در قسمت زیر به توضیح مختصری در خصوص قسمت های مختلف دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰پرداخته ایم . 

بخش اول : شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد 1400

در این بخش شرایط عمومی و اختصاصی لازم برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰درج شده است . با توجه به این که داوطلبان این آزمون از نظر وضعیت تحصیل در شرایط و موقعیت های متفاوتی قرار دارند با مطالعه این قسمت می توانند وضعیت مجاز بودن خود را بررسی نمایند . 

 

بیشتر بخوانید:شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد 1400

 

بخش دوم : مقررات وظیفه عمومی

بر اساس مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ داوطلبان مرد متقاضی شرکت در این آزمون باید وضعیت نظام وظیفه خود را مشخص نموده و با توجه به این قسمت وضعیت مشمولیت یا معافیت خود را مورد بررسی قرار دهند . 

 

بخش سوم : شرایط و ضوابط ثبت نام اتباع خارجی

داوطلبان شرکت کننده اتباع غیر ایرانی باید علاوه بر داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مذکور بندهای این قسمت از دفترچه را نیز مطالعه نمایند . 

 

بخش چهارم : سهمیه ها و تسهیلات 

سازمان سنجش در این قسمت دفترچه به معرفی سهمیه های کنکور کارشناسی ارشد پرداخته و شرایط استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران را ارائه داده است . در ادامه این قسمت نیز شاهد جزئیات مربوط به تسهیلات در نظر گرفته شده برای استعدادهای درخشان و حافظان قرآن مجید خواهیم بود .

 

بیشتر بخوانید: سهمیه های آزمون کارشناسی ارشد 1400

 

 

بخش پنجم : روند ثبت نام

داوطلبان با مطالعه این بخش می توانند تمامی اطلاعات لازم در خصوص مراحل ثبت نام ، نحوه تکمیل فرم اینترنتی ، مدارک ثبت نام کارشناسی ارشد 1400 و نکات و تذکرات مهم در این خصوص را کسب نمایند . 

 

بخش ششم : مراحل بعدی آزمون

این بخش از دفترچه به منظور برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد در نظر گرفته شده که داوطلبان با بررسی آن می توانند به مدیریت زمان بپردازند . متقاضیان در این قسمت می توانند مسیر این آزمون را مورد بررسی قرار داده و از زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ مطلع شوند . 

 

بخش هفتم : شرایط و ضوابط المپیاد علمی دانشجویی

با توجه به این که اولین مرحله المپیاد علمی دانشجویی کشور هم زمان با کنکور کارشناسی ارشد برگزار می شود در این قسمت شاهد شرایط و ضوابط متقاضیان المپیاد می باشیم . 

 

بخش هشتم : جدول رشته های امتحانی

داوطلبان در این قسمت می توانند لیست رشته های کارشناسی ارشد 1400 را به تفکیک گروه های آزمایشی علوم انسانی ، علوم پایه ، فنی و مهندسی ، کشاورزی ، هنر و دامپزشکی مشاهده نمایند . 

 

بخش آخر : فرم های مورد نیاز

در انتهای دفترچه نیز به منظور کاهش خطا و اشتباه داوطلب یک نمونه فرم پیش نویس ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد قرار داده می شود . هم چنین داوطلبان سال آخر مقطع کارشناسی می توانند فرم مخصوص معدل را در این قسمت مشاهده نمایند .

 

برای دانلود فرم پیش نویس ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 کلیک کنید

 

 

 

 

مشاوره ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰

در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ امکان انتخاب دو رشته امتحانی اصلی و شناور از لیست رشته های کارشناسی ارشد مندرج در دفترچه راهنما وجود دارد که این رشته ها بر حسب تجانس در شش گروه آزمایشی قرار گرفته اند . لازم به ذکر است دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد مختص تمامی داوطلبان دانشگاه های سراسری اعم از روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پیام نور ، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد بوده و دفترچه جداگانه ای تحت عنوان دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400 منتشر نمی شود . 

داوطلبان می توانند در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص بخش های مختلف دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ با مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس بگیرند . راه ارتباطی متقاضیان با کارشناسان این مرکز سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا می باشد .

 

در ادامه بخوانید: راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

 

 
سوالات متداول

 

1- داوطلبان برای دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 باید به چه سایتی مراجعه کنند ؟

دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 هم زمان با آغاز این فرایند بر روی سایت sanjesh.org قرار می گیرد .2- راه تشخیص رشته های شناور کارشناسی ارشد در دفترچه راهنمای این آزمون به چه صورت است ؟

این رشته ها با علامت ستاره ( * ) در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 مشخص می شوند .3- هر داوطلب چند رشته امتحانی از لیست رشته های مندرج در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد را می تواند انتخاب کند ؟

امکان انتخاب یک رشته امتحانی اصلی و یک رشته امتحانی شناور از لیست رشته های مندرج در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وجود دارد .

منبع :  دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰:: بازدید از این مطلب : 1
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 مهر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

هر ساله دانش آموزان پایه نهم به دهم برای ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی باید در زمان مقرر شده از طرف سازمان مدارس استعداد های در خشان اعلام می شود به صورت اینترنتی اقدام به ثبت نام نمایند .  آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم  همه ساله به صورت استانی در تمام استان های کشور توسط سازمان آموزش و پرورش جهت شناسایی دانش آموزان با استعداد و آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم نیز  توسط سازمان آموزش و پرورش به صورت هماهنگ کشوری جهت جذب دانش آموزان شایسته برای ورود به دبیرستان های دوره دوم تیزهوشان برگزار می شود .مرکز استعداد های درخشان ، هر ساله به جز یک سال ، آزمون مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی  ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ را به صورت جداگانه برگزار می نماید . داوطلبان متقاضی این آزمون باید با در دست داشتن کد ملی و رمز ورود همگام اختصاصی در موعد مقرر ،  ثبت نام خود را انجام دهند البته لازم به ذکر است که اطلاع از شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان ضروری است لذادر این مقاله قصد داریم به بررسی زمان ، نحوه ، سایت و شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 1400 - 1401 بپردازیم .

 

 

زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

 سازمان استعداد های درخشان هرساله آزمون مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی  ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ را به صورت جداگانه برگزار می نماید بنابراین تاریخ برگزاری ازمون برای هر کدام جداگانه و متفاوت در نظر گرفته می شود . در حال حاضر تاریخ مشخصی برای زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان 1400 - 1401 از سوی سازمان پرورش استعداد های درخشان تعیین نشده است . در صورت اعلام تاریخ دقیق این آزمون در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد . 

 

در حال حاضر زمان دقیقی برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ، تعیین نشده است . به محض اعلام زمان دقیق ، در این قسمت اطلاع رسانی خواهد شد .   

 

 

بیشتر بخوانید: آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 

 

 

 

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

 

دانش آموزانی که داوطلب شرکت در آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان پایه دهم 1400 - 1401 ، لازم است اطلاع کافی از شرایط ثبت نام در این آزمون را قبل از زمان ثبت نام ، داشته باشند لذا در این بخش به شرح شرایط عمومی و اختصاصی این آزمون می پردازیم. 

 

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام تیزهوشان

 

 شرایط عمومی ثبت نام 

 آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی پایه دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ 

 

 

 داشتن تابعیت ایرانی 

 

 اشتغال به تحصیل در پایه نهم 

 

 شرایط اختصاصی ثبت نام 

 آزمون های تیزهوشان پایه دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ 

 

 داوطلبان آزمون تیزهوشان پایه دهم ، طبق مندرجات دفترچه ثبت نام باید دارای حداقل معدل 19 در نوبت دوم پایه هشتم باشند . لازم به ذکر است که داوطلبان مشغول به تحصیل در پایه نهم مدارس تیزهوشان ، نیازی به شرکت در این آزمون ندارند و صرفا باید حداقل معدل کل 16 در خرداد ماه کسب کنند .

 

 

 شرایط  ثبت نام 

 آزمون نمونه دولتی پایه دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ 

 

 دانش آموزانی که قصد انتخاب مدارس نمونه دولتی در فرم ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱  را دارند باید دارای حداقل معدل 17 در نوبت اول پایه نهم باشند . مدارس نمونه دولتی برای پذیرش دانش آموزان در آزمون ، شرایط و ضوابط خاصی در نظر می گیرند به طوری که 50 درصد شانس قبولی در این مدارس معدل نوبت اول پایه نهم و 50 درصد مابقی شانس قبولی ، نمره ای است که در آزمون کسب می کنند .

 

 

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام نمونه دولتی

 

 

 

 

 

 

سوالات آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

سوالات آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ به دو دسته ی استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی تقسیم می شوند . 20 درصد امتیاز آزمون مربوط به سوالات استعداد تحلیلی است که طراحی سوالات آن از محتوای کتب درسی نخواهد بود . 80 درصد امتیاز آزمون مربوط به سوالات استعداد تحصیلی است که طراحی سوالات آن در سطح محتوای کتاب های درسی پایه هشتم و نهم خواهد بود .

سوالات آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 1400 - 1401 به صورت تستی و چهارگزینه ای می باشد و تنها یک گزینه صحیح دارد . آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 1400 - 1401 شامل 100 سوال و 120 دقیقه زمان برای پاسخگویی می باشد . تعداد ، ضرايب ، منابع و مدت زمان پاسخگويی به سوالات آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم  ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱  به شرح جداول زير است :

سوالات استعداد تحلیلی تعداد سوال مدت پاسخگویی
استعداد تحلیلی 15 15 دقیقه
نمره کل استعداد تحلیلی 45

 

سوالات استعداد تحصیلی تعداد سوال ضریب منابع طرح سوال مدت پاسخگویی
قرآن و معارف اسلامی ( آموزش قرآن و پیام های آسمان ) 8 2 سوالات از محتوای تمامی کتاب های درسی پایه هشتم  و تمامی کتاب های درسی پایه نهم  طراحی خواهد شد . 105 دقیقه
زبان و ادبیات فارسی 15 2
مطالعات اجتماعی ( تاریخ ، جغرافیا ، اجتماعی ) 15 1
علوم تجربی 17 2
ریاضیات 20 3
جمع کل 75 نمره کل استعداد تحصیلی : 465

 

 

بیشتر بخوانید: دریافت رمز ورود به سامانه همگام مدارس

 

 

 

 

 

 

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 98 - 99

 

اطلاع از زمان برگزاری آزمون به دانش آموزان کمک می کند که برای زمان باقی مانده تا آزمون برنامه ریزی بهتری داشته باشند . در سال گذشته این آزمون در اواخر خرداد ماه انجام شد که پیش بینی می شود آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان  ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱  نیز حوالی همین تاریخ برگزار شود که نتایج نهایی حدود یک ماه بعد از آزمون اعلام شوند . به محض اعلام زمان دقیق زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون ، در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد . 

 

زمان عنوان شده درمطلب بالا تقریبی بوده و میربوط به سال تحصیلی گذشته است . در حال حاضر زمان دقیقی برای برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ، تعیین نشده است . به محض اعلام زمان دقیق ، در این قسمت اطلاع رسانی خواهد شد .   

 

 

در ادامه بخوانید:  ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان

منبع :  ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی:: بازدید از این مطلب : 1
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 مهر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

هر ساله دانش آموزان پایه نهم به دهم برای ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی باید در زمان مشخص شده ای که  اعلام می شود به صورت اینترنتی اقدام نمایند . دانش آموزان باید در زمان مقرر پس از اطمینان از داشتن شرایط لازم برای شرکت در این آزمون ها ، ثبت نام خود را به تایید برسانند . مرکز استعداد های درخشان ، هر ساله به جز یک سال ، آزمون مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی  ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ را به صورت جداگانه برگزار می نماید . اگر شما داوطلب آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی  ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱  هستید باید از منابع و ضرایب دروس آزمون آگاهی داشته باشید تا بتوانید برنامه ریزی بهتری برای افزایش شانس قبولی خود انجام دهید .

داوطلبان متقاضی این آزمون باید با در دست داشتن کد ملی و رمز ورود همگام اختصاصی در موعد مقرر ،  ثبت نام خود را انجام دهند البته لازم به ذکر است که اطلاع از شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان ضروری است که در ادامه این مقاله برای اطلاع رسانی دانش آموزان ، به شرح زمان ، نحوه ، شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 1400 - 1401 پرداخته شده است .

 

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

با توجه به این سازمان استعداد های درخشان هرساله آزمون مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی  ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ را به صورت جداگانه برگزار می نماید لذا زمان های در نظر گرفته شده برای هر دوی آن ها نیز متفاوت خواهد بود . در حال حاضر هیچ تاریخی به عنوان زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان 1400 - 1401 از سوی مرکز پرورش استعداد های درخشان اعلام نشده است . در صورت اعلام تاریخ دقیق این آزمون در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد . 

 

در حال حاضر زمان دقیقی برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ، تعیین نشده است . به محض اعلام زمان دقیق ، در این قسمت اطلاع رسانی خواهد شد .   

 

 

بیشتر بخوانید: شرایط کامل ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400 -1401

 

در حال حاضر زمان دقیقی برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ، تعیین نشده است . به محض اعلام زمان دقیق ، در این قسمت اطلاع رسانی خواهد شد .   

 

 

 

 

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

دانش آموزانی که در زمان مشخص شده قصد ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم به دهم  ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ را دارند باید به صورت الکترونیکی و در سایت استعداد های درخشان به آدرس azmoon.medu.ir مراجعه نموده و رسید ثبت نام خود را دریافت نمایند . 

 

 نحوه ثبت نام

 مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم  ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ 

 

ورود به سایت azmoon.medu.ir

 

 وارد کردن کد ملی و رمز ورود همگام 

 

  تکمیل فرم اولیه ثبت نام و انتخاب اولویت های مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 

 

پرداخت هزینه و دریافت رسید نهایی ثبت نام 

 

 

بیشتر بخوانید: دریافت رمز ورود به سامانه همگام مدارس

 

 

 

 

 

راهنمای تصویری ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

 

برای راهنمایی بهتر دانش آموزان متقاضی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم  1400 - 1401 در این قسمت راهنمای تصویری نحوه ثبت نام این مدارس را قرار داده ایم :

 

 راهنمای تصویری 

 ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم  ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ 

 

ابتدا سایت azmoon.medu.ir را در موتور جستجوگر خود جستجو کنید و پس از ورود به درگاه آزمون های آموزش و پرورش روی پایه خود مانند شکل زیر کلیک کنید .

 

 

 

 

 در این قسمت های که در شکل زیر مشخص شده است ، کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد نمایید . 

 

 

 

 

در مرحله بعدی مانند شکل زیر تعهد نامه ای برای شما نمایش داده می شود که پس از تایید آن می توانید وارد مرحله بعد شوید . 

 

 

 

 

در این قسمت همان طور که در تصویر مشخص شده است ، تمام اطلاعات فردی وارد و عکس خود را بارگذاری کنید . 

 

 

 

 

در این قسمت باید فرم مربوط به مدارس تیزهوشان ، از جمله استان ، شهر و اولویت های مدارس خود را انتخاب نمایید . 

 

 

 

 

اگر متقاضی آزمون نمونه دولتی هستین در این قسمت ، باید اطلاعات مربوط به مدارس نمونه دولتی که شامل سهمیه ، محل سکونت ، رشته و دبیرستان مورد تقاضا است را وارد کنید .

 

 

 

 

در انتها هزینه ثبت نام را به صورت الکترونیکی پرداخت کرده و سپس رسید ثبت نام خود را درافت نمایید . 

 

 

 

 

 

 

 

 

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

 

متقاضیان آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان پایه دهم 1400 - 1401 ، لازم است اطلاع کافی از شرایط شرکت در این آزمون را قبل از زمان ثبت نام ، داشته باشند به همین دلیل در زیر به شرح شرایط عمومی و اختصاصی این آزمون پرداخته ایم . 

 

 شرایط عمومی ثبت نام 

 آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی پایه دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ 

 

 

داشتن تابعیت ایرانی 

 

اشتغال به تحصیل در پایه نهم 

 

 شرایط اختصاصی ثبت نام 

 آزمون های تیزهوشان پایه دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ 

 

 داوطلبان آزمون تیزهوشان پایه دهم ، طبق مندرجات دفترچه ثبت نام باید دارای حداقل معدل 19 در نوبت دوم پایه هشتم باشند . لازم به ذکر است که داوطلبان مشغول به تحصیل در پایه نهم مدارس تیزهوشان ، نیازی به شرکت در این آزمون ندارند و صرفا باید حداقل معدل کل 16 در خرداد ماه کسب کنند .

 

 

 شرایط ثبت نام 

 آزمون نمونه دولتی پایه دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ 

 

 دانش آموزانی که قصد انتخاب مدارس نمونه دولتی در فرم ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱  را دارند باید دارای حداقل معدل 17 در نوبت اول پایه نهم باشند . مدارس نمونه دولتی برای پذیرش دانش آموزان در آزمون ، شرایط و ضوابط خاصی در نظر می گیرند به طوری که 50 درصد شانس قبولی در این مدارس معدل نوبت اول پایه نهم و 50 درصد مابقی شانس قبولی ، نمره ای است که در آزمون کسب می کنند .

 

 

بیشتر بخوانید: ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان

 

 

سوالات آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

 

سوالات آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه دهم 1400 - 1401 به دو دسته سوالات استعداد های تحلیلی و سوالات استعداد های تحصیلی تقسیم می شوند که داوطلبان لازم است قبل از آزمون ، از تعداد ، منبع و زمان پاسخگویی به سوالات ، اطلاع داشته باشند .

آگاهی از این موارد باعث می شود دانش آموزان آمادگی لازم برای شرکت در آزمون را در خود ایجاد کنند . جدول زیر ، تعداد و زمان پاسخگویی به سوالات استعداد تحلیلی را نشان می دهد .

 

 

سوالات استعداد تحلیلی  تعداد سوالات  زمان پاسخگویی (دقیقه)
استعداد تحلیلی 15 15
نمره کل استعداد تحلیلی 45

 

 

جدول زیر ، تعداد ، ضریب ، منابع طرح سوال و مدت پاسخگویی به درس های استعداد تحصیلی را در آزمون نمونه دولتی ، نشان می دهد .

 

 

سوالات استعداد تحصیلی تعداد سوال ضریب منابع طرح سوال مدت پاسخگویی ( دقیقه )
قرآن و معارف اسلامی ( آموزش قرآن و پیام های آسمان ) 8 2 سوالات از محتوای تمامی کتاب های درسی پایه هشتم و تمامی کتاب های درسی پایه نهم طراحی خواهد شد . 105 
زبان و ادبیات فارسی 15 2
مطالعات اجتماعی ( تاریخ ، جغرافیا ، اجتماعی ) 15 1
علوم تجربی 17 2
ریاضیات 20 3
جمع کل 75 نمره کل استعداد تحصیلی : 465

  

 

موارد ذکر شده در جداول بالا بر اساس سوالات آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه دهم سال گذشته عنوان شده اند . به محض انتشار نمونه سوالات  آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ، این جدول به روز رسانی خواهد شد .

 

 

 

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

 

اطلاع از زمان برگزاری آزمون به دانش آموزان کمک می کند که برای زمان باقی مانده تا آزمون برنامه ریزی بهتری داشته باشند . در سال گذشته این آزمون در اواخر خرداد ماه انجام شد که پیش بینی می شود آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان  ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱  نیز حوالی همین تاریخ برگزار شود که نتایج نهایی حدود یک ماه بعد از آزمون اعلام شوند . به محض اعلام زمان دقیق زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون ، در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد . 

 

زمان عنوان شده درمطلب بالا تقریبی بوده و میربوط به سال تحصیلی گذشته است . در حال حاضر زمان دقیقی برای برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ، تعیین نشده است . به محض اعلام زمان دقیق ، در این قسمت اطلاع رسانی خواهد شد .   

 

 

در ادامه بخوانید: کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم 1400  - 1401

 

 

 دانش آموزان داوطلب آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه دهم در صورت داشتن هر گونه سوال درباره ثبت نام در این آزمون می توانند از طریق خدمات تلفنی مرکز مشاوره تحصیلی هیوا با مشاوران با تجربه این مرکز ارتباط برقرار کنند و حتی مراحل ثبت نام خود را نیز به آن ها بسپارند . همچنین می توانید جهت اطلاع از آخرین اخبار مربوط به آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی عضو کانال تلگرامی مدارس تیزهوشان هیوا شده و یا صفحه اینستاگرامی مدارس هیوا را دنبال نمایید .

 

 

 

 سوالات متداول

 

1- ✔️زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 1400 - 1401 در چه تاریخی است ؟  

✔️ در حال حاضر زمان دقیقی برایثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ، تعیین نشده است . به محض اعلام زمان دقیق ، در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد .   2- ✔️ شرایط ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی پایه دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ چیست ؟ 

✔️ یکی از مهم ترین شرایط ثبت نام در این آزمون داشتن تابعیت ایرانی است که شرایط دیگر به تفکیک در متن این مقاله شرح داده شده اند .  3- ✔️ آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ در چه زمانی برگزار می شود ؟

✔️ آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی معمولا در خرداد ماه برگزار می شود . به محض اعلام زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد . 

منبع :  ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱:: بازدید از این مطلب : 2
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 مهر 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

کارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱​ شامل اطلاعات مهمی همچون نام ، نام خانوادگی ، شماره شناسامه ، تصویر داوطلب ، تاریخ و محل برگزاری آزمون است که هر ساله توسط مرکز ملی استعداد های درخشان در اختیار داوطلبان قرار می گیرد . به همراه داشتن کارت ورود به جلسه از ملزومات شرکت در این آزمون ورودی می باشد .کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱​ شامل تمامی مشخصات داوطلب همچون نام ، نام خانوادگی ، شماره ملی ، مقطع تحصیلی و تصویر داوطلب می باشد که به منظور تشخیص هویت داوطلب است ، قبل از ورود به جلسه آزمون مشخصات تمامی دانش آموزان با مشخصات کارت ورود به جلسه آزمون آن ها بررسی خواهد شد و در صورت مغایرت از ورود متقاضی به جلسه آزمون جلوگیری می شود .

ضمنا در صورت عدم ارائه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 - 1401 به هیچ دانش آموزی اجازه حضور در جلسه آزمون داده نمی شود . در کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱علاوه بر اطلاعات هویتی ، حوزه امتحانی و زمان آزموندرج شده است . ما در این مقاله زمان و سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 - 1401 را به اطلاع شما می رسانیم و نحوه دریافت این کارت را در قالب راهنمای تصویری به شما ارائه می دهیم .

 

 

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

متقاضیان با مراجعه به سامانه همگام مدارس hamgam.medu.ir نیز می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان اقدام نمایند . پیش بینی می شود که ، زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نهم به دهم  ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ، همچون سال گذشته در اواخر تیر ماه امکان پذیر خواهد بود .

 

بیشتر بخوانید: سامانه همگام مدارس

 

 

راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

جهت راهنمایی بهتر و صحیح داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ، به منظور دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون ، در این بخش به شرح نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 - 1401 ، به صورت راهنمای تصویری می پردازیم :

 

 راهنمای تصویری دریافت  

 کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ 

 

 در مرحله اول جهت دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم به دهم وارد سایت azmoon.medu.ir شده و با توجه به تصویر زیر کد ملی و رمز عبور همگام خود را در محلی که با فلش قرمز نشان داده شده وارد نمایید :

 

 

 با کلیک روی گزینه مدیریت ، می توانید کارت ورود به جلسه خود را مشاهده کرده و از آن پرینت بگیرید .

 

 

تصاویر ارئه شده در راهنمای تصویری بالا مربوط به آزمون تیزهوشان سال تحصیلی گذشته می باشد . در صورت تغییر در روند دریافت کارت ورود به جلسه برای آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ ، این تصاویر به روز رسانی خواهند شد .

 

 لازم به ذکر است كارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان متوسطه دوم 1400 - 1401 ، صرفاً برای دانش آموزانی فعال خواهد شد كه پرداخت خود را به صورت كامل انجام داده و كد رهگيری دريافت نموده باشند .

 

بیشتر بخوانید: نحوه دریافت رمز عبور همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

 

 

 

 

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱

پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 - 1401 باید مشخصات روی کارت را بررسی کنید و در صورت مغایرت با اطلاعاتی که در فرم ثبت نام وارد کرده اید باید به واحد سنجش آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه کنید و نسبت به ویرایش آن اقدام نمایید .

 

 

در ادامه بخوانید: تمدید مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان

 

 در حال حاضر زمان دقیقی برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم  1400 - 1401 ، اعلام نشده است . به محض اعلام زمان دقیق در این قسمت اطلاع رسانی خواهد شد .

 

 

 

 

 

برای اطلاع از زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ می توانید عضو صفحه اینستاگرام تیزهوشان هیوا و یا کانال تلگرام تیزهوشان شوید . در ضمن مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده پاسخگویی تمامی سوالات شما در خصوص جزئیات دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 1400 - 1401 ، از طریق خدمات مشاوره تحصیلی هیوا باشند .سوالات متداول

 

1- ✔️ کارت ورود به جلسه ازمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ در چه تاریخی منتشر می شود ؟

✔️ در حال حاضر زمان دقیقی برای آن در نظر گرفته نشده است ، به محض اعلام تارزیخ دقیق ، در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد .2- ✔️ کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ به چه صورت دریافت می شود ؟

✔️ به صورت اینترنتی که در این مقاله راهنمای تصویری دریافت این کارت شرح داده شده است .3- ✔️ لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 1400 - 1401 در چه سایتی فعال می شود ؟

✔️ در سایت استعداد های درخشان که آدرس این سایت ، در متن مقاله ارائه شده است .

منبع :  کارت ورود به جلسه تیزهوشان نهم به دهم:: بازدید از این مطلب : 2
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 مهر 1399 | نظرات ()