نوشته شده توسط : sevda

متقاضیان شرکت در آزمون های آزمایشی سازمان سنجش ( تابستانه ، مرحله ای و جامع ) برای حضور در جلسه آزمون باید کارت ورود به جلسه دریافت کنند . این کارت توسط شرکت تعاونی خدمات آموزش سازمان سنجش منتشر شده و چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون بر روی سایت قرار می گیرد .

داوطلبانی که با ثبت نام آزمون های آزمایشی سازمان سنجش علاقه مندی خود را اعلام می کنند ، برای شرکت در این آزمون ملزم به دریافت کارت ورود به جلسه می باشند . این کارت که حاوی اطلاعات مهمی نظیر زمان و مکان برگزاری آزمون بوده و چند روز قبل از برگزاری آزمون منتشر شده و بر روی سایت sanjeshserv.ir قرار می گیرد .

در واقع شرکت تعاونی خدمات آموزش سازمان سنجش به منظور ایجاد زمینه های لازم برای فراهم آوردن رقابتی سالم اقدام به جمع آوری اطلاعات ثبت نامی داوطلبان نموده و بر اساس آن کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سازمان سنجش را منتشر می کند . همراه داشتن این کارت از الزامات حضور در جلسه آزمون می باشد که در ادامه به بررسی زمان و نحوه دریافت آن می پردازیم .


زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سازمان سنجش
شرکت تعاونی خدمات آموزش سازمان سنجش پس از فراهم کردن مقدمات لازم برای برگزاری آزمون های آزمایشی تابستانه ، مرحله ای و جامع ، کارت ورود به جلسه داوطلبان را منتشر کرده و چند روز قبل از برگزاری هر آزمون بر روی سایت خود قرار می دهد .

از این رو کلیه داوطلبانی که در مهلت قانونی اقدام به ثبت نام در آزمون آزمایشی مورد نظر کرده و کد رهگیری دریافت کرده اند در این بازه زمانی می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند .

بر اساس جدول زمانبندی منتشر شده در سایت ثبت نام آزمون های آزمایشی ، زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون آزمایشی سنجش مطابق جدول زیر است .

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سازمان سنجش
آزمون های آزمايشی    مقطع تحصیلی    زمان انتشار کارت ورود به جلسه    تاریخ برگزاری آزمون
نوبت سوم جامع    دوازدهم و پيش دانشگاهی    6 خرداد 99    1399/03/09
نوبت چهارم جامع    دوازدهم و پيش دانشگاهی    27 خرداد 99    1399/03/30

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سازمان سنجش
پس از مشخص شدن زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سازمان سنجش داوطلبان می بایست به سایت این سازمان به نشانی sanjeshserv.ir مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی ، پرینت کارت ورود به جلسه خود را تهیه نمایند .

مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سازمان سنجش
 ورود به سایت شرکت تعاونی خدمات آموزش سازمان سنجش به آدرس sanjeshserv.ir
 انتخاب گزینه کارت ورود به جلسه
 انتخاب کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سازمان سنجش

راهنمای تصویری دریافت کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سازمان سنجش
 داوطلبان بعد از ورود به سایت شرکت تعاونی خدمات آموزش سازمان سنجش  می بایست از منوی بالا مطابق تصویر زیر گزینه کارت ورود به جلسه کلیک کنند .

 

 در این بخش لینک دریافت کرات ورود به جلسه آزمون آزمایشی مورد نظر فعال می شود .

 

به محض انتشار کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سنجش لینک دریافت کارت در این بخش قرار می گیرد .

 با توجه به اینکه شرکت در آزمون های آزمایشی سنجش به قرار گرفتن در فضای شبیه ساز آزمون می باشد به داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت نام اقدام نکرده اند مطالعه مقاله زیر توصیه می شود .


به دلیل تغییرات احتمالی در این بازه زمانی به متقاضیان توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا و صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا از آخرین اخبار و اطلاعیه های مربوطه مطلع شوند . کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز همراه همیشگی داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پاسخگوی سوالات آن ها خواهند بود .

 


سوالات متداول

1- دریافت کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سازمان سنجش از الزامات حضور در این آزمون می باشد ؟
مطابق متن مقاله داوطلبان برای حضور در جلسه آزمون های آزمایشی سازمان سنجش باید کارت ورود به جلسه خود را همراه داشته باشند .

2- کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سازمان سنجش به چه صورت منتشر می شود ؟  
مطابق متن مقاله این کارت ورود به صورت اینترنتی منتشر می شود که راهنمای دریافت کارت در این مقاله قرار داده شده است .

3- کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سازمان سنجش چه زمانی منتشر می شود ؟
داوطلبان 3 روز قبل از زمان برگزاری آزمون می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند که زمان دقیق آن برای هر آزمون در متن مقاله ارائه شده است .

منبع : دریافت کارت ورود به جلسه آزمون های آزمایشی سازمان سنجش:: بازدید از این مطلب : 78
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

چنان چه دانشگاه های فرهنگیان و تربیت معلم سابق از طریق انتخاب رشته کنکور سراسری موفق به تکمیل ظرفیت های خود نشوند می توانند بعد از کسب مجوز از وزارت علوم و سازمان سنجش نسبت به پذیرش دانشجو از طریق فرایند تکمیل ظرفیت اقدام نمایند . این سازمان پس از بررسی لیست رشته محل های دارای ظرفیت ، زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 را اعلام می کند . البته در نظر داشته باشید در صورت عدم کسب مجوز این فر آیند برگزار نخواهد شد .

پس از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 داوطلبانی که جزو پذیرفته شدگان این مرحله نبوده یا از رشته محل قبولی خود راضی نیستند به امید برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان منتظر اطلاعیه های سازمان سنجش خواهند بود . 

دانشگاه فرهنگیان یا همون تربیت معلم به منظور تکمیل ظرفیت های خالی لیست رشته محل های دارای ظرفیت خالی را مشخص نموده و امکان انتخاب رشته مجدد را در اختیار داوطلبانی قرار می دهد که دارای شرایط تحصیل در این دانشگاه هستند  .

تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم سابق در تاریخ مشخصی صورت گرفته که کلیه مراحل آن توسط سازمان سنجش اطلاع رسانی و اجرا می شود . با توجه به اینکه هر سال داوطلبان زیادی به دنبال اطلاعیه های زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت این دانشگاه هستند در ادامه به بررسی زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم سابق کنکور ۹۹ پرداخته شده است .   


زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99
در پی اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ، پذیرفته شدگان دانشگاه های مختلف همچنین دانشگاه فرهنگیان و یا همان تربیت معلم سابق به دانشگاه های محل قبولی خود مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام و ادامه تحصیل اقدام می نمایند . چنان چه تعداد ثبت نام کنندگان دانشگاه های فرهنگیان از ظرفیت اعلام شده توسط آن واحد دانشگاهی کمتر باشد ، احتمالا مرحله تکمیل ظرفیت این دانشگاه برگزار می شود .

به عبارت دیگر دانشگاه های فرهنگیان بعد از رایزنی با سازمان سنجش بازه زمانی مشخصی را برای تکمیل ظرفیت های خالی خود در نظر گرفته و جزئیات آن را طی اطلاعیه ای در اختیار داوطلبان قرار می دهند . سال گذشته فرآیند تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم در دهه سوم بهمن ماه آغاز شد و پذیرش دانشجو برای نیمسال اول سال ۹۹ صورت گرفت .

با توجه به اینکه هنوز اطلاعیه ای مبنی بر زمان انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان کنکور 99 منتشر نشده به داوطلبان توصیه می شود برای اطلاع از این بازه زمانی در سال 99 عضو کانال تلگرام کنکور سراسری هیوا و یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا باشند .

به محض مشخص شدن تاریخ انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ۹۹ مقاله به روز رسانی می شود .

در نظر داشته باشید کارشناسان سامانه مشاوره تحصیلی هیوا نیز در کلیه مراحل تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پاسخگوی سوالات متقاضیان خواهند بود .  

 علاقمندان به تحصیل در دانشگاه آزاد می توانند با مطالعه مقاله زیر شانس خود را برای قبولی در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد امتحان کنند .

سوالات متداول

1- دانشگاه های فرهنگیان در چه صورتی اقدام به برگزاری تکمیل ظرفیت می کنند ؟
در صورت خالی ماندن ظرفیت دانشگاه ها یا اعلام ظرفیت های جدید ، این فرایند برگزار می شود که به محض اطلاع از بازه زمانی در نظر گرفته شده مقاله را بروزرسانی می کنیم . 

2- تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در چه زمانی اعلام می شود ؟
بر اساس تجربه سال گذشته ، احتمالا بهمن ماه شاهد برگزاری این فرآیند باشیم ، البته به محض اعلام زمان دقیق برگزاری تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در سال 99 مقاله به روز رسانی خواهد شد .

3- تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان به چه صورت انجام می شود ؟
به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود که در این مقاله لینک دسترسی به راهنمای ثبت نام تکمیل ظرفیت این دانشگاه قرار داده شده است .

منبع : زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان:: بازدید از این مطلب : 73
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

سازمان سنجش به منظور شفاف سازی تعداد داوطلبان سهمیه های مختلف ، آمار نهایی هر سهمیه را در کارنامه اولیه کنکور سراسری درج می کند . سال گذشته تعداد سهمیه ایثارگان 25 درصدی کنکور 3 درصد و تعداد داوطلبان مشمول سهمیه ایثارگران 5 درصدی 10 درصد از جامعه آماری شرکت کنندگان در کنکور بوده است .

یکی از تسهیلاتی که هر ساله سازمان سنجش برای جامعه ایثارگری در نظر می گیرد ، سهمیه ایثارگران است . با توجه به این که این سهمیه تاثیر مثبتی در کسب رتبه قبولی و انتخاب رشته دارد ، مورد توجه داوطلبان مشمول این سهمیه قرار گرفته است  .

از آنجا که هر داوطلب دارای این سهمیه در گروه مربوط به سهمیه خود یعنی جامعه آماری کوچک تر قرار گرفته و نسبت به افراد آن گروه سنجیده می شود ، اطلاع از آمار داوطلبان دارای سهمیه ایثارگران می تواند نقش مهمی را در تخمین شانس قبولی ایفا کند . 

25 درصد ظرفیت پذیرش هر رشته محل ، برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگران 25 درصدی و 5 درصد ظرفیت هر کد رشته محل نیز برای داوطلبان دارای سهمیه 5 درصدی ایثارگران در نظر گرفته شده است . به منظور اطلاع داوطلبان در ادامه تعداد مشمولان سهمیه ایثارگران در 5 گروه آزمایشی ریاضی ، انسانی ، تجربی ، هنر و زبان ارائه شده است .


تعداد داوطلبان سهمیه ایثارگران کنکور سراسری
سهمیه ایثارگران به دو دسته 25 و 5 درصدی تقسیم شده که به موجب آن بیست و پنج درصد از ظرفیت هر کد رشته محل به « همسر و فرزندان شهدا و مفقودالاثر » ، « آزادگان و همسر و فرزندان آنان » ، « جانبازان 25 % و بالاتر و همسر و فرزندان آنان » اختصاص دارد و پنج درصد از ظرفيت هر كد رشته محل نيز به « جانبازان زير 25 % و همسر و فرزندان آنان » و « همسر و فرزندان رزمندگان بـا حـداقل شـش مـاه حضور داوطلبانه در جبهه » تعلق بگیرد . با توجه به ظرفیت تخصیص داده شده به ایثارگران آگاهی از جامعه آماری شرکت کنندگان این سهمیه می تواند آگاهی آن ها را برای برنامه ریزی کنکور و انتخاب رشته بالا ببرد به همین جهت در جدول زیر تعداد داوطلبان سهمیه ایثارگران کنکور سراسری را در 5 گروه آزمایشی ریاضی ، انسانی ، تجربی ، هنر و زبان ارائه داده ایم .

 

جدول آمار داوطلبان سهمیه مناطق 1، 2 و 3 و سهمیه ایثارگران
گروه آزمایشی    تعداد کل داوطلبان    تعداد داوطلبان سهمیه منطقه 1    تعداد داوطلبان سهمیه منطقه 2    تعداد داوطلبان سهمیه منطقه 3    تعداد داوطلبان سهمیه 5 درصدی ایثارگران    تعداد داوطلبان سهمیه 25 درصدی ایثارگران
علوم ریاضی    150666    48272    60044    42350    11968    2247
تجربی    575841    105249    220256    250336    63810    19762
انسانی    259421    40307    83545    135569    16746    4925
زبان‌های خارجی    139131    33604    50945    54582    13840    2168
هنر    83781    22247    30724    30810    7968    1904

در نظر داشته باشید جدول بالا بر اساس جامعه آماری کنکور سراسری 98 گردآوری شده است به محض مشخص شدن جامعه آماری متقاضیان کنکور ۹۹ ، مقاله به روز رسانی می شود .

 

  برای اطلاع از میزان تاثیر سهمیه ایثارگران 25 درصدی در کنکور سراسری مقاله زیر را مطالعه کنید . 


جایگاه رتبه در کارنامه اولیه کنکور سراسری
همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در کارنامه اولیه کنکور سراسری ، برای دارندگان سهمیه ایثارگران دو رتبه درج می شود که یکی از آن ها رتبه در سهمیه مناطق و دیگری رتبه در سهمیه ایثارگران بوده که با عنوان رتبه در سهمیه نهایی قید می شود . این به این معناست که رتبه داوطلبان دارای سهمیه ایثارگران هم نسبت به داوطلبان دارای این سهمیه ( ایثارگران ) محاسبه می شود هم در سهمیه مناطق  و ملاک قبولی رشته محلی خواهد بود که بر اساس این دو رتبه جایگاه بالاتری در اولویت های انتخاب رشته  کنکور سراسری داوطلب داشته باشد ،

چنانچه داوطلبی در سهمیه مربوطه ( ایثارگران ) موفق به کسب قبولی نشود رتبه او در سهمیه مناطق بررسی می شود .

 

 

 برای اطلاع از میزان تاثیر سهمیه ایثارگران 5 درصدی در کنکور سراسری مقاله زیر را مطالعه کنید . 


شانس قبولی دارندگان سهمیه ایثارگران 25 درصد بالا است یا 5 درصدی ؟
برای پاسخ به این سوال داوطلبان باید از دو چیز آگاهی داشته باشند مورد اول جامعه آماری هر سهمیه مورد دوم ظرفیت در نظر گرفته شده برای هر گروه .

همانطور که در جدول بالا مشاهده کردید جامعه آماری سهمیه ایثارگران 25 درصدی نسبت به سایر سهمیه ها کمتر بوده و تقریبا 3 درصد از جامعه آماری شرکت کنندگان در کنکور می باشد و از آنجایی که 25 درصد ظرفیت هر کد رشته محل در هر دانشگاه متعلق به دارندگان این سهمیست بنابراین شانس قبولی این داوطلبان به نسبت دارندگان سهمیه ایثارگران 5 درصدی بیشتر خواهد بود .

در نتیجه داوطلبان دارای سهمیه ایثارگران 25 درصدی به دو دلیل شانس یشتری برای قبولی در کنکور سراسری دارند ، یکی به دلیل بالا بودن ظرفیت و دیگری به دلیل کم بودن جمعیت آماری می باشد که شانس آن ها را برای قبولی نسبت به دارندگان سهمیه مناطق و ایثارگران 5 درصدی بیشتر می کند .


 خیلی از داوطلبان بر این باورند که داشتن سهمیه ایثارگران به تنهایی برای قبولی در کنکور کافیه !

این تصور اشتباست چرا که طبق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ، داوطلبان دارای سهمیه ایثارگران باید 70 درصد نمره آخرین فرد قبولی را کسب کنند . البته برای خیلی از مشمولان این سهمیه هم این سوال مطرح بوده که کسب 70 درصد نمره آخرین فرد قبولی برای پذیرفته شدن در رشته محل دلخواه کافیست ؟

در پاسخ باید گفت نه کافی نیست !ا سازمان سنجش اسم داوطلبانی را که موفق به کسب حداقل 70 % نمره آخرین فردی در سهمیه عادی شده اند را در یک لیست قرار می دهد که از این آمار ( یعنی کسانی که موفق به کسب 70% نمره آخرین فرد قبولی شده اند ) فقط 25 درصد از بهترین های سهمیه 25 درصدی و 5 درصد از بهترین های سهمیه 5 درصدی خارج می شوند . در واقع بر اساس آمار کسانی با این سهمیه 25 درصدی موفق به کسب قبولی می شوند که بتوانند 80 تا 85 درصد نمره و در سهمیه پنج درصدی 90 تا 95% نمره آخرین فرد قبولی رو به دست بیاورند .

   در نظر داشته باشید که وزارتین علوم و بهداشت لایحه ای جهت ایجاد اصلاح و تغییرات در سهمیه های کنکور تحت عنوان " لایحه ساماندهی سهمیه های کنکور سراسری "به دولت تقدیم کردند و طبق آن از حذف و اصلاح سهمیه ها صحبت به میان آمده است که برای اطلاعات بیشتر در این خصوص مطالعه مقاله زیر توصیه می شود .

 داوطلبان می توانند با استفاده از سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا با کارشناسان مجرب و حرفه ای سامانه مشاوره تحصیلی هیوا تماس بگیرند و تمام سوالات خود را در مورد سهمیه ایثارگران 25 و 5 درصد از مشاوران این مرکز جویا شوند . 

 

سوالات متداول

1- سال گذشته تعداد مشمولان سهمیه ایثارگران 5 درصدی کنکور چه تعداد بوده است ؟
10 درصد از جامعه آماری شرکت کنندگان در کنکور دارای سهمیه ایثارگران 5 درصدی بوده اند که تعداد دقیق آن ها در هر گروه آزمایشی در این مقاله ارائه شده است .

2- داوطلبان دارای سهمیه ایثارگران 25 درصد چند درصد از جامعه آماری کنکور 98 را تشکیل داده بودند ؟
3 درصد از جامعه آماری شرکت کنندگان در کنکور دارای سهمیه ایثارگران 25 درصدی بوده اند که تعداد دقیق آن ها در هر گروه آزمایشی در این مقاله ارائه شده است .

3- داشتن سهمیه ایثارگران برای قبولی در کنکور کافی است ؟
با توجه به اینکه دارندگان سهمیه ایثارگان 25 درصدی باید 70 درصد نمره اخرین فرد قبولی را در کنکور کسب کنند بنابراین صرف داشتن سهمیه برای قبولی در کنکور کافی نیست برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله را مطالعه نمایید .

منبع : تعداد شرکت کنندگان سهمیه ایثارگران در کنکور:: بازدید از این مطلب : 80
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اراک کنکور 99 به منظور کسب نتیجه دلخواه می بایست آخرین رتبه پزشکی پذیرفته شدگان سال گذشته را مورد بررسی قرار داده و بر اساس آن برنامه ریزی لازم را انجام دهند . آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی اراک ​ در مرحله انتخاب رشته نیز تاثیر بسزایی داشته و راهنمای مناسبی برای اولویت بندی رشته محل های مورد نظر داوطلب می باشد .

سال گذشته دانشگاه علوم پزشکی علوم پزشکی اراک در نیمسال اول و نیمسال دوم جمعا 208 دانشجو پذیرفت که نیمی از آنها خانم و نیم دیگر آقا هستند . آخرین رتبه قبولی رشته پزشکی دانشگاه دولتی روزانه علوم پزشکی اراک در کنکور 98 در منطقه 1 حدود 245 ، منطقه 2 حدود 354 و در منطقه 3 حدود 388 بوده است .

اطلاعات این مقاله می تواند بعد از انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری​ به داوطلبان در مرحله انتخاب رشته کمک کند ، همچنین می تواند برای ترتیب چینش انتخاب های خود از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری هیوا استفاده کنید . پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور 99 بسیاری از داوطلبین قبل از نتایج کنکور 99 به محاسبه درصد دروس امتحانی خود پرداخته تا حدودی از شانس قبولی خود مطلع شوند .

در این مقاله رتبه و حداقل درصد دروس رشته پزشکی دانشگاه دولتی علوم پزشکی اراک در کنکور ۹۸ را در هر سه منطقه ذکر کرده ایم تا داوطلبانی که هدف شان قبولی در رشته پزشکی این دانشگاه است بتوانند با آگاهی برنامه ریزی کنکور 99 خود را انجام دهند . 


آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی اراک در منطقه 1
در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی اراک منطقه 1 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی اراک در منطقه 1
ادبیات فارسی    60    50    40    50    50
عربی    60    70    60    50    100
معارف    70    90    90    70    70
زبان    70    50    50    50    50
زمین شناسی    10    10    10    10    10
ریاضیات    80    50    50    90    70
زیست شناسی    80    80    80    70    70
فیزیک    70    70    80    80    80
شیمی    70    60    70    70    70
رتبه در منطقه 1    1435    1413    1411    1382    1298
رتبه کشوری    4441    4360    4352    4266    3971
شهر محل سکونت    اصفهان    تهرانسر    تبريز    تبريز    تهران

 توجه : درصد های ذکر شده در جدول بالا تقریبی بوده و به سمت نزدیک ترین عدد رند ، گرد شده است .

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی اراک در منطقه 2
در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی اراک منطقه 2 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی اراک در منطقه 2
ادبیات فارسی    50    70    60    60    50
عربی    70    60    50    50    70
معارف    90    90    80    80    0
زبان    60    40    80    80    60
زمین شناسی    10    10    10    10    10
ریاضیات    60    60    60    60    80
زیست شناسی    80    80    90    90    70
فیزیک    60    60    70    70    70
شیمی    70    70    60    60    80
رتبه در منطقه 2    2107    2107    2098    2098    2086
رتبه کشوری    4530    4530    4517    4517    4494
شهر محل سکونت    نوشهر    رشت    قم    قم    ميبد

توجه : درصد های ذکر شده در جدول بالا تقریبی بوده و به سمت نزدیک ترین عدد رند ، گرد شده است .


آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی اراک در منطقه 3
در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی اراک منطقه 3 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی اراک در منطقه 3
ادبیات فارسی    50    50    50    60    50
عربی    50    50    70    70    70
معارف    80    70    90    70    90
زبان    90    50    70    70    30
زمین شناسی    10    10    10    10    10
ریاضیات    30    20    60    70    60
زیست شناسی    90    90    80    80    80
فیزیک    70    80    50    70    70
شیمی    60    70    70    70    70
رتبه در منطقه 3    1530    1472    1379    1299    969
رتبه کشوری    6800    6559    6186    5879    4539
شهر محل سکونت    ابهر    شهر قدس    شهريار    اراك    ازنا

 توجه : درصد های ذکر شده در جدول بالا تقریبی بوده و به سمت نزدیک ترین عدد رند ، گرد شده است .

مشاوره قبولی در رشته پزشکی دانشگاه دولتی روزانه علوم پزشکی اراک در کنکور 99
آنچه در این مقاله ارائه داده ایم نمونه ای از آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی علوم پزشکی اراک کنکور ۹۸ می باشد که تاثیر بسزایی در برنامه ریزی و نحوه انتخاب رشته داوطلبان خواهد داشت اما در کنار بررسی این اطلاعات باید به علاقه ، هزینه ، مسیر و کیفیت دانشگاه نیز توجه نمود . 

اگر شما نیز جزو متقاضیان پزشکی این دانشگاه هستید می توانید در کنار مطالعه منابع ، دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون سال گذشته را بررسی کرده و با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا ، رتبه تقریبی خود را تخمین بزنید . حال به کمک رتبه و محل قبولی پذیرفته شدگان سال گذشته امکان تخمین رشته محل قبولی برای شما فراهم خواهد شد . 


کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در طول فرایند انتخاب رشته همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا به سوالات متقاضیان پاسخ می دهند .  

 

 به داوطلبانی که علاقمند به انتخاب رشته دانشگاه آزاد هستند مطالعه مقاله زیر توصیه می شود .

سوالات متداول

1- مقایسه آخرین رتبه و حداقل درصد قبولی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اراک با رتبه داوطلبان سال جاری چه تاثیری در قبولی آن ها خواهد داشت ؟
متقاضیان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اراک می توانند رتبه خود را با رتبه قبولی های سال گذشته مقایسه کرده و شانس قبولی خود را تخمین بزنند که برای اطلاعات بیش تر چند نمونه کارنامه در متن مقاله قرار داده شده است .

2- بررسی رتبه و کارنامه قبولی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اراک تنها راه تخمین محل قبولی می باشد ؟
خیر نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا نیز ابزاری مناسب برای تخمین رشته محل قبولی داوطلب می باشد که لینک آن در متن مقاله قرار داده شده است .

3- برای اطلاع از محدوده قبولی پزشکی دولتی دانشگاه علوم پزشکی اراک در کنکور 99 چه پیشنهادی دارید ؟
مشاهده کارنامه واقعی پذیرفته شدگان رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اراک در سال گذشته می تواند محدوده قبولی این دانشگاه را به شما نشان دهد ، که ما در این مقاله اطلاعات رتبه و درصد قبولی پزشکی این دانشگاه را در اختیار متقاضیان قرار داده ایم .

منبع : آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی اراک:: بازدید از این مطلب : 74
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی قم کنکور 99 به منظور کسب نتیجه دلخواه می بایست آخرین رتبه پزشکی پذیرفته شدگان سال گذشته را مورد بررسی قرار داده و بر اساس آن برنامه ریزی لازم را انجام دهند . آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قم​ در مرحله انتخاب رشته نیز تاثیر بسزایی داشته و راهنمای مناسبی برای اولویت بندی رشته محل های مورد نظر داوطلب می باشد .


سال گذشته دانشگاه علوم پزشکی علوم پزشکی قم در نیمسال اول و نیمسال دوم جمعا 208 دانشجو پذیرفت که نیمی از آنها خانم و نیم دیگر آقا هستند . آخرین رتبه قبولی رشته پزشکی دانشگاه دولتی روزانه علوم پزشکی قم در کنکور 98 در منطقه 1 حدود 245 ، منطقه 2 حدود 354 و در منطقه 3 حدود 388 بوده است .

اطلاعات این مقاله می تواند بعد از انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری​ به داوطلبان در مرحله انتخاب رشته کمک کند ، همچنین می تواند برای ترتیب چینش انتخاب های خود از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری هیوا استفاده کنید . پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور 99 بسیاری از داوطلبین قبل از نتایج کنکور 99 به محاسبه درصد دروس امتحانی خود پرداخته تا حدودی از شانس قبولی خود مطلع شوند .

در این مقاله رتبه و حداقل درصد دروس رشته پزشکی دانشگاه دولتی علوم پزشکی قم در کنکور ۹۸ را در هر سه منطقه ذکر کرده ایم تا داوطلبانی که هدف شان قبولی در رشته پزشکی این دانشگاه است بتوانند با آگاهی برنامه ریزی کنکور 99 خود را انجام دهند . 


آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قم در منطقه 1
در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قم منطقه 1 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قم در منطقه 1
ادبیات فارسی    80    70    30    50    60
عربی    50    80    70    80    70
معارف    90    80    80    70    90
زبان    30    80    80    70    70
زمین شناسی    10    10    10    10    10
ریاضیات    60    70    80    70    60
زیست شناسی    80    70    80    80    90
فیزیک    60    60    80    80    40
شیمی    50    70    80    70    60
رتبه در منطقه 1    1237    1188    1184    1129    1107
رتبه کشوری    3766    3595    3586    3405    3342
شهر محل سکونت    تهران    رشت    تبریز    تهران    تهران

 توجه : درصد های ذکر شده در جدول بالا تقریبی بوده و به سمت نزدیک ترین عدد رند ، گرد شده است .

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قم در منطقه 2
در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قم منطقه 2 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قم در منطقه 2
ادبیات فارسی    40    60    50    50    30
عربی    70    60    70    70    60
معارف    80    100    80    90    60
زبان    50    50    70    60    70
زمین شناسی    10    10    10    30    10
ریاضیات    50    50    80    40    70
زیست شناسی    90    80    90    90    90
فیزیک    80    70    50    70    80
شیمی    70    70    80    60    80
رتبه در منطقه 2    1779    1740    1640    1496    1337
رتبه کشوری    3747    3666    3458    3167    2831
شهر محل سکونت    فریدون کنار    قم    آباده    کرج    دلیجان

توجه : درصد های ذکر شده در جدول بالا تقریبی بوده و به سمت نزدیک ترین عدد رند ، گرد شده است .


آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قم در منطقه 3
در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قم  منطقه 3 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قم در منطقه 3
ادبیات فارسی    60    50
عربی    70    60
معارف    90    80
زبان    90    60
زمین شناسی    10    10
ریاضیات    50    60
زیست شناسی    70    80
فیزیک    70    70
شیمی    80    80
رتبه در منطقه 3    1264    1203
رتبه کشوری    5759    5524
شهر محل سکونت    رباط کریم    هشتگرد

 توجه : درصد های ذکر شده در جدول بالا تقریبی بوده و به سمت نزدیک ترین عدد رند ، گرد شده است .

مشاوره قبولی در رشته پزشکی دانشگاه دولتی روزانه علوم پزشکی قم در کنکور 99
آنچه در این مقاله ارائه داده ایم نمونه ای از آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی علوم پزشکی قم کنکور ۹۸ می باشد که تاثیر بسزایی در برنامه ریزی و نحوه انتخاب رشته داوطلبان خواهد داشت اما در کنار بررسی این اطلاعات باید به علاقه ، هزینه ، مسیر و کیفیت دانشگاه نیز توجه نمود . 

اگر شما نیز جزو متقاضیان پزشکی این دانشگاه هستید می توانید در کنار مطالعه منابع ، دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون سال گذشته را بررسی کرده و با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا ، رتبه تقریبی خود را تخمین بزنید . حال به کمک رتبه و محل قبولی پذیرفته شدگان سال گذشته امکان تخمین رشته محل قبولی برای شما فراهم خواهد شد . 

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در طول فرایند انتخاب رشته همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا به سوالات متقاضیان پاسخ می دهند .  

 

 به داوطلبانی که علاقمند به انتخاب رشته دانشگاه آزاد هستند مطالعه مقاله زیر توصیه می شود .

سوالات متداول

1- مقایسه آخرین رتبه و حداقل درصد قبولی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی قم با رتبه داوطلبان سال جاری چه تاثیری در قبولی آن ها خواهد داشت ؟
متقاضیان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی قم می توانند رتبه خود را با رتبه قبولی های سال گذشته مقایسه کرده و شانس قبولی خود را تخمین بزنند که برای اطلاعات بیش تر چند نمونه کارنامه در متن مقاله قرار داده شده است .

2- بررسی رتبه و کارنامه قبولی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی قم تنها راه تخمین محل قبولی می باشد ؟
خیر نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا نیز ابزاری مناسب برای تخمین رشته محل قبولی داوطلب می باشد که لینک آن در متن مقاله قرار داده شده است .

3- برای اطلاع از محدوده قبولی پزشکی دولتی دانشگاه علوم پزشکی قم در کنکور 99 چه پیشنهادی دارید ؟
مشاهده کارنامه واقعی پذیرفته شدگان رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی قم در سال گذشته می تواند محدوده قبولی این دانشگاه را به شما نشان دهد ، که ما در این مقاله اطلاعات رتبه و درصد قبولی پزشکی این دانشگاه را در اختیار متقاضیان قرار داده ایم .

منبع : آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قم:: بازدید از این مطلب : 78
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی قزوین کنکور 99 به منظور کسب نتیجه دلخواه می بایست آخرین رتبه پزشکی پذیرفته شدگان سال گذشته را مورد بررسی قرار داده و بر اساس آن برنامه ریزی لازم را انجام دهند . آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قزوین ​ در مرحله انتخاب رشته نیز تاثیر بسزایی داشته و راهنمای مناسبی برای اولویت بندی رشته محل های مورد نظر داوطلب می باشد .


سال گذشته دانشگاه علوم پزشکی قزوین در نیمسال اول و نیمسال دوم جمعا 208 دانشجو پذیرفت که نیمی از آنها خانم و نیم دیگر آقا هستند . آخرین رتبه قبولی رشته پزشکی دانشگاه دولتی روزانه علوم پزشکی قزوین در کنکور 98 در منطقه 1 حدود 245 ، منطقه 2 حدود 354 و در منطقه 3 حدود 388 بوده است .

اطلاعات این مقاله می تواند بعد از انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری​ به داوطلبان در مرحله انتخاب رشته کمک کند ، همچنین می تواند برای ترتیب چینش انتخاب های خود از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری هیوا استفاده کنید . پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور 99 بسیاری از داوطلبین قبل از نتایج کنکور 99 به محاسبه درصد دروس امتحانی خود پرداخته تا حدودی از شانس قبولی خود مطلع شوند .

در این مقاله رتبه و حداقل درصد دروس رشته پزشکی دانشگاه دولتی علوم پزشکی قزوین در کنکور ۹۸ را در هر سه منطقه ذکر کرده ایم تا داوطلبانی که هدف شان قبولی در رشته پزشکی این دانشگاه است بتوانند با آگاهی برنامه ریزی کنکور 99 خود را انجام دهند . 


آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قزوین در منطقه 1
در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قزوین منطقه 1 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قزوین در منطقه 1
ادبیات فارسی    50    80    70    50
عربی    60    100    60    80
معارف    80    80    80    70
زبان    90    50    70    50
زمین شناسی    10    10    10    10
ریاضیات    70    60    70    80
زیست شناسی    90    70    80    80
فیزیک    80    60    80    90
شیمی    70    80    80    80
رتبه در منطقه 1    810    807    749    717
رتبه کشوری    2343    2335    2147    2046
شهر محل سکونت    تهران    کرج    تهران    تهرانسر

 توجه : درصد های ذکر شده در جدول بالا تقریبی بوده و به سمت نزدیک ترین عدد رند ، گرد شده است .


آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قزوین در منطقه 2
در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قزوین منطقه 2 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قزوین در منطقه 2
ادبیات فارسی    70    60    50    70    40
عربی    80    70    80    70    70
معارف    80    80    80    100    90
زبان    40    60    60    60    80
زمین شناسی    10    10    20    10    10
ریاضیات    50    100    70    50    80
زیست شناسی    80    80    80    80    80
فیزیک    60    70    80    70    70
شیمی    70    80    80    60    90
رتبه در منطقه 2    1190    1162    1060    1059    1054
رتبه کشوری    2504    2448    2212    2206    2195
شهر محل سکونت    تهران    کرج    قزوین    کرج    قزوین

توجه : درصد های ذکر شده در جدول بالا تقریبی بوده و به سمت نزدیک ترین عدد رند ، گرد شده است .

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قزوین در منطقه 3
در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قزوین منطقه 3 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

 

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قزوین در منطقه 3
ادبیات فارسی    40    50
عربی    70    70
معارف    80    80
زبان    50    60
زمین شناسی    10    40
ریاضیات    70    60
زیست شناسی    60    70
فیزیک    90    80
شیمی    80    80
رتبه در منطقه 3    1024    649
رتبه کشوری    4842    3326
شهر محل سکونت    تاکستان    هشتگرد

 توجه : درصد های ذکر شده در جدول بالا تقریبی بوده و به سمت نزدیک ترین عدد رند ، گرد شده است .


مشاوره قبولی در رشته پزشکی دانشگاه دولتی روزانه علوم پزشکی قزوین در کنکور 99
آنچه در این مقاله ارائه داده ایم نمونه ای از آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی علوم پزشکی قزوین کنکور ۹۸ می باشد که تاثیر بسزایی در برنامه ریزی و نحوه انتخاب رشته داوطلبان خواهد داشت اما در کنار بررسی این اطلاعات باید به علاقه ، هزینه ، مسیر و کیفیت دانشگاه نیز توجه نمود . 

اگر شما نیز جزو متقاضیان پزشکی این دانشگاه هستید می توانید در کنار مطالعه منابع ، دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون سال گذشته را بررسی کرده و با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا ، رتبه تقریبی خود را تخمین بزنید . حال به کمک رتبه و محل قبولی پذیرفته شدگان سال گذشته امکان تخمین رشته محل قبولی برای شما فراهم خواهد شد . 

در ادامه بخوانید: تخمین رتبه

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در طول فرایند انتخاب رشته همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا به سوالات متقاضیان پاسخ می دهند .  

 

 به داوطلبانی که علاقمند به انتخاب رشته دانشگاه آزاد هستند مطالعه مقاله زیر توصیه می شود .

سوالات متداول

1- مقایسه آخرین رتبه و حداقل درصد قبولی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی قزوین با رتبه داوطلبان سال جاری چه تاثیری در قبولی آن ها خواهد داشت ؟
متقاضیان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی قزوین می توانند رتبه خود را با رتبه قبولی های سال گذشته مقایسه کرده و شانس قبولی خود را تخمین بزنند که برای اطلاعات بیش تر چند نمونه کارنامه در متن مقاله قرار داده شده است .

2- بررسی رتبه و کارنامه قبولی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی قزوین تنها راه تخمین محل قبولی می باشد ؟  
​خیر نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا نیز ابزاری مناسب برای تخمین رشته محل قبولی داوطلب می باشد که لینک آن در متن مقاله قرار داده شده است .

3- برای اطلاع از محدوده قبولی پزشکی دولتی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در کنکور 99 چه پیشنهادی دارید ؟
مشاهده کارنامه واقعی پذیرفته شدگان رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در سال گذشته می تواند محدوده قبولی این دانشگاه را به شما نشان دهد ، که ما در این مقاله اطلاعات رتبه و درصد قبولی پزشکی این دانشگاه را در اختیار متقاضیان قرار داده ایم .

منبع : آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی قزوین:: بازدید از این مطلب : 75
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی فسا کنکور 99 به منظور کسب نتیجه دلخواه می بایست آخرین رتبه پزشکی پذیرفته شدگان سال گذشته را مورد بررسی قرار داده و بر اساس آن برنامه ریزی لازم را انجام دهند . آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی فسا​ در مرحله انتخاب رشته نیز تاثیر بسزایی داشته و راهنمای مناسبی برای اولویت بندی رشته محل های مورد نظر داوطلب می باشد .


سال گذشته دانشگاه علوم پزشکی فسا در نیمسال اول و نیمسال دوم جمعا 208 دانشجو پذیرفت که نیمی از آنها خانم و نیم دیگر آقا هستند . آخرین رتبه قبولی رشته پزشکی دانشگاه دولتی روزانه علوم پزشکی فسا در کنکور 98 در منطقه 1 حدود 245 ، منطقه 2 حدود 354 و در منطقه 3 حدود 388 بوده است .

اطلاعات این مقاله می تواند بعد از انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری​ به داوطلبان در مرحله انتخاب رشته کمک کند ، همچنین می تواند برای ترتیب چینش انتخاب های خود از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری هیوا استفاده کنید . پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور 99 بسیاری از داوطلبین قبل از نتایج کنکور 99 به محاسبه درصد دروس امتحانی خود پرداخته تا حدودی از شانس قبولی خود مطلع شوند .

در این مقاله رتبه و حداقل درصد دروس رشته پزشکی دانشگاه دولتی علوم پزشکی فسا در کنکور ۹۸ را در هر سه منطقه ذکر کرده ایم تا داوطلبانی که هدف شان قبولی در رشته پزشکی این دانشگاه است بتوانند با آگاهی برنامه ریزی کنکور 99 خود را انجام دهند . 


آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی فسا در منطقه 1
در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی فسا منطقه 1 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی فسا در منطقه 1
ادبیات فارسی    70    70    70    60    60
عربی    60    90    60    70    70
معارف    70    80    70    80    90
زبان    90    80    70    70    80
زمین شناسی    10    10    20    20    10
ریاضیات    80    40    60    60    60
زیست شناسی    80    80    80    80    70
فیزیک    50    60    60    70    60
شیمی    60    60    70    50    80
رتبه در منطقه 1    1518    1446    1328    1319    1314
رتبه کشوری    4674    4476    4095    4028    4015
شهر محل سکونت    شيراز    شيراز    شيراز    شيراز    شيراز

 توجه : درصد های ذکر شده در جدول بالا تقریبی بوده و به سمت نزدیک ترین عدد رند ، گرد شده است .


آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی فسا در منطقه 2
در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی فسا منطقه 2 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی فسا در منطقه 2
ادبیات فارسی    50
عربی    80
معارف    90
زبان    10
زمین شناسی    10
ریاضیات    60
زیست شناسی    70
فیزیک    60
شیمی    90
رتبه در منطقه 2    2195
رتبه کشوری    4735
شهر محل سکونت    گرگان

توجه : درصد های ذکر شده در جدول بالا تقریبی بوده و به سمت نزدیک ترین عدد رند ، گرد شده است .

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی فسا در منطقه 3
در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی فسا منطقه 3 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی فسا در منطقه 3
ادبیات فارسی    60    40    50    60    30
عربی    70    50    100    80    80
معارف    90    70    90    90    80
زبان    60    60    80    30    80
زمین شناسی    10    10    10    10    10
ریاضیات    50    80    50    60    80
زیست شناسی    70    80    70    70    80
فیزیک    70    70    50    80    70
شیمی    80    70    60    60    70
رتبه در منطقه 3    1160    1156    1153    987    940
رتبه کشوری    5373    5357    5344    4666    4419
شهر محل سکونت    فيروزآباد    نورآباد ممسني    مرودشت    مرودشت    ني ريز

 توجه : درصد های ذکر شده در جدول بالا تقریبی بوده و به سمت نزدیک ترین عدد رند ، گرد شده است .

مشاوره قبولی در رشته پزشکی دانشگاه دولتی روزانه علوم پزشکی فسا در کنکور 99
آنچه در این مقاله ارائه داده ایم نمونه ای از آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی علوم پزشکی فسا کنکور ۹۸ می باشد که تاثیر بسزایی در برنامه ریزی و نحوه انتخاب رشته داوطلبان خواهد داشت اما در کنار بررسی این اطلاعات باید به علاقه ، هزینه ، مسیر و کیفیت دانشگاه نیز توجه نمود . 

اگر شما نیز جزو متقاضیان پزشکی این دانشگاه هستید می توانید در کنار مطالعه منابع ، دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون سال گذشته را بررسی کرده و با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا ، رتبه تقریبی خود را تخمین بزنید . حال به کمک رتبه و محل قبولی پذیرفته شدگان سال گذشته امکان تخمین رشته محل قبولی برای شما فراهم خواهد شد . 

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در طول فرایند انتخاب رشته همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا به سوالات متقاضیان پاسخ می دهند .  

 

 به داوطلبانی که علاقمند به انتخاب رشته دانشگاه آزاد هستند مطالعه مقاله زیر توصیه می شود .


سوالات متداول

1- مقایسه آخرین رتبه و حداقل درصد قبولی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی فسا با رتبه داوطلبان سال جاری چه تاثیری در قبولی آن ها خواهد داشت ؟
متقاضیان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی فسا می توانند رتبه خود را با رتبه قبولی های سال گذشته مقایسه کرده و شانس قبولی خود را تخمین بزنند که برای اطلاعات بیش تر چند نمونه کارنامه در متن مقاله قرار داده شده است .

2- بررسی رتبه و کارنامه قبولی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی فسا تنها راه تخمین محل قبولی می باشد ؟
خیر نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا نیز ابزاری مناسب برای تخمین رشته محل قبولی داوطلب می باشد که لینک آن در متن مقاله قرار داده شده است .

3- برای اطلاع از محدوده قبولی پزشکی دولتی دانشگاه علوم پزشکی فسا در کنکور 99 چه پیشنهادی دارید ؟
مشاهده کارنامه واقعی پذیرفته شدگان رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی فسا در سال گذشته می تواند محدوده قبولی این دانشگاه را به شما نشان دهد ، که ما در این مقاله اطلاعات رتبه و درصد قبولی پزشکی این دانشگاه را در اختیار متقاضیان قرار داده ایم .

منبع : آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی فسا:: بازدید از این مطلب : 79
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد​ کنکور 99 به منظور کسب نتیجه دلخواه می بایست آخرین رتبه پزشکی پذیرفته شدگان سال گذشته را مورد بررسی قرار داده و بر اساس آن برنامه ریزی لازم را انجام دهند . آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد​ ​ در مرحله انتخاب رشته نیز تاثیر بسزایی داشته و راهنمای مناسبی برای اولویت بندی رشته محل های مورد نظر داوطلب می باشد .

سال گذشته دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد​ در نیمسال اول و نیمسال دوم جمعا 208 دانشجو پذیرفت که نیمی از آنها خانم و نیم دیگر آقا هستند . آخرین رتبه قبولی رشته پزشکی دانشگاه دولتی روزانه علوم پزشکی شهرکرد​ در کنکور 98 در منطقه 1 حدود 245 ، منطقه 2 حدود 354 و در منطقه 3 حدود 388 بوده است .

اطلاعات این مقاله می تواند بعد از انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری​ به داوطلبان در مرحله انتخاب رشته کمک کند ، همچنین می تواند برای ترتیب چینش انتخاب های خود از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری هیوا استفاده کنید . پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور 99 بسیاری از داوطلبین قبل از نتایج کنکور 99 به محاسبه درصد دروس امتحانی خود پرداخته تا حدودی از شانس قبولی خود مطلع شوند .

در این مقاله رتبه و حداقل درصد دروس رشته پزشکی دانشگاه دولتی علوم پزشکی شهرکرد​ در کنکور ۹۸ را در هر سه منطقه ذکر کرده ایم تا داوطلبانی که هدف شان قبولی در رشته پزشکی این دانشگاه است بتوانند با آگاهی برنامه ریزی کنکور 99 خود را انجام دهند . 


آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد​ در منطقه 1
در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد​ منطقه 1 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد​ در منطقه 1
ادبیات فارسی    50    40    50    70    50
عربی    70    40    50    80    100
معارف    70    90    100    90    80
زبان    50    20    80    60    70
زمین شناسی    10    10    10    10    10
ریاضیات    80    90    60    60    80
زیست شناسی    80    80    80    80    80
فیزیک    80    80    70    60    80
شیمی    80    80    80    70    80
رتبه در منطقه 1    1328    1274    996    941    870
رتبه کشوری    4095    3885    2984    2783    2555
شهر محل سکونت    اصفهان    اصفهان    اصفهان    اصفهان    اصفهان

 توجه : درصد های ذکر شده در جدول بالا تقریبی بوده و به سمت نزدیک ترین عدد رند ، گرد شده است .آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد​ در منطقه 2
در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد​ منطقه 2 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد​ در منطقه 2
ادبیات فارسی    60    70    40    40    60
عربی    60    60    60    60    90
معارف    100    70    90    70    90
زبان    60    40    50    40    70
زمین شناسی    10    10    10    10    10
ریاضیات    50    60    50    80    50
زیست شناسی    80    80    90    80    80
فیزیک    70    70    60    80    70
شیمی    70    70    80    80    70
رتبه در منطقه 1    2042    2005    1993    1951    1853
رتبه کشوری    4402    4318    4284    4165    3937
شهر محل سکونت    بن    سامان    یزد    یزد    شهرکرد

توجه : درصد های ذکر شده در جدول بالا تقریبی بوده و به سمت نزدیک ترین عدد رند ، گرد شده است .

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد​ در منطقه 3
در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد​ منطقه 3 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد​ در منطقه 3
ادبیات فارسی    50    50    80    60    60
عربی    50    70    80    80    50
معارف    70    90    90    90    70
زبان    60    40    70    10    70
زمین شناسی    10    10    10    10    40
ریاضیات    40    70    60    40    60
زیست شناسی    90    70    70    90    90
فیزیک    70    80    50    50    80
شیمی    50    70    70    60    70
رتبه در منطقه 1    1363    1183    916    680    641
رتبه کشوری    6118    5444    4332    3479    3284
شهر محل سکونت    میبد    شهرکرد    لردگان    فلاورجان    شهرکرد

 توجه : درصد های ذکر شده در جدول بالا تقریبی بوده و به سمت نزدیک ترین عدد رند ، گرد شده است .


مشاوره قبولی در رشته پزشکی دانشگاه دولتی روزانه علوم پزشکی شهرکرد​ در کنکور 99
آنچه در این مقاله ارائه داده ایم نمونه ای از آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی علوم پزشکی شهرکرد​ کنکور ۹۸ می باشد که تاثیر بسزایی در برنامه ریزی و نحوه انتخاب رشته داوطلبان خواهد داشت اما در کنار بررسی این اطلاعات باید به علاقه ، هزینه ، مسیر و کیفیت دانشگاه نیز توجه نمود . 

اگر شما نیز جزو متقاضیان پزشکی این دانشگاه هستید می توانید در کنار مطالعه منابع ، دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون سال گذشته را بررسی کرده و با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا ، رتبه تقریبی خود را تخمین بزنید . حال به کمک رتبه و محل قبولی پذیرفته شدگان سال گذشته امکان تخمین رشته محل قبولی برای شما فراهم خواهد شد . 


کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در طول فرایند انتخاب رشته همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا به سوالات متقاضیان پاسخ می دهند .  

 

 به داوطلبانی که علاقمند به انتخاب رشته دانشگاه آزاد هستند مطالعه مقاله زیر توصیه می شود .

سوالات متداول

1- مقایسه آخرین رتبه و حداقل درصد قبولی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد با رتبه داوطلبان سال جاری چه تاثیری در قبولی آن ها خواهد داشت ؟
متقاضیان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد می توانند رتبه خود را با رتبه قبولی های سال گذشته مقایسه کرده و شانس قبولی خود را تخمین بزنند که برای اطلاعات بیش تر چند نمونه کارنامه در متن مقاله قرار داده شده است .

2- بررسی رتبه و کارنامه قبولی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تنها راه تخمین محل قبولی می باشد ؟
خیر نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا نیز ابزاری مناسب برای تخمین رشته محل قبولی داوطلب می باشد که لینک آن در متن مقاله قرار داده شده است .

3- برای اطلاع از محدوده قبولی پزشکی دولتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در کنکور 99 چه پیشنهادی دارید ؟
مشاهده کارنامه واقعی پذیرفته شدگان رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در سال گذشته می تواند محدوده قبولی این دانشگاه را به شما نشان دهد ، که ما در این مقاله اطلاعات رتبه و درصد قبولی پزشکی این دانشگاه را در اختیار متقاضیان قرار داده ایم .

منبع : آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد:: بازدید از این مطلب : 77
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود کنکور 99 به منظور کسب نتیجه دلخواه می بایست آخرین رتبه پزشکی پذیرفته شدگان سال گذشته را مورد بررسی قرار داده و بر اساس آن برنامه ریزی لازم را انجام دهند . آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ​ در مرحله انتخاب رشته نیز تاثیر بسزایی داشته و راهنمای مناسبی برای اولویت بندی رشته محل های مورد نظر داوطلب می باشد .

سال گذشته دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در نیمسال اول و نیمسال دوم جمعا 208 دانشجو پذیرفت که نیمی از آنها خانم و نیم دیگر آقا هستند . آخرین رتبه قبولی رشته پزشکی دانشگاه دولتی روزانه علوم پزشکی شاهرود در کنکور 98 در منطقه 1 حدود 245 ، منطقه 2 حدود 354 و در منطقه 3 حدود 388 بوده است .

اطلاعات این مقاله می تواند بعد از انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری​ به داوطلبان در مرحله انتخاب رشته کمک کند ، همچنین می تواند برای ترتیب چینش انتخاب های خود از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری هیوا استفاده کنید . پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور 99 بسیاری از داوطلبین قبل از نتایج کنکور 99 به محاسبه درصد دروس امتحانی خود پرداخته تا حدودی از شانس قبولی خود مطلع شوند .

در این مقاله رتبه و حداقل درصد دروس رشته پزشکی دانشگاه دولتی علوم پزشکی شاهرود در کنکور ۹۸ را در هر سه منطقه ذکر کرده ایم تا داوطلبانی که هدف شان قبولی در رشته پزشکی این دانشگاه است بتوانند با آگاهی برنامه ریزی کنکور 99 خود را انجام دهند . 


آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در منطقه 1
در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود منطقه 1 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در منطقه 1
ادبیات فارسی    60    60    60
عربی    80    70    80
معارف    100    80    80
زبان    70    50    80
زمین شناسی    10    10    60
ریاضیات    60    80    40
زیست شناسی    80    80    90
فیزیک    60    80    80
شیمی    50    70    60
رتبه در منطقه 1    1501    1255    721
رتبه کشوری    4642    3822    2062
شهر محل سکونت    تهران    تهران    مشهد

 توجه : درصد های ذکر شده در جدول بالا تقریبی بوده و به سمت نزدیک ترین عدد رند ، گرد شده است .

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در منطقه 2
در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود منطقه 2 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در منطقه 2
ادبیات فارسی    30    60    40    70    50
عربی    70    80    60    50    70
معارف    60    90    70    90    80
زبان    70    50    50    40    60
زمین شناسی    10    10    10    10    10
ریاضیات    70    50    70    60    70
زیست شناسی    90    80    80    80    80
فیزیک    60    60    70    60    60
شیمی    70    50    90    60    80
رتبه در منطقه 1    2151    2131    2115    2107    2081
رتبه کشوری    4624    4579    4546    4530    4484
شهر محل سکونت    کرج    کرج    بابل    کرج    بجستان

توجه : درصد های ذکر شده در جدول بالا تقریبی بوده و به سمت نزدیک ترین عدد رند ، گرد شده است .

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در منطقه 3
در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود منطقه 3 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در منطقه 3
ادبیات فارسی    70    50    70    70    50
عربی    80    60    60    70    60
معارف    80    70    80    80    60
زبان    50    40    30    50    60
زمین شناسی    10    10    10    10    10
ریاضیات    40    70    40    40    60
زیست شناسی    70    80    80    80    70
فیزیک    50    80    70    70    80
شیمی    70    50    60    60    80
رتبه در منطقه 3    1777    1699    1653    1643    1622
رتبه کشوری    7701    7421    7226    7193    7114
شهر محل سکونت    پاكدشت    نظرآباد    شهریار    تاکستان    اسلام شهر

 توجه : درصد های ذکر شده در جدول بالا تقریبی بوده و به سمت نزدیک ترین عدد رند ، گرد شده است .


مشاوره قبولی در رشته پزشکی دانشگاه دولتی روزانه علوم پزشکی شاهرود در کنکور 99
آنچه در این مقاله ارائه داده ایم نمونه ای از آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی علوم پزشکی شاهرود کنکور ۹۸ می باشد که تاثیر بسزایی در برنامه ریزی و نحوه انتخاب رشته داوطلبان خواهد داشت اما در کنار بررسی این اطلاعات باید به علاقه ، هزینه ، مسیر و کیفیت دانشگاه نیز توجه نمود . 

اگر شما نیز جزو متقاضیان پزشکی این دانشگاه هستید می توانید در کنار مطالعه منابع ، دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون سال گذشته را بررسی کرده و با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا ، رتبه تقریبی خود را تخمین بزنید . حال به کمک رتبه و محل قبولی پذیرفته شدگان سال گذشته امکان تخمین رشته محل قبولی برای شما فراهم خواهد شد . 

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در طول فرایند انتخاب رشته همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا به سوالات متقاضیان پاسخ می دهند .  

 

 به داوطلبانی که علاقمند به انتخاب رشته دانشگاه آزاد هستند مطالعه مقاله زیر توصیه می شود .


سوالات متداول

1- مقایسه آخرین رتبه و حداقل درصد قبولی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با رتبه داوطلبان سال جاری چه تاثیری در قبولی آن ها خواهد داشت ؟
متقاضیان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود می توانند رتبه خود را با رتبه قبولی های سال گذشته مقایسه کرده و شانس قبولی خود را تخمین بزنند که برای اطلاعات بیش تر چند نمونه کارنامه در متن مقاله قرار داده شده است .

2- بررسی رتبه و کارنامه قبولی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تنها راه تخمین محل قبولی می باشد ؟
خیر نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا نیز ابزاری مناسب برای تخمین رشته محل قبولی داوطلب می باشد که لینک آن در متن مقاله قرار داده شده است .

3- برای اطلاع از محدوده قبولی پزشکی دولتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در کنکور 99 چه پیشنهادی دارید ؟  
مشاهده کارنامه واقعی پذیرفته شدگان رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در سال گذشته می تواند محدوده قبولی این دانشگاه را به شما نشان دهد ، که ما در این مقاله اطلاعات رتبه و درصد قبولی پزشکی این دانشگاه را در اختیار متقاضیان قرار داده ایم .

منبع : آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود:: بازدید از این مطلب : 66
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زنجان کنکور 99 به منظور کسب نتیجه دلخواه می بایست آخرین رتبه پزشکی پذیرفته شدگان سال گذشته را مورد بررسی قرار داده و بر اساس آن برنامه ریزی لازم را انجام دهند . آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی زنجان ​ در مرحله انتخاب رشته نیز تاثیر بسزایی داشته و راهنمای مناسبی برای اولویت بندی رشته محل های مورد نظر داوطلب می باشد .

سال گذشته دانشگاه علوم پزشکی زنجان در نیمسال اول و نیمسال دوم جمعا 208 دانشجو پذیرفت که نیمی از آنها خانم و نیم دیگر آقا هستند . آخرین رتبه قبولی رشته پزشکی دانشگاه دولتی روزانه علوم پزشکی زنجان در کنکور 98 در منطقه 1 حدود 245 ، منطقه 2 حدود 354 و در منطقه 3 حدود 388 بوده است .

اطلاعات این مقاله می تواند بعد از انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری​ به داوطلبان در مرحله انتخاب رشته کمک کند ، همچنین می تواند برای ترتیب چینش انتخاب های خود از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری هیوا استفاده کنید . پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور 99 بسیاری از داوطلبین قبل از نتایج کنکور 99 به محاسبه درصد دروس امتحانی خود پرداخته تا حدودی از شانس قبولی خود مطلع شوند .

در این مقاله رتبه و حداقل درصد دروس رشته پزشکی دانشگاه دولتی علوم پزشکی زنجان در کنکور ۹۸ را در هر سه منطقه ذکر کرده ایم تا داوطلبانی که هدف شان قبولی در رشته پزشکی این دانشگاه است بتوانند با آگاهی برنامه ریزی کنکور 99 خود را انجام دهند . 


آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی زنجان در منطقه 1
در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی زنجان منطقه 1 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی زنجان در منطقه 1
ادبیات فارسی    40    80    60    50    60
عربی    70    80    60    70    80
معارف    70    80    90    90    70
زبان    40    40    40    60    70
زمین شناسی    10    10    20    10    10
ریاضیات    70    60    80    70    70
زیست شناسی    90    70    80    80    70
فیزیک    80    70    60    70    60
شیمی    80    80    70    70    80
رتبه در منطقه 1    1121    1095    1088    1081    1043
رتبه کشوری    3386    3302    3274    3245    3106
محل سکونت    تبریز    تبریز    تبریز    تبریز    تهران

 توجه : درصد های ذکر شده در جدول بالا تقریبی بوده و به سمت نزدیک ترین عدد رند ، گرد شده است .


آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی زنجان در منطقه 2
در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی زنجان منطقه 2 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی زنجان در منطقه 2
ادبیات فارسی    40    60    50    50    60
عربی    70    60    40    70    80
معارف    90    80    90    80    90
زبان    30    50    50    70    40
زمین شناسی    10    10    10    10    10
ریاضیات    60    70    70    60    60
زیست شناسی    80    80    90    90    80
فیزیک    70    80    70    80    60
شیمی    70    60    70    60    80
رتبه در منطقه 2    1668    1662    1659    1649    1596
رتبه کشوری    3529    3517    3511    3479    3360
شهر محل سکونت    زنجان    زنجان    کرج    ساوه    مراغه

توجه : درصد های ذکر شده در جدول بالا تقریبی بوده و به سمت نزدیک ترین عدد رند ، گرد شده است .


آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی زنجان در منطقه 3
در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی زنجان منطقه 3 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی زنجان در منطقه 3
ادبیات فارسی    40    60    50    40    60
عربی    90    60    60    50    70
معارف    80    60    80    70    80
زبان    50    60    60    60    50
زمین شناسی    10    10    20    10    10
ریاضیات    60    60    50    80    60
زیست شناسی    80    80    80    80    80
فیزیک    60    40    80    80    80
شیمی    80    70    80    70    70
رتبه در منطقه 3    1145    1126    1071    975    680
رتبه کشوری    5297    5237    5011    4559    3479
شهر محل سکونت    خدابنده    تاکستان    ابهر    زنجان    اهر

 توجه : درصد های ذکر شده در جدول بالا تقریبی بوده و به سمت نزدیک ترین عدد رند ، گرد شده است .

مشاوره قبولی در رشته پزشکی دانشگاه دولتی روزانه علوم پزشکی زنجان در کنکور 99
آنچه در این مقاله ارائه داده ایم نمونه ای از آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی علوم پزشکی زنجان کنکور ۹۸ می باشد که تاثیر بسزایی در برنامه ریزی و نحوه انتخاب رشته داوطلبان خواهد داشت اما در کنار بررسی این اطلاعات باید به علاقه ، هزینه ، مسیر و کیفیت دانشگاه نیز توجه نمود . 

اگر شما نیز جزو متقاضیان پزشکی این دانشگاه هستید می توانید در کنار مطالعه منابع ، دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون سال گذشته را بررسی کرده و با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا ، رتبه تقریبی خود را تخمین بزنید . حال به کمک رتبه و محل قبولی پذیرفته شدگان سال گذشته امکان تخمین رشته محل قبولی برای شما فراهم خواهد شد . 

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در طول فرایند انتخاب رشته همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا به سوالات متقاضیان پاسخ می دهند .  

 به داوطلبانی که علاقمند به انتخاب رشته دانشگاه آزاد هستند مطالعه مقاله زیر توصیه می شود .

سوالات متداول

1- مقایسه آخرین رتبه و حداقل درصد قبولی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با رتبه داوطلبان سال جاری چه تاثیری در قبولی آن ها خواهد داشت ؟
متقاضیان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زنجان می توانند رتبه خود را با رتبه قبولی های سال گذشته مقایسه کرده و شانس قبولی خود را تخمین بزنند که برای اطلاعات بیش تر چند نمونه کارنامه در متن مقاله قرار داده شده است .

2- بررسی رتبه و کارنامه قبولی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زنجان تنها راه تخمین محل قبولی می باشد ؟
​خیر نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا نیز ابزاری مناسب برای تخمین رشته محل قبولی داوطلب می باشد که لینک آن در متن مقاله قرار داده شده است .

3- برای اطلاع از محدوده قبولی پزشکی دولتی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در کنکور 99 چه پیشنهادی دارید ؟
مشاهده کارنامه واقعی پذیرفته شدگان رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در سال گذشته می تواند محدوده قبولی این دانشگاه را به شما نشان دهد ، که ما در این مقاله اطلاعات رتبه و درصد قبولی پزشکی این دانشگاه را در اختیار متقاضیان قرار داده ایم .

منبع : آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی زنجان:: بازدید از این مطلب : 78
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 ارديبهشت 1399 | نظرات ()