نوشته شده توسط : sevda

زمان تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت 99 در صورت برگزاری احتمالا در اواخر مهر یا آبان خواهد بود که داوطلبان شرکت در این مرحله می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir در زمان مقرر ، نسبت به انتخاب رشته از میان رشته محل های دارای ظرفیت اقدام نمایند .پس از اتمام فرآیند ثبت نام پذیرفته شدگان دکتری وزارت بهداشت ۹۹ ، ممکن است تعدادی ظرفیت خالی در بعضی از دانشگاه ها ایجاد شود که دانشگاه های علوم پزشکی می توانند از طریق مرحله تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت 99 اقدام به پذیرش دانشجو جهت پر کردن ظرفیت های باقی مانده نمایند . لازم به ذکر است که این مرحله در سال گذشته برگزار شد و پیش بینی می شود در سال جاری نیز این روند ادامه داشته باشد .

داوطلبان با اطلاع از زمان تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت 99 می توانند شانس خود را برای قبول شدن در رشته محل های دارای ظرفیت امتحان کنند که بر این اساس در ادامه این مطلب زمان این مرحله اطلاع رسانی شده است .

 

زمان تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت 99

در صورت موافقت وزارت بهداشت و شورای سنجش و پذیرش دانشجو ، تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت ۹۹ احتمالا همانند سال گذشته برای رشته های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، دندانپزشکی و داروسازی برگزار خواهد شد . در سال گذشته تکمیل ظرفیت از نیمه مهر ماه آغاز شد ، با این حال در پی تعویق آزمون دکتری وزارت بهداشت 99 ممکن است تاریخ برگزاری این مرحله احتمالا به اواخر مهر  یا آبان موکول شود .پس از مشخص شدن زمان تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت 99 (در صورت برگزاری ) این مقاله به روز رسانی می شود .

 

در راستای اطلاع رسانی سریع و دقیق به داوطلبان ، زمان کلیه رویدادهای مرتبط با آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۹ به محض اعلام از طرف مرکز سنجش آموزش پزشکی ، از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دکتری تخصصی هیوا اطلاع رسانی می شود و شما می توانید با عضویت در آن ها به محض اعلام زمان تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت 99 در جریان قرار بگیرید .

حتما بخوانید: راهنمای تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت

 

 

 

 

مشاوره تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت 99

داوطلبان شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت می بایست ابتدا دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت را به خوبی مطالعه کرده و رشته محل هایی که در این مرحله پذیرش دارند را بررسی نمایند . همچنین می بایست شرایط اعلام شده توسط مرکز سنجش پزشکی برای داوطلبان تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت ۹۹ را در نظر بگیرند ، چرا که در صورت بی توجهی به این شرایط ممکن است نتیجه مطلوبی را کسب نکنند .

مشاوراه مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا به تمام سوالات شما در رابطه با تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت 99 پاسخ دهند و در صورت نیاز به دریافت راهنمایی کافی است با مرکز مشاوره تلفنی هیوا تماس گرفته و درخواست خود را مطرح نمایید .

در ادامه بخوانید: ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 1400

 

 

 
سوالات متداول

 

1- ✔️ داوطلبان چه زمانی می توانند در تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت شرکت کنند ؟

✔️ متقاضیان تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت می توانند احتمالا در اواخر مهر یا آبان به انتخاب رشته بپردازند که زمان دقیق آغاز این فرآیند به محض مشخص شدن در مقاله اطلاع رسانی می شود .2- ✔️ چگونه می توان در زمان تکمیل ظرفیت دکتری بهداشت به انتخاب رشته پرداخت ؟

✔️ داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش پزشکی در زمان مقرر ، به انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت بپردازند که زمان شروع آن به محض اعلام ، در متن مقاله اطلاع رسانی می شود .3- ✔️ آیا تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت در سال جاری برگزار می شود ؟

✔️ با توجه به برگزار شدن دکتری وزارت بهداشت در سال گذشته پیش بینی می شود این مرحله در سال جاری نیز برگزار شود که در صورت برگزار شدن این مطلب به روز رسانی می گردد .

منبع : زمان تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت:: بازدید از این مطلب : 123
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 26 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

ثبت نام مشمولین طرح قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان دارای شرایط عمومی پیش از ثبت نام مانند شرایط نظام وظیفه آقایان و تسویه با دانشگاه و شرایط اختصاصی برای فارغ التحصیلان دانشگاه های تحت نظارت وزارت علوم است . علاوه بر این مشمولان می بایست از مدارک مورد نیاز و  شرایط انتخاب محل خدمت که همان سهمیه مناطق 1 ، 2 و 3 است جهت ثبت نام در سامانه آگاهی یافته و سپس اقدام به نام نویسی کنند .افرادی که مشمول خدمت طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 99 هستند می بایست با پیگیری اخبار و اطلاعیه های مربوطه به ثبت نام و انتخاب محل خدمت خود بپردازند . سامانه تأمین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت کلیه شرایط و اقدامات را از طریق دفترچه دستورالعمل ثبت نام منتشر و در اختیار داوطلبان قرار می دهد . در این دفترچه در ابتدا لیست رشته های دارای طرح خدمت پزشکی و پیراپزشکی ۹۹ ارائه شده و سپس شرایط عمومی و اختصاصی به طور کامل توضیح داده شده است .

مشمولان قبل از ورود به سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی باید شرایط پیش از ثبت نام و بکارگیری و همچنین شرایطی را که برای ارائه مدارک در نظر گرفته شده به دقت مطالعه کنند . همانطور که در سایت طرح نیروی انسانی نیز قید شده هرگونه اشتباه در روند ثبت نام بر عهده داوطلب می باشد لذا توجه و اطلاع از شرایط و ضوابط الزامی است به همین دلیل برای آشنایی بیشتر مشمولان در ادامه مقاله به توضیح شرایط طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 99 می پردازیم .

 

شرایط عمومی طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 99

مشمولان طرح خدمت پزشکی و پیراپزشکی می بایست قبل از ثبت نام از شرایط پیش از ثبت نام و بکارگیری مشمولان دارای طرح اطلاع پیدا کنند . علاوه بر این مشمولان مرد طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 99 نیز دارای شرایطی هستند که در متن زیر به آن اشاره شده است .

 

 شرایط عمومی طرح نیروی انسانی بدین قرار است :

 

 داوطلب در ابتدا باید با دانشگاه محل تحصیل خود تسویه کرده و از ثبت اطلاعات فارغ التحصیلی خود در سامانه آموزشی وزارت بهداشت ( سما ) اطمینان یابد .

 

 افرادی که در مقطع تحصیلی قبلی خود طرح را انجام داده و گواهی پایان طرح دریافت نموده اند مشمول طرح نیروی انسانی نمی شوند .

 

 متقاضیان رشته های طرح اجباری تا 3 ماه پس از فراغت از تحصیل فرصت ثبت نام دارند در غیر این صورت مشمول اضافه خدمت 3 تا 6 ماهه می شوند .

 

 شرایط ثبت نام آقایان در طرح نیروی انسانی بدین قرار است :

 

 دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه قبل از فارغ التحصیلی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی .

 

 دارا بودن کارت معافیت از نظام وظیفه .

 

 خدمت نظام وظیفه پس از فارغ التحصیلی از رشته های پزشکی و پیراپزشکی کمتر از حد نصاب مدت طرح باشد .

 

 اگر خدمت نظام وظیفه سپری شده باشد امکان معافیت برای رشته های اجباری وجود دارد .

 

مشمولان طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت ۹۹ برای آگاهی از زمان ثبت نام طرح خدمت پزشکی می توانند به مقاله زیر مراجعه نمایند .

 

بیشتر بخوانید: زمان ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت

 

 

 

 

شرایط اختصاصی طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 99

مشمولانی که از دانشگاه های تحت نظارت وزارت علوم فارغ التحصیل شده اند برای ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت باید شرایط زیر را داشته باشند تا ثبت نام انها با موفقیت انجام شده و به خدمت مراکز بهداشتی در آیند .

 

 فارغ التحصیلان جهت تأیید اصل مدرک یا گواهی موقت تحصیلی خود به وزارت علوم به آدرس خیابان انقلاب ، ضلع شرقی میدان فردوسی ، خیابان موسوی ، سازمان امور دانشجویان مراجعه نمایند .

 

 اطلاعات فارغ التحصیلان پس از تأیید مدرک تحصیلی در سامانه وزارت بهداشت قرار گرفته و امکان ثبت نام متقاضیان فراهم می شود . البته این روند ممکن است زمانبر باشد .

 

 شرایط مدارک مورد نیاز ثبت نام :

اسکن تمامی مدارک در هنگام ثبت نام در سامانه دریافت می شود .

 

داوطلبان برای اطلاع ازسایت ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 99 می توانند به مقاله زیر را مراجعه کرده و برای پیگیری اخبار و اطلاعیه ها در کانال تلگرامی و اینستاگرامی کارشناسی ارشد هیوا عضو شوند .

 

بیشتر بخوانید: سایت ثبت نام و اعلام نتایج طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت   (منتشر نشده)

 

شرایط انتخاب محل خدمت طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 99

با مطالعه لیست رشته های مشمول طرح نیروی انسانی وزات بهداشت می توان لیست رشته های اختیاری و اجباغری را استخراج نمود . رشته های دارای طرح اجباری برای خدمت پزشکی و پیراپزشکی وزارت بهداشت 99  برای انتخاب محل خدمت خود دارای شرایطی می باشند . ثبت نام در مناطق مختلف برای اجرای طرح رشته های اجباری با توجه به سهمیه قبولی در کنکور کارشناسی به شرح زیر امکان پذیر است .

 

 اگر سهمیه قبولی داوطلب منطقه 1 باشد می تواند در مناطق 1 ، 2 و 3 خدمت کند .

 

 اگر سهمیه قبولی داوطلب منطقه 2 باشد می تواند در مناطق 2 و 3 خدمت کند .

 

 اگر سهمیه قبولی داوطلب منطقه 3 باشد می تواند در منطقه 3 خدمت کند .

 

 اگر سهمیه قبولی داوطلب شاهد باشد و یا از دانشگاه آزاد به جز رشته های ( پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی ) فارغ التحصیل شده باشد می تواند در مناطق 1 ، 2 و 3 خدمت کند .

 

 کارمندان رسمی دولت و بانوان متأهل می توانند در هر یک از مناطق 1 ، 2 و 3 خدمت کنند .

 

 کارمندان رسمی دولت از خدمت در مناطق روستایی معاف می باشند .

 

 شهر های تهران ، تبریز ، مشهد و اصفهان برای خدمت فارغ التحصیلان رشته های پزشکی ، داروسازی و دندانپزشکی و متخصصین رشته های پزشکی مجاز نیست (به جز برای بانوان متأهل ) .

 

 آن دسته از داوطلبانی که متقاضی ثبت نام در کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هستند ، باید پس از مطالعه لیست رشته ها از نوع رشته ی خود که اختیاری یا اجباری است آگاه شوند و اگر رشته داوطلبان مشمول طرح اجباری است می بایست قبل از ثبت نام از شرایط ثبت نام ارشد وزارت بهداشت آگاه شوند . برای مطالعه شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد علوم پزشکی می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید .

داوطلبان در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانند با کارشناسان سامانه مشاوره تحصیلی هیوا در مورد طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 99 مشورت کرده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پاسخ سوالات خود را دریافت کنند .

 

در ادامه بخوانید: شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

 

 
سوالات متداول

 

1- ✔️ شرایط ثبت نام در طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 99 چیست ؟

✔️ طرح خدمت پزشکان و پیراپزشکان دارای شرایطی از جمله شرایط پیش از ثبت نام ، شرایط اختصاصی فارغ التحصیلان و شرایط انتخاب محل خدمت می باشد که به شرح هر کدام در متن مقاله پرداخته شده است .2- ✔️ کدام دسته از فارغ التحصیلان امکان خدمت پزشکی و پیراپزشکی در منطقه 1 را دارند ؟

✔️ با توجه به شرایط انتخاب محل خدمت داوطلبانی که با سهمیه منطقه 1 در مقطع کارشناسی قبول شده اند امکان خدمت در مناطق 1 ، 2 و 3 را دارند . سایر سهمیه ها در متن مقاله موجود است .3- ✔️ شرایط ثبت نام آقایان در طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 99 چیست ؟

✔️ داوطلبان مرد خدمت پزشکی و پیراپزشکی باید دارای کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت خدمت باشند و سایر شرایط در متن مقاله توضیح داده شده است .

منبع : شرایط ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت:: بازدید از این مطلب : 105
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 26 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

سازمان سنجش سهمیه های مختلفی را برای متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد 99 همانند سال های پیش در نظر دارد . از جمله آنها سهمیه رزمندگان ، سهمیه 5 و 25 درصدی ایثارگران ، حافظان کل قرآن و استعداد درخشان است که کمک شایانی به داوطلبان در کسب رتبه بهتر در آزمون کارشناسی ارشد می کند .سهمیه ها و تسهیلاتی که سازمان سنجش برای آزمون ارشد در نظر می گیرد در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 به طور مفصل توضیح داده شده است . داوطلبان با مطالعه این دفترچه با سهمیه های مختلف کارشناسی ارشد آشنا شده و پس از انتخاب سهمیه مورد نظرشان فرم ثبت نام را تکمیل می کنند .

سهمیه های رزمندگان و ایثارگران 5 و 25 درصدی از جمله سهمیه های مؤثر در قبولی آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ هستند که پس از انتشار نتایج اولیه آزمون ارشد 99 در کارنامه درج می شوند . داوطلبانی که دارای سهمیه رزمندگان و ایثارگران نیستند ، مشمول سهمیه آزاد خواهند شد . اطلاع از شرایط و نکات هر سهمیه به داوطلبان کمک می کند تا شانس بیشتری برای قبولی در دانشگاه داشته باشند به همین دلیل در ادامه به بررسی سهمیه های رزمندگان، ایثارگران و سایر سهمیه ها از جمله حافظان قرآن کریم و استعداد درخشان آزمون ارشد ۹۹ و نکات مهم هر کدام می پردازیم .

 

مشمولان سهمیه رزمندگان ارشد 99

داوطلبان برای قرار گرفتن در گروه سهمیه رزمندگان کارشناسی ارشد ۹۹ باید دارای شرایطی باشند که در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 ذکر شده در غیر این صورت مشمول استفاده از این سمیه نخواهند شد .

 

 رزمندگانی که 6 ماه متوالی و متناوب به صورت داوطلبانه از تاریخ 31 شهریور 59 تا 31 شهریور 67 در جبهه های حق علیه باطل حضور داشتند .

 

 پرسنل کادر ثابت ، پیمانی و وظیفه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی که علاوه بر میزان موظفی ، از تاریخ 31 شهریور 59 لغایت 31 شهریور 67 حداقل 6 ماه پیوسته یا 9 ماه ناپیوسته به صورت داوطلبانه در خطوط مقدم حضور داشته اند .

 

 با توجه به دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد 99 آن دسته از داوطلبانی که جزء نیروهای فعال و یا عادی بسیج هستند ، مشمول سهمیه رزمندگان نمی شوند .

 

 کسب حداقل 80 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد .

 

داوطلبانی که واجد شرایط بوده به یکی از ارگان های مقاومت بسیج مستضعفین و یا وزارت جهاد کشاورزی مراجعه کرده و فرم مربوط به سهمیه رزمندگان را تکمیل نمایند . اطلاعات داخل فرم پس از زمان ثبت نام مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تأیید نهایی ، این دسته از داوطلبان جز مشمولان سهمیه رزمندگان ارشد ۹۹ پذیرفته شده و کد 12 رقمی مخصوص به خود را دریافت می کنند . این کد را در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد 99 باید در قسمت مربوط وارد کرد .

 

پس از تکمیل و ارسال فرم ثبت نام کارشناسی ارشد ، در صورتی که سهمیه رزمندگان در کارت ورود به جلسه ارشد هنوز اعمال نشده می توانید در زمان دریافت کارت ورود به جلسه ارشد 99 نسبت به ویرایش و درج مجدد آن اقدام نمایید .

بیشتر بخوانید: زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 99

 

 

 

 

مشمولان سهمیه ایثارگران ارشد 99

از تأثیر گذار ترین سهمیه های موجود در کنکور کارشناسی ارشد 99 ، سهمیه ایثارگران است که در دو دسته ایثارگران 5 درصد و ایثارگران 25 درصد وجود دارد . جدول زیر مشمولان هر دسته را همراه با شرایط استفاده از این سهمیه نشان داده است .

 

سهمیه ایثارگران در آزمون کارشناسی ارشد 99
نوع سهمیه ایثارگران  افراد مجاز به استفاده از سهمیه ایثارگران شرایط استفاده از سهمیه ایثارگران
سهمیه 25 درصدی ایثارگران همسر و فرزندان شهدا و مفقودالاثر کسب حداقل 70% نمره آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد
آزادگان و همسر و فرزندان آنان
جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان
سهمیه 5 درصدی ایثارگران جانبازان زیر 25 درصد و همسر و فرزندان آنان
همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه

 

مشمولان سهمیه ایثارگران 25 درصد ( جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان ، همسر و فرزندان شهدا و مفقودالاثر ، آزادگان و همسر و فرزندان آنان ) و ایثارگران 5 درصد ( جانبازان زیر 25 درصد و همسر و فرزاندان آنها ) نیازی به دریافت کد پیگیری 12 رقمی نداشته و در صورت تأیید ارگان مربوط ، با سهمیه ایثارگران گزینش می شوند  اما مشمولان سهمیه 5 درصدی که همسر و  فرزند رزمندگان هستند باید نسبت به دریافت کد اقدام نمایند .

 

داوطلبان کارشناسی ارشد برای اطلاع از سایر شرایط موجود در کنکور ارشد 99 می توانند مقاله زیر را که مربوط به شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد سال تحصیلی 99 - 1400 است را مطالعه کرده و با آگاهی کامل به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد بپردازند .

 

داوطلبان با عضویت در کانال تلگرامی کارشناسی ارشد هیوا و یا با دنبال کردن صفحه کارشناسی ارشد هیوا می توانند از اطلاعات مربوط به سهمیه های کارشناسی ارشد 99 آگاه شوند .

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400

 

سایر سهمیه های کارشناسی ارشد 99

علاوه بر سهمیه ایثارگران و رزمندگان تسهیلات دیگری نیز در اختیار داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 99 که جزء حافظان کل قرآن کریم و استعداد درخشان هستند قرار گرفته است که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم .

 

 امتیاز حافظان کل قرآن مجید

 

حافظان کل قرآن مجید به جز اتباع خارجی که خواهان استفاده از این سهمیه هستند ضرورت دارد با مطالعه توضیحات زیر در آزمون کارشناسی ارشد ( کد رشته 1111 ) شرکت نموده و در فرم ثبت نام قسمت حافظان قرآن مجید را علامت گذاری کند .

 

 مدرک تخصصی حافظان درجه 3 را ارائه دهند .

 اسامی داوطلبان دیپلم و زیر دیپلم پس از کسب حد نصاب علمی توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد .

 معرفی شدگان دیپلم و زیر دیپلم که دارای مدرک تخصصی حفظ هستند لازم است برای اخذ مدرک کارشناسی علوم قرآن و حدیث نسبت به ارسال مدارک اقدام نمایند .

 دارندگان مدرک کارشناسی علوم قرآنی و مدرک تخصصی حفظ لازم است پس از برگزاری آزمون مدارک خود را برای سازمان سنجش ارسال کنند .

 حافظانی که در سالهای پیش با این امتیاز موفق به اخذ کارشناسی علوم قرآن و حدیث شده اند از استفاده مجدد این سهمیه در کارشناسی ارشد محروم هستند .

 حافظانی که در سالهای پیش با این امتیاز موفق به اخذ کارشناسی علوم قرآن و حدیث شده اند موظف اند به معاونت فنی و آماری سازمان سنجش مراجعه نموده و گواهی معدل کارشناسی خود را اخذ نمایند سپس معدل صحیح را در فرم ثبت نام ارشد درج کنند .

 

 تسهیلات استعداد درخشان

 

داوطلبان استعداد درخشان حداکثر تا یک سال پس از دانش آموختگی و فقط برای یکبار در صورت کسب 90 درصد حد نصاب علمی آخرین فرد پذیرفته شده و با رعایت شرایط زیر امکان استفاده از این امتیاز را دارند .

 

 برگزیدگان رتبه های اول تا پانزدهم المپیاد های علمی دانشجویی

 دانشجویان نمونه کشوری در کارشناسی

 رتبه های اول تا سوم جشنواره های خوارزمی ، رازی ، ابن سینا و فارابی در دوره کارشناسی

 دانش آموخته رتبه اول کارشناسی پیوسته در میان هم رشته و هم ورودی های خود طی 8 نیمسال تحصیلی

 دانش آموخته رتبه اول کارشناسی نا پیوسته در میان هم رشته و هم ورودی های خود طی 4 نیمسال تحصیلی

 

داوطلبان دارای سهمیه کنکور کارشناسی ارشد باید در بازه زمانی تعیین شده مدارک لازم را برای سازمان سنجش ارسال نمایند . داوطلبان می توانند سایر مدارک لازم برای ثبت نام کارشناسی ارشد را در مقاله زیر بخوانند .

 

بیشتر بخوانید: مدارک لازم برای ثبت نام ارشد 1400

 

 

 

نکات مهم سهمیه رزمندگان ارشد 99

همان طور که گفته شد استفاده از سهمیه های رزمندگان و ایثارگران در کنکور کارشناسی ارشد 99 دارای تبصره و نکات مهمی می باشد که بهتر است هر داوطلب قبل از ثبت نام در آزمون ارشد به دقت آنها را مطالعه کرده و پس از تکمیل فرم و اعلام نتایج به انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۹ بپردازد .

 

 داوطلبانــي كـه از ســال 1368 به بعد يك نوبت با سهميه رزمندگان در آزمون های ورودی پذيرفته شده اند ، در صورتی كـه دارای حداقــل 12 مـاه حضـور داوطلبانـه در جبهه های نبرد حق عليه باطل باشند ، می توانند در اين آزمون با سهميه رزمندگان شركت نمايند در غيـر ايـن صـورت حـق استفاده از سهميه رزمندگان در اين آزمون را نخواهند داشت .

 

 داوطلبانی كه با استفاده از سهميه رزمندگان يكبار در دوره كاردانی و يکبار هم در دوره كارشناسی پذيرفته شده اند ، در صورتی كـه دارای حداقل 18 ماه حضور داوطلبانه در جبهه های نبرد حق عليه باطل باشند ، می توانند در اين آزمون با سهميه رزمندگان شركت نمايند .

 

 داوطلبان متقاضی استفاده از سهميه رزمندگان ، لازم است پس از تكميل فرم مخصوص استفاده از سهميه رزمندگان نسبت به دريافـت كد پيگيری 12 رقمی اقدام و آن را در زمان ثبت نام در محلی كه در تقاضانامه اينترنتی در نظر گرفته شده است درج نمايند .

 

بیشتر بخوانید: اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 99

 

نکات مهم سهمیه ایثارگران ارشد 99

 

 آن دسته از داوطلبانی كه با استفاده از سهميه رزمندگان و ايثارگران يکبار در دوره روزانه آزمون كارشناسی ارشد پذيرفته شده باشند ، حق استفاده مجدد از سهميه ايثارگران و رزمندگان در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 را نخواهند داشت .

 

 آن دسته از داوطلبان سنوات قبل كه بـا استفاده از سهميه های شاهد و ايثارگر در رشته های دوره های شبانه و نيمه حضوری دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی  ، دانشـگاه پيام نور ، غيرانتفاعی و يا دوره های مجازی و پرديس خودگردان قرار گرفته اند ، در صورت انصراف از رشته قبولی خود فقط يكبار ديگر ، مجـاز بـه اسـتفاده مجدد از سهميه در سال های بعد در همان مقطع خواهند بود .

 

 داوطلبان متقاضی استفاده از سهميه ایثارگران ، بر خلاف مشمولان سهمیه رزمندگان نیازی به دريافـت كد پيگيری 12 رقمی نداشته و همان تأیید ارگان مربوطه برای پذیرش آنها کافی است .

 

کارشناسان سامانه مشاوره هیوا با آگاهی از سهمیه های کارشناسی ارشد 99 پاسخ هر گونه سوال و ابهام داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا می دهند .

در ادامه بخوانید: انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99سوالات متداول

 

1- ✔ آیا نیروهای فعال بسیجی مشمول سهمیه رزمندگان در کنکور کارشناسی ارشد 99 می شوند ؟

✔ خیر ، با توجه به توضیحات مقاله ، نیروهای بسیجی فعال یا عادی پایگاه های مقاومت بسیج مشمول استفاده از سهمیه رزمندگان نمی باشند .2- ✔  برای دریافت کد 12 رقمی مشمولان سهمیه رزمندگان ارشد 99 به کدام ارگان باید مراجعه نمود ؟

✔ همان طور که توضیح داده شد ، با مراجعه به سازمان بسیج و یا وزارت جهاد کشاورزی به تکمیل فرم سهمیه رزمندگان پرداخته تا در صورت أیید نهایی آن کد 12 رقمی را دریافت کنید .3- ✔ آیا با انصراف از محل قبولی روزانه می توان بار دیگر از سهمیه ایثارگران در آزمون ارشد استفاده کرد ؟

✔  مطابق متن مقاله آن دسته از داوطلبان که در دانشگاه های روزانه پذیرفته شده اند ، در صورت انصراف از رشته مشمول استفاده مجدد از سهمیه خود نیستند .

منبع : سهمیه های آزمون کارشناسی ارشد ۹۹:: بازدید از این مطلب : 68
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 26 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 به منظور اولویت بندی رشته محل های مورد علاقه خود می توانند رتبه و کارنامه قبولی کنکور کارشناسی ارشد 97 - 98 را مورد بررسی قرار داده و با توجه به آن فرم اینترنتی انتخاب رشته را تکمیل نمایند . سازمان سنجش با انتشار کارنامه اولیه کنکور کارشناسی ارشد ، درصد دروس امتحانی ، رتبه ، تراز و وضعیت داوطلب را برای شرکت در مرحله انتخاب رشته کارشناسی ارشد مشخص می کند .

داوطلبانی که بر اساس این نتایج مجاز به انتخاب رشته محل های کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری اعم از روزانه ، شبانه ، پیام نور ، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان باشند می بایست در زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و نسبت به اولویت بندی رشته محل های مورد علاقه خود اقدام نمایند .

هر چند عواملی چون علاقه ، هزینه ، مسیر و کیفیت دانشگاه نقش بسزایی در نحوه چینش انتخاب های داوطلب در این مرحله خواهند داشت اما آن چه داوطلب را به کسب رتبه قبولی در اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد 98 نزدیک می کند رتبه اکتسابی داوطلب در مرحله اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد 98 می باشد . از این رو رتبه و نمونه کارنامه قبولی داوطلبان سال گذشته راهنمایی مناسب برای تکمیل مراحل انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 می باشد .

متقاضیان با بررسی آخرین رتبه و محل قبولی این داوطلبان و مقایسه آن با رتبه اکتسابی خود می توانند اولویت بندی انتخاب های خود را با آگاهی بیش تری انجام داده و به نتیجه مطلوب دست یابند . از این رو بر آن شدیم در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی کنکور کارشناسی ارشد 97 - 98 تعدادی از پذیرفته شدگان آزمون سال گذشته را ارائه دهیم . 

 

رتبه و کارنامه قبولی کنکور کارشناسی ارشد 97 - 98

در این قسمت می توانید رتبه و کارنامه قبولی کنکور کارشناسی ارشد 97 - 98 تعدادی از رشته های پرطرفدار را مشاهده کرده و بر اساس آن نسبت به تکمیل فرم اینترنتی موجود در سایت انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 اقدام نمایید .

هر چند رتبه و محل قبولی اعلام شده در این قسمت بر اساس کارنامه های واقعی داوطلبان سال گذشته بوده و راهنمای مناسبی در زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 می باشد اما به دلایلی چون جامعه آماری شرکت کننده ، تاثیر معدل و تغییر ظرفیت پذیرش نمی تواند قبولی شما را تضمین کند .

از این رو به داوطلبان توصیه می کنیم ضمن بررسی رتبه و کارنامه قبولی کنکور کارشناسی ارشد 97 - 98 از تجربیات کارشناسان آگاه در این زمینه نیز استفاده کرده و با مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد فرم اینترنتی مربوطه را به بهترین شکل ممکن تکمیل نمایند . 

در ادامه با کلیک بر روی عنوان هر رشته می توانید رتبه و کارنامه قبولی کنکور کارشناسی ارشد 97 - 98 مربوط به آن را مشاهده نمایید . 

 

گروه علوم انسانی
رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی 97 - 98 رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد روانشناسی 97 - 98
رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد علوم ورزشی 97 - 98 رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد حسابداری 97 - 98
رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی علوم قرآنی 97 - 98 رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد مدیریت 97 - 98
رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد الهیات و معارف اسلامی فقه و حقوق 97 - 98 رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد مشاوره 97 - 98
رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد علوم تربیتی 97 - 98 رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد MBA مدیریت کسب و کار و امور شهری 97 - 98
رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد زبان انگلیسی 97 - 98 رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد تاریخ 97 - 98
رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد حقوق 97 - 98 رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد علوم سیاسی و روابط بین الملل 97 - 98
رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد علوم اقتصادی 97 - 98

 

گروه علوم پایه
رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد فیزیک 97 - 98 رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد آمار 97 - 98
رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد زیست شناسی سلولی و مولکولی 97 - 98  رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد ریاضی 97 - 98
رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد شیمی 97 - 98

 

گروه فنی و مهندسی
رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی برق 97 - 98 رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک 97 - 98
رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی 97 - 98 رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد IT مهندسی فناوری اطلاعات 97 - 98
رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع 97 - 98 رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر 97 - 98
رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی عمران 97 - 98 رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی مواد و متالوژی 97 - 98
رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا 97 - 98

 

گروه هنر

رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد معماری 97 - 98 رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد هنرهای ساخت و معماری 97 - 98
رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد هنرهای تصویری و طراحی 97 - 98 رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری ، منطقه ای و مدیریت شهری 97 - 98
رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد هنرهای پژوهشی و صنایع دستی 97 - 98 رتبه و کارنامه قبولی کارشناسی ارشد طراحی شهری 97 - 98

 

متقاضیان علاوه بر اطلاعات فوق می توانند رتبه و محل قبولی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد 98 - 99 را نیز مورد بررسی قرار داده و با در دست داشتن اطلاعات کامل تر به اولویت بندی رشته محل های مورد علاقه خود بپردازند . 

 

بیشتر بخوانید: رتبه و کارنامه محل قبولی کارشناسی ارشد 98 - 99

 

 

 

 

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98

همان طور که در مطالب فوق بیان کردیم بررسی رتبه و کارنامه قبولی کنکور کارشناسی ارشد 97 - 98 به تنهایی نمی تواند قبولی نهایی داوطلبان را تضمین نماید .

از این رو به متقاضیان توصیه می کنیم در وهله اول دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 را دانلود کرده و پس از مطالعه دقیق آن رشته محل های مورد علاقه خود را از لیست رشته های کارشناسی ارشد 98 استخراج نمایند . حال می توانند با مقایسه رتبه خود با رتبه قبولی داوطلبان سال گذشته چینش انتخاب های خود را انجام دهند .

لازم به ذکر است هزینه ، مسیر و کیفیت دانشگاه نیز جزو عوامل تاثیرگذار در این مرحله می باشند که باید مورد توجه قرار گیرند . 

با توجه به اهمیت مرحله انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا پاسخگوی سوالات داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا تجربیات خود را در اختیار شما قرار می دهند .

ابزارهای کمکی نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد و نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد نیز برای رفاه حال داوطلبان طراحی شده است . 

 

حتما بخوانید: راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99

 

 

 
سوالات متداول

 

1- اطلاع از رتبه و کارنامه قبولی سال گذشته کنکور ارشد چه تاثیری در موفقیت داوطلب خواهد داشت ؟

داوطلبان ضمن اطلاع از رتبه و محل قبولی پذیرفته شدگان سال گذشته می توانند برنامه ریزی دقیقی داشته و اولویت بندی رشته محل های خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهند که اطلاعات لازم در این خصوص در متن مقاله قرار داده شده است . 2- بررسی رتبه قبولی کنکور ارشد به تنهایی راهنمای مناسبی برای چینش انتخاب های داوطلب می باشد ؟

بررسی این اطلاعات به تنهایی قبولی داوطلب را تضمین نمی کند اما محدوده قبولی هر رشته محل را به طور تقریبی تخمین می زند که برای دسترسی به چند نمونه از این کارنامه ها می توایند متن مقاله را مطالعه کنید . 3- علاوه بر رتبه و محل قبولی داوطلبان آزمون ارشد چه عوامل دیگری در نحوه انتخاب رشته موثرند ؟

علاقه مهم ترین عامل تاثیرگذار در نحوه انتخاب رشته کارشناسی ارشد می باشد که برای اطلاع از سایر عوامل می توانید متن مقاله را مطالعه کنید . 

منبع : رتبه و کارنامه قبولی کنکور کارشناسی ارشد 97 - 98:: بازدید از این مطلب : 82
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 26 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی همدان 99 - 1400 در بازه زمانی مقرر از طریق سامانه ثبت نام استان همدان انجام می شود . متقاضیان می بایست از تاریخ 17 الی 27 خرداد ماه 99 با مراجعه به سامانه ثبت نام استان همدان ثبت نام خود را تکمیل نمایند .

مدارس نمونه دولتی همدان از بهترین مدارس این استان می باشد که هر ساله متقاضیان بسیاری دارد . متقاضیان تحصیل در مدارس نمونه دولتی همدان ۹۹ - ۱۴۰۰ می بایست در آزمون ورودی این مدارس شرکت نموده و در صورت دارا بودن شرایط و قبولی در آزمون ورودی می توانند در این مدارس تحصیل نمایند .

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی مقطع تحصیلی نهم به دهم همدان به صورت هماهنگ با دیگر استان ها برگزار شده و متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام در بازه زمانی مشخص شده توسط وزارت آموزش و پرورش ، مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند . 

به منظور شرکت در آزمون ورودی نمونه دولتی استان همدان ، متقاضیان می بایست از زمان ، شرایط ، و نحوه ثبت نام مطلع باشند که در ادامه مقاله به شرح کامل ثبت نام آزمون ورودی نمونه دولتی استان همدان 99 - 1400 پرداخته ایم .

 

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی همدان 99 - 1400

بازه زمانی ثبت نام آزمون نمونه دولتی​ همدان در سال تحصیلی گذشته در نیمه دوم فروردین ماه بود اما زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی همدان ۹۹ - ۱۴۰۰ با توجه به شیوع ویروس کرونا دچار تغییراتی شده است که زمان دقیق ثبت نام این آزمون از سوی وزارت آموزش و پرورش اعلام گردیده است .

 

*** ثبت نام آزمون نمونه دولتی همدان  99 - 1400 از تاریخ 17 خرداد ماه 99 آغاز شده و تا پایان روز 27 خرداد ماه ادامه خواهد داشت . ***

 

لازم به ذکر است ، امسال طبق روال سال های گذشته برای مدارس دوره اول متوسطه ، ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۹ - ۱۴۰۰ انجام نخواهد شد ، بنابراین آزمون ورودی نیز برای این مدارس برگزار نمی شود و مدارس نمونه دولتی متوسطه اول استان همدان به مدارس هیئت امنایی تبدیل شده اند . بدین ترتیب متقاضیان تحصیل در این مدارس می بایست به صورت حضوری به مدارس هیئت امنایی استان همدان مراجعه نمایند .

بیشتر بخوانید: ثبت نام مدارس هیئت امنایی

 

 

 

 

نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی همدان

به منظور ثبت نام در مدارس نمونه دولتی همدان ، داوطلبان می بایست در بازه زمانی مقرر به آدرس سامانه ثبت نام نمونه دولتی همدان را در مرورگر کامپیوتر یا گوشی خود جست و جو کرده و سپس وارد سامانه شوند تا بتوانند در این سامانه ، ثبت نام آزمون نمونه دولتی همدان 99 - 1400 خود در پایه دهم را با مراجعه به سایت ثبت نام نمونه دولتی استان خود انجام دهند .

سپس بعد از ورود به سامانه موردنظر داوطلبان مشغول به تحصیل در پایه نهم می بایست اطلاعات خود را در سامانه وارد نموده و اگر شرایط ثبت نام را دارا باشند ، می توانند با پرکردن فرم تقاضانامه ، در ثبت نام نمونه دولتی همدان ۹۹ - ۱۴۰۰ شرکت نمایند .

لازم به ذکر است سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی همدان ، تنها به منظور انجام امور ثبت نام آزمون ورودی نبوده و بنابر اعلام آموزش و پرورش ، تمامی امور دیگر مربوط به این آزمون در سال تحصیلی 99 - 1400 اعم از پرداخت هزینه ، دریافت کارت ورود به جلسه ، اعلام نتایج و دریافت کارنامه آزمون نیز از طریق سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی همدان صورت خواهد گرفت . 

در سال گذشته ثبت نام مدارس نمونه دولتی به صورت هماهنگ با آزمون تیزهوشان برگزار گردید و تمامی امور ثبت نام در سامانه ثبت نام مرکز استعداد های درخشان صورت گرفت . اما امسال با اعلام وزارت آموزش و پرورش ، آزمون مدارس نمونه دولتی به صورت جداگانه از آزمون تیزهوشان برگزار خواهد شد و هر استان سامانه ثبت نام مختص خود را برای آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دارد که برای مشاهده سایت ثبت نام استان همدان می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید: سایت سامانه ثبت نام نمونه دولتی همدان

 

شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی همدان 99 - 1400

شرایط تحصیل در مدارس نمونه دولتی همدان شامل شرایط ثبت نام آزمون و شرایط پذیرش دانش آموز در این مدارس است که در شهر های مختلف استان یزد اعم از شهر همدان ، نهاوند ، تویسرکان ، اسد آباد و دیگر شهرهای استان همدان یکسان می باشد . در ادامه این مقاله می توانید بعضی از شرایط ثبت نام و پذیرش دانش آموز در مدارس نمونه دولتی یزد  ۹۹ - ۱۴۰۰ را مشاهده نمایید .

 

 ضوابط و شرایط ثبت نام در آزمون ورودی

 

1. تمامی دانش آموزان مشغول به تحصیل در پایه نهم سال تحصیلی 98 - 99 مجاز به ثبت نام در مدارس نمونه دولتی همدان هستند .

تبصره : ملاک شرکت در آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی همدان ، کسب حداقل معدل کتبی 17 در ارزشیابی پایانی نوبت دوم ( معدل نمرات خرداد ماه بدون اعمال نمرات تکوینی ) برای فارغ التحصیلان پایه نهم می باشد .

2. رقابت علمی در آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی همدان در بین دانش آموزان همان منطقه خواهد بود .

3. هر داوطلب صرفا می تواند در نمون برگ تقاضای ثبت نام ، یک رشته تحصیلی از شاخه نظری ( علوم تجربی ، ریاضی فیزیک ، ادبیات و علوم انسانی ) را انتخاب نماید .

4. هر داوطلب صرفا می تواند در نمون برگ تقاضای ثبت نام ، یک هنرستان از شاخه فنی و حرفه ای را انتخاب نماید .

 

 ضوابط و شرایط پذیرش دانش آموز

 

1. تعداد کلاس ، ظرفیت پذیرش و عناوین رشته های تحصیلی مدارس نمونه دولتی همدان ، در هنگام ثبت نام اینترنتی ، از طریق سامانه ثبت نام استان ، به اطلاع داوطلبان خواهد رسید .

2. در صورت عدم احراز شرایط ثبت نام در رشته تحصیلی مورد تقاضای دانش آموز ، مطابق ضوابط هدایت تحصیلی ، قبولی داوطلب در آزمون لغو بی اثر خواهد شد.

3. مطابق دستورالعمل اجرایی مدارس نمونه دولتی همدان ، پذیرش دانش آموزان در آزمون ورودی بر اساس میانگین نمره کل آزمون ورودی و معدل کتبی ارزشیابی پایانی نوبت دوم پایه نهم به نسبت مساوی ( 50% نمره آزمون ورودی و 50% معدل کتبی ارزشیابی پایانی نوبت دوم ) خواهد بود .

حتما بخوانید: شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی

 

 

 

برای اطلاع از آخرین اخبار ثبت نام نمونه دولتی همدان می توانید عضو کانال تلگرامی مدارس نمونه دولتی هیوا شده و یا صفحه مدارس نمونه دولتی هیوا را دنبال نمایید . هم چنین در صورت وجود هر گونه سوال در خصوص ثبت نام نمونه دولتی همدان ، می توانید با کارشناسان مجرب ما در مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس حاصل نمایید .

 سوالات متداول

 

1- ✔️ نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی همدان چگونه می باشد ؟

✔️ داوطلبان می بایست با مراجعه به سامانه ثبت نام استان همدان، مراحل ثبت نام خود را انجام دهند که در این مقاله می توانید نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی همدان را مشاهده نمایید .2- ✔️ زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی همدان چه زمانی می باشد ؟

✔️ همان طور که در این مقاله بدان اشاره شده است ، داوطلبان می توانند در بازه زمانی 17 الی 27 خرداد ماه اقدام به ثبت نام آزمون نمونه دولتی همدان نمایند3- ✔️ شرایط تحصیل در مدارس نمونه دولتی همدان به چه صورت می باشد ؟

✔️ مدارس نمونه دولتی همدان دارای شرایط ثبت نام و شرایط پذیرش دانش آموز می باشد که در این مقاله می توانید این شرایط را مطالعه نمایید .

منبع : ثبت نام مدارس نمونه دولتی همدان 99 - 1400:: بازدید از این مطلب : 62
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 26 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

ثبت نام آزمون نمونه دولتی در سامانه ثبت نام استانی انجام شده و برای هر استان متفاوت می باشد . متقاضیان آزمون مدارس نمونه دولتی استان همدان ۹۹ - ۱۴۰۰ می بایست با مراجعه به سایت ثبت نام نمونه دولتی همدان به آدرس hamedan.natije.ir اقدام به تکمیل مراحل ثبت نام خود در بازه زمانی 17 الی 27 خرداد ماه نمایند .

مدارس نمونه دولتی استان همدان هر ساله به منظور پذیرش دانش آموز در مقطع تحصیلی دهم اقدام به برگزاری آزمون ورودی به صورت هماهنگ می نمایند . روند ثبت نام و برگزاری آزمون نمونه دولتی استان همدان 99 - 1400 نسبت به سال تحصیلی گذشته دچار تغییرات زیادی شده است ، به عنوان مثال در سال تحصیلی گذشته آزمون ورودی نمونه دولتی و آزمون تیزهوشان با یک دیگر ادغام شده و به همین دلیل ثبت نام هر دو آزمون نیز در سامانه مرکز استعداد های درخشان انجام شد .

امسال اما با اعلام وزارت آموزش و پرورش ، آزمون نمونه دولتی به صورت جداگانه برگزار خواهد شد و ثبت نام نیز از طریق سامانه ثبت نام استانی صورت می گیرد که در خصوص استان همدان ، سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی به آدرس hamedan.natije.ir در نظر گرفته شده است که تمامی مدارس نمونه دولتی استان همدان در شهرهای مختلف اعم از  شهر همدان ، نهاوند ، تویسرکان ، اسد آباد و غیره را پوشش می دهد .

داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی همدان می بایست در بازه زمانی مشخص به سامانه نمونه دولتی همدان به نشانی hamedan.natije.ir مراجعه نمایند که در ادامه می توانید زمان و نحوه ثبت نام در این سایت را مشاهده نمایید .

 

سایت سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی همدان 99 - 1400

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی همدان ۹۹ - ۱۴۰۰ با توجه به شیوع ویروس کرونا ، از 17 الی 27 خرداد ماه خواهد بود که داوطلبان می بایست در این بازه زمانی به سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی همدان به نشانی hamedan.natije.ir مراجعه نموده و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

 

*** ثبت نام آزمون نمونه دولتی همدان 99 - 1400 از تاریخ 17 خرداد ماه 99 آغاز شده و تا پایان روز 27 خرداد ماه ادامه خواهد داشت . ***

 

با آغاز شدن زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی همدان ۹۹ - ۱۴۰۰، امکان ثبت نام نیز در سامانه ثبت نام نمونه دولتی همدان به نشانی hamedan.natije.ir فعال خواهد شد و داوطلبان می توانند ثبت نام خود را در بازه زمانی مذکور انجام دهند که در ادامه به راهنمای تصویری ورود به سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی همدان 99 - 1400 پرداخته ایم .

 

 ابتدا مرورگر کامپیوتر یا تلفن هوشمند خود را باز کنید و آدرس hamedan.natije.ir را در نوار آدرس وارد کنید .

اولین گزینه نتایج جستجو را انتخاب کنید تا وارد سامانه ثبت نام شوید .

 در صفحه ای که مشاهده می نمایید ، اطلاعات خود را وارد کرده و وارد سامانه ثبت نام شوید .

 

***برای ورود به سایت ثبت نام همدان کلیک کنید ***

 

نحوه ثبت نام در سایت نمونه دولتی همدان 99 - 1400 به صورت اینترنتی انجام می شود که در مقاله زیر می توانید نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی را مطالعه نمایید .

 

در ادامه بخوانید: ثبت نام مدارس نمونه دولتی

 

 

 

 

سایت سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی همدان 99 - 1400

سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی همدان 99 - 1400 به آدرس x تنها به منظور انجام ثبت نام نبوده و تمام امور آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی 99 - 1400 مانند اعلام نتایج و تجدید نظر از طریق همین سامانه پیگیری خواهد شد . معمولا ، نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 99-1400 احتمالا همچون سال گذشته حدودا 4 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون ورودی در تمام کشور اعلام خواهد شد .

دانش آموزانی که در آزمون ورودی نمونه دولتی همدان قبول نشده اند در صورت اعتراض به نتایج خود می توانند در بازه زمانی مشخص پس از اعلام نتایج ، درخواست تجدید نظر خود را در سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی همدان ثبت نمایند که در ادامه به راهنمای تصویری ورود به سامانه اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی همدان 99 - 1400 پرداخته ایم .

 

 ابتدا مرورگر کامپیوتر یا تلفن هوشمند خود را باز کنید و آدرس hamedan.natije.ir را در نوار آدرس وارد کنید .

اولین گزینه نتایج جستجو را انتخاب کنید تا وارد سامانه ثبت نام شوید .

 در صفحه ای که مشاهده می نمایید ، اطلاعات خود را وارد کرده و وارد سامانه ثبت نام شوید .

 

نحوه اعلام نتایج آزمون در سایت نمونه دولتی همدان 99 - 1400 به صورت اینترنتی انجام می شود که در مقاله زیر می توانید نحوه اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی را مطالعه نمایید .

 

در ادامه بخوانید: اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

 

 

 

 

برای اطلاع از آخرین اخبار سامانه ثبت نام نمونه دولتی یزد می توانید عضو کانال تلگرامی مدارس نمونه دولتی هیوا شده و یا صفحه مدارس نمونه دولتی هیوا را دنبال نمایید . هم چنین در صورت وجود هر گونه سوال در خصوص سامانه ثبت نام نمونه دولتی یزد ، می توانید با کارشناسان مجرب ما در مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس حاصل نمایید .سوالات متداول

 

1- ✔️ آدرس سایت سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی همدان چیست ؟

✔️ همان طور که در این مقاله گفته شد ، سایت سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی همدان به آدرس hamedan.natije.ir می باشد .2- ✔️ آیا ثبت نام مدارس نمونه دولتی همدان سایت جداگانه ای دارد؟

✔️ بله . ثبت نام آزمون نمونه دولتی 99 - 1400 در سامانه ثبت نام هر استان به صورت جداگانه انجام می شود که آدرس سایت ثبت نام نمونه دولتی همدان در این مقاله آمده است .3- ✔️ نحوه ثبت نام نمونه دولتی همدان در سامانه ثبت نام چگونه است ؟

✔️ داوطلبان می بایست پس از مراجعه به سایت ، ثبت نام خود را انجام دهند که در این مقاله می توانید نحوه ثبت نام در سایت نمونه دولتی همدان را مشاهده نمایید .

منبع : سایت سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نمونه دولتی همدان hamedan.natije.ir:: بازدید از این مطلب : 70
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 26 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 99 - 1400 از طریق سامانه ثبت نام استانی انجام می شود . علاقه مندان شرکت در این آزمون می بایست در بازه زمانی مشخص ، با مراجعه به سامانه ثبت نام استانی که در آن سکونت دارند ، هزینه را پرداخت و ثبت نام خود را تکمیل نمایندمدارس نمونه دولتی در سراسر کشور هر ساله متقاضیان زیادی دارد و می توان گفت که دلیل آن داشتن امکانات آموزشی خوب و به خصوص معلمان نمونه است که سبب شده هر ساله دانش آموزان زیادی علاقه مند به تحصیل در این مدارس می باشند ، هر چند تحصیل در این مدارس شرایط خودش را دارد . 

دانش آموزانی که علاقه مند به تحصیل در این مدارس هستند می بایست در صورت داشتن شرایط ثبت نام ، در آزمون ورودی این مدارس ثبت نام و شرکت نمایند . بر خلاف سال تحصیلی گذشته آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۹ - ۱۴۰۰ از آزمون مدارس تیزهوشان مجزا شده است و هر استان ، دارای سامانه ثبت نام جداگانه می باشد .

این تغییرات پی در پی در روند ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی متاسفانه باعث سردرگمی خیلی از دانش آموزان و اولیا شده است و گاهی اوقات ممکن است منجر به ثبت نام نادرست در سامانه شود ، لذا در این مقاله ، به منظور راحتی دانش آموزان و اولیای عزیز ، به نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400 پرداخته است .

 

نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 99 - 1400

متقاضیان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۹ - ۱۴۰۰ می بایست در بازه زمانی 17 الی 27 خرداد ماه 99 پس از ورود به سایت ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم استان محل سکونت خود اقدام به ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی نهم به دهم نمایند و نیز میتوانند نتایج آزمون نمونه دولتی را نیز در همان سامانه مشاهده نمایند .

از آن جایی که برای هر استان سامانه ثبت نام جداگانه ای در نظر گرفته شده است ، مراحل ثبت نام در هر سامانه ممکن است کمی متفاوت باشد اما روند کلی ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 - 1400 تقریبا مشابه بوده که به شرح زیر می باشد : 

 مراجعه به سایت ثبت نام استان محل سکونت از طریق رایانه و با استفاده از مرورگر های Google Chrome یا Firefox

 واریز وجه ثبت نام از طریق درگاه اینترنتی و دریافت رمز ورود به سامانه

 آماده سازی تصویر عکس دانش آموز ( تصویر طمینه سفید در ابعاد 3x4 و با فرمت jpg و با حداکثر حجم 300kb )

 تکمیل فرم اینترنتی تقاضای ثبت نام در آزمون و ثبت نهایی و دریافت کد رهگیری

لازم به ذکر است تمامی مراحل بالا و در کل ثبت نام آزمون نمونه دولتی ۹۹ - ۱۴۰۰ تنها به منظور ثبت نام دانش آموزان ورودی پایه نهم به دهم بوده و آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم حذف و این مدارس ، به مدارس هیئت امنایی تبدیل شده ان که می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر دراین باره ، مقاله زیر را مطالعه نمایید .

 

حتما بخوانید: ثبت نام مدارس هیئت امنایی

 

 

 برای اطلاع از آخرین اخبار ثبت نام مدارس نمونه دولتی عضو کانال تلگرام مدارس نمونه دولتی هیوا شده و یا صفحه مدارس نمونه دولتی هیوا را در اینستاگرام دنبال نمایید . هم چنین می توانید برای انجام مراحل ثبت نام مدارس نمونه دولتی از کارشناسان مجرب مرکز مشاوره تحصیلی هیوا کمک بخواهید .

 

 

 
سوالات متداول

 

1- ✔️ چگونه می توان در مدارس نمونه دولتی ثبت نام نمود؟

✔️ به منظور تحصیل در مدارس نمونه دولتی ، متقاضیان می بایست ابتدا در آزمون ورودی ثبت نام مدارس نمونه دولتی شرکت نمایند که در این مقاله به نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی پرداخته شده است .2- ✔️ نحوه ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی به چه صورت است ؟

✔️ داوطلبان شرکت در این آزمون می بایست در بازه زمانی مشخص به سایت ثبت نام استانی مراجعه نمایند که اطلاعات تکمیلی در این باره در این مقاله موجود است .3- ✔️ ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی برای ورود به چه مقاطعی انجام می شود ؟

✔️ همان طور که در این مقاله بدان اشاره شد ، آزمون ورودی نمونه دولتی تنها برای ورودی دانش آموزان نهم به دهم انجام می شود .

منبع : نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی:: بازدید از این مطلب : 84
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 26 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

در این مقاله نمونه سوال امتحان نهایی عربی 3 پایه دوازدهم رشته انسانی خرداد 99 همراه با پاسخ برای دانلود رایگان قرار داده شده است .در این مقاله نمونه سوال امتحان نهایی عربی 3 پایه دوازدهم رشته انسانی خرداد ماه  ۹۹ همراه با جواب ، برای دانش آموزان پایه دوازدهم رشته انسانی ارائه شده است . می توانید با کلیک روی لینک زیر به صورت رایگان آن را دانلود کنید .

 

به محض انتشار نمونه سوالات عربی 3​ دوازدهم انسانی ، لینک دانلود آن در این قسمت قرار داده می شود .

 

اگر برای بالا بردن آمادگی خود به نمونه سوالات بیشتری نیاز دارید می توانید به مقاله نمونه سوالات شبه امتحان نهایی عربی 3 پایه دوازدهم رشته انسانی سر بزنید . برای دانلود سوالات امتحانی سایر دروس پایه دوازدهم رشته انسانی در نوبت اول ( دی ماه ) و نوبت دوم ( خرداد ماه ) نیز می توانید به مقاله نمونه سوالات امتحانی پایه دوازدهم رشته انسانی رجوع کنید .

در ادامه  بخوانید: سوالات امتحانی

 

در نمونه سوال امتحان نهایی عربی 3 دوازدهم انسانی خرداد 99 می خوانید :

در ادامه تعدادی از سوالات این امتحان عربی 3 را برای شما قرار داده ایم تا با درجه سختی آن آشنا شوید . سوالاتی که در این نمونه سوال امتحان نهایی عربی 3 پایه دوازدهم رشته انسانی خرداد ماه ۹۹ خواهید دید به شرح زیر است :

 

 --

 --

 --

 --

 

حجم فایل : --

تاریخ امتحان : خرداد ماه 99 

منبع : مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی

 

هم چنین برای مشاهده نمونه سوالات امتحانی تمامی دروس می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید .

در ادامه بخوانید: نمونه سوالات نهایی دوازدهم

سوالات متداول

 

1- ✔️ یکی از بهترین روش های بالا بردن آمادگی دانش آموزان برای امتحانات چیست ؟

✔️ حل کردن نمونه سوالات مدارس مختلف و آشنایی با انواع سوالات امتحانی یکی از مهم ترین راه های آمادگی امتحانات می باشد که در این مقاله می توانید نمونه سوال امتحان نهایی عربی 3 پایه دوازدهم رشته انسانی خرداد 99 با پاسخ تشریحی را دریافت کنید . 2- ✔️ چگونه می توانیم نمونه سوالات امتحان نهایی عربی 3 پایه دوازدهم رشته انسانی خرداد 99 با پاسخ تشریحی را دانلود کنیم ؟

✔️ شما می توانید با مراجعه به مقاله نمونه سوالات امتحان نهایی عربی 3 پایه دوازدهم رشته انسانی خرداد 99 با پاسخ تشریحی را مشاهده و دانلود نمایید .3- ✔️ آیا درجه سختی نمونه سوالات امتحان نهایی عربی 3 پایه دوازدهم رشته انسانی متفاوت است ؟

✔️ بله . در این مقاله می توانید نمونه سوالات امتحان نهایی عربی 3 پایه دوازدهم رشته انسانی با پاسخ تشریحی با درجه سختی متفاوت را مشاهده کرده و نمونه سوالات متناسب را دانلود نمایید .

منبع : سوالات و جواب امتحان نهایی عربی 3 پایه دوازدهم رشته انسانی خرداد 99:: بازدید از این مطلب : 76
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 26 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

در این مقاله نمونه سوال امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم رشته تجربی خرداد 99 همراه با پاسخ برای دانلود رایگان قرار داده شده است .در این مقاله نمونه سوال امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم رشته تجربی خرداد ماه  ۹۹ همراه با جواب ، برای دانش آموزان پایه دوازدهم رشته تجربی ارائه شده است . می توانید با کلیک روی لینک زیر به صورت رایگان آن را دانلود کنید .

 

به محض انتشار نمونه سوالات سلامت و بهداشت دوازدهم تجربی ، لینک دانلود آن در این قسمت قرار داده می شود .


اگر برای بالا بردن آمادگی خود به نمونه سوالات بیشتری نیاز دارید می توانید به مقاله نمونه سوالات شبه امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم رشته تجربی سر بزنید . برای دانلود سوالات امتحانی سایر دروس پایه دوازدهم رشته تجربی در نوبت اول ( دی ماه ) و نوبت دوم ( خرداد ماه ) نیز می توانید به مقاله نمونه سوالات امتحانی پایه دوازدهم رشته تجربی رجوع کنید .

در ادامه بخوانید: سوالات امتحانی

 

در نمونه سوال امتحان نهایی سلامت و بهداشت دوازدهم تجربی خرداد 99 می خوانید :

در ادامه تعدادی از سوالات این امتحان سلامت و بهداشت را برای شما قرار داده ایم تا با درجه سختی آن آشنا شوید . سوالاتی که در این نمونه سوال امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم رشته تجربی خرداد ماه ۹۹ خواهید دید به شرح زیر است :

 

 --

--

--

--

 

حجم فایل : --

تاریخ امتحان : خرداد ماه 99 

منبع : مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی

 

هم چنین برای مشاهده نمونه سوالات امتحانی تمامی دروس می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید .

در ادامه بخوانید: نمونه سوالات نهایی دوازدهم

سوالات متداول

 

1- ✔️ یکی از بهترین روش های بالا بردن آمادگی دانش آموزان برای امتحانات چیست ؟

✔️ حل کردن نمونه سوالات مدارس مختلف از مهم ترین راه های آمادگی امتحانات می باشد که در این مقاله می توانید نمونه سوال امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم رشته تجربی خرداد 99 با پاسخ تشریحی را دریافت کنید .2- ✔️ چگونه می توانیم نمونه سوالات امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم رشته تجربی خرداد 99 با پاسخ تشریحی را دانلود کنیم ؟

✔️ شما می توانید با مراجعه به مقاله نمونه سوالات امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم رشته تجربی خرداد 99 با پاسخ تشریحی را مشاهده و دانلود نمایید .3- ✔️ آیا درجه سختی نمونه سوالات امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم رشته تجربی متفاوت است ؟

✔️ بله . در این مقاله می توانید نمونه سوالات امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم رشته تجربی با پاسخ تشریحی با درجه سختی متفاوت را مشاهده کرده و نمونه سوالات متناسب را دانلود نمایید .

منبع : سوالات و جواب امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم رشته تجربی خرداد 99:: بازدید از این مطلب : 80
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 26 خرداد 1399 | نظرات ()
نوشته شده توسط : sevda

در این مقاله نمونه سوال امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم رشته ریاضی خرداد 99 همراه با پاسخ برای دانلود رایگان قرار داده شده است .در این مقاله نمونه سوال امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم رشته ریاضی خرداد ماه  ۹۹ همراه با جواب ، برای دانش آموزان پایه دوازدهم رشته ریاضی ارائه شده است . می توانید با کلیک روی لینک زیر به صورت رایگان آن را دانلود کنید .

 

به محض انتشار نمونه سوالات سلامت و بهداشت دوازدهم ریاضی ، لینک دانلود آن در این قسمت قرار داده می شود .


اگر برای بالا بردن آمادگی خود به نمونه سوالات بیشتری نیاز دارید می توانید به مقاله نمونه سوالات شبه امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم رشته ریاضی سر بزنید . برای دانلود سوالات امتحانی سایر دروس پایه دوازدهم رشته ریاضی در نوبت اول ( دی ماه ) و نوبت دوم ( خرداد ماه ) نیز می توانید به مقاله نمونه سوالات امتحانی پایه دوازدهم رشته ریاضی رجوع کنید .

در ادامه بخوانید: سوالات امتحانی

 

در نمونه سوال امتحان نهایی سلامت و بهداشت دوازدهم ریاضی خرداد 99 می خوانید :

در ادامه تعدادی از سوالات این امتحان سلامت و بهداشت را برای شما قرار داده ایم تا با درجه سختی آن آشنا شوید . سوالاتی که در این نمونه سوال امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم رشته ریاضی خرداد ماه ۹۹ خواهید دید به شرح زیر است :

 

 --

--

--

--

 

حجم فایل : --

تاریخ امتحان : خرداد ماه 99 

منبع : مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی

 

هم چنین برای مشاهده نمونه سوالات امتحانی تمامی دروس می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید .

در ادامه بخوانید: نمونه سوالات نهایی دوازدهم

سوالات متداول

 

1- ✔️ یکی از بهترین روش های بالا بردن آمادگی دانش آموزان برای امتحانات چیست ؟

✔️ حل کردن نمونه سوالات مدارس مختلف از مهم ترین راه های آمادگی امتحانات می باشد که در این مقاله می توانید نمونه سوال امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم رشته ریاضی خرداد 99 با پاسخ تشریحی را دریافت کنید .2- ✔️ چگونه می توانیم نمونه سوالات امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم رشته ریاضی خرداد 99 با پاسخ تشریحی را دانلود کنیم ؟

✔️ شما می توانید با مراجعه به مقاله نمونه سوالات امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم رشته ریاضی خرداد 99 با پاسخ تشریحی را مشاهده و دانلود نمایید .3- ✔️ آیا درجه سختی نمونه سوالات امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم رشته ریاضی متفاوت است ؟

✔️ بله . در این مقاله می توانید نمونه سوالات امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم رشته ریاضی با پاسخ تشریحی با درجه سختی متفاوت را مشاهده کرده و نمونه سوالات متناسب را دانلود نمایید .

منبع : سوالات و جواب امتحان نهایی سلامت و بهداشت پایه دوازدهم رشته ریاضی خرداد 99:: بازدید از این مطلب : 73
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 26 خرداد 1399 | نظرات ()