رتبه و نمونه کارنامه اتاق عمل سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصدی
نوشته شده توسط : sevda

 تعداد افرادی که دارای سهمیه ایثارگران هستند نسبت به سایر سهمیه ها بسیار کمتر است و همین امر سبب می شود ، شانس قبولی متقاضیان رشته اتاق عمل افزایش یابد . داوطلبان به منظور کسب نتیجه دلخواه می توانند رتبه و محل قبولی پذیرفته شدگان اتاق عمل سال گذشته را در سهمیه ایثارگران مورد بررسی قرار داده و بر اساس آن برنامه ریزی مطالعاتی و انتخاب رشته خود را انجام دهند .برای مشاوره آخرین رتبه و کارنامه قبولی اتاق عمل سهمیه ایثارگران کنکور سراسری

 داوطلبانی که با قصد قبولی در رشته اتاق عمل در ماراتن بزرگ کنکور سراسری شرکت می کنند ، با توجه به شرایط خود در  یکی از سهمیه های مناطق ، رزمندگان ، ایثارگران 25 درصدی ، ایثارگران 5 درصدی و خانواده شهدا قرار می گیرند . یعنی هر داوطلب با توجه به وضعیت خود در گروه مربوط به سهمیه خود دسته بندی شده و با توجه به نمره کل آزمون و عملکرد سایر داوطلبان آن سهمیه ، وضعیتش تحت عنوان رتبه در سهمیه در کارنامه اولیه کنکور سراسری مشخص می شود .

آنچه مسیر دستیابی به کسب رتبه قبولی در رشته اتاق عمل را برای دارندگان سهمیه ایثارگران 5 درصدی و 25 درصدی هموار می کند بررسی رتبه و کارنامه قبولی سهمیه ایثارگران ۵ درصد و ۲۵ درصدی داوطلبان سال گذشته می باشد . از این رو علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته اتاق عمل می توانند با بررسی رتبه و کارنامه قبولی اتاق عمل سهمیه ایثارگران کنکور ۹۸ با آگاهی بیش تری نسبت به برنامه ریزی مطالعاتی و اولویت بندی رشته محل های مورد علاقه خود اقدام نمایند .

با توجه به اهمیت این اطلاعات در ادامه این مقاله آخرین رتبه و کارنامه قبولی اتاق عمل سهمیه ایثارگران کنکور سراسری 98 برای علاقمندان به تحصیل در این رشته قرار داده شده است تا داوطلبان دارای سهمیه مذکور بتوانند با استفاده از اطلاعات قبولی سال گذشته وضعیت قبولی خود را در کنکور تخمین زده و انتخاب رشته اصولی تری را پشت سر بگذارند .

 

آخرین رتبه و کارنامه قبولی اتاق عمل سهمیه ایثارگران 5 درصدی کنکور سراسری 98 - 99

در این بخش ، آخرین رتبه و کارنامه قبولی اتاق عمل سهمیه ایثارگران پنج درصدی کنکور سراسری ۹۸ ارائه شده است . داوطلبان با بررسی این اطلاعات می توانند به طور تقریبی شانس قبولی خود را تخمین بزنند . 

 

آخرین رتبه و کارنامه قبولی اتاق عمل سهمیه ایثارگران 5 درصدی کنکور سراسری 98 - 99
ادبیات فارسی 44 48 50 60 47
عربی 42 48 60 87 52
معارف 55 42 50 59 54
زبان 34 11 11 0 23
زمین شناسی 0 0 0 0 0
ریاضیات 19 36 18 29 26
زیست شناسی 41 20 46 23 30
فیزیک 7 40 19 6 22
شیمی 19 31 21 30 33
رتبه درسهمیه 5 درصدی 8426 7924 7700 7638 7355
رتبه کشوری 58652 54925 53241 52914 50926
دانشگاه محل قبولی دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر دانشکده علوم پزشکی بیرجند دانشکده علوم پزشکی زابل دانشکده علوم پزشکی بیرجند دانشکده علوم پزشکی رفسنجان

 

 

 

 

 

آخرین رتبه و کارنامه قبولی اتاق عمل سهمیه ایثارگران 25 درصدی کنکور سراسری 98 - 99

در این بخش ، آخرین رتبه و کارنامه قبولی اتاق عمل سهمیه ایثارگران بیست و پنج درصدی کنکور سراسری 98 ارائه شده است . داوطلبان با بررسی این اطلاعات می توانند به طور تقریبی شانس قبولی خود را تخمین بزنند . 

 

توجه

 به محض انتشار اطلاعات آخرین رتبه و کارنامه قبولی اتاق عمل سهمیه ایثارگران 25 درصدی ، مقاله به روز رسانی می شود .

 

بیشتر بخوانید: آخرین رتبه قبولی اتاق عمل دانشگاه آزاد

 

مشاوره قبولی سهمیه ایثارگران کنکور سراسری

آنچه در قسمت فوق مشاهده کردید ، رتبه و کارنامه قبولی اتاق عمل سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصدی کنکور سراسری 98 بود . هدف از ارائه این اطلاعات یاری داوطلبان در برنامه ریزی یک ساله کنکور و تخمین شانس قبولی داوطلبان در اعلام نتایج کنکور سراسری 99 است .

با توجه به اینکه این اطلاعات بر اساس کارنامه های واقعی پذیرفته شدگان اتاق عمل سهمیه ایثارگران سال گذشته جمع آوری شده است ممکن است برای کنکور 99 به دلایل مختلفی از جمله تغییر در جامع آماری شرکت کننده ، ظرفیت های پذیرش و... دستخوش تغییراتی باشد اما اگر میانگین رتبه اکتسابی شما کمتر از آنچه در کارنامه های بالا آمده است ، باشد اطمینان بیشتری از قبولی در اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۹ خواهید داشت . 

نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری نیز ، این قابلیت را در اختیار متقاضیان قرار خواهد داد تا پس از بررسی دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری و وارد کردن درصد دروس ، شانس قبولی خود را بسنجند .

 

در ادامه بخوانید : آخرین رتبه قبولی اتاق عمل کنکور سراسری 98

 

 
سوالات متداول

 

1- برای اطلاع از محدوده قبولی اتاق عمل سهمیه ایثارگران در کنکور 99 چه پیشنهای دارید ؟

مشاهده کارنامه واقعی پذیرفته شدگان رشته اتاق عمل ایثارگران سال گذشته می تواند محدوده قبولی کنکور 99 را به شما نشان دهد ، که در این مقاله اطلاعات آخرین رتبه قبولی اتاق عمل ایثارگران در اختیار متقاضیان این رشته درسهمیه مذکور قرار داده شده است .2- اطلاع از آخرین رتبه قبولی اتاق عمل سهمیه ایثارگران 98 در چه زمانی مفید است ؟

شما می توانید از زمان برنامه ریزی برای کنکور 99 تا مرحله انتخاب رشته از اطلاعات این مقاله استفاده نمایید تا از محدوده قبولی این رشته در سهمیه ایثارگران آگاه شوید .3- اطلاع از رتبه قبولی اتاق عمل سهمیه ایثارگران کنکور 98 چه تاثیری در روند قبولی دارد ؟

سبب می شود داوطلبان به صورت واقع بینانه نسبت به برنامه ریزی مطالعاتی خود اقدام نمایند .

منبع : رتبه و نمونه کارنامه اتاق عمل سهمیه ایثارگران 5 و 25 درصدی

:: بازدید از این مطلب : 52
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 7 خرداد 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: