ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه هرمزگان
نوشته شده توسط : sevda

جزئیات ثبت نام دکتری بدون آزمون استعداد درخشان دانشگاه هرمزگان برای سال 99 اعلام شد .

متن اطلاعیه این دانشگاه به شرح زیر است :

دانشگاه هرمزگان در جهت اجرای آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری به شماره 21/67272 مورخ 1393/4/18، اصلاحیه شماره 21/237200 مورخ 1393/12/16 و ابلاغیه شماره 299574/2 مورخ 1396/12/16 از بین دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز و واجد شرایط کارشناسی ارشد ، طبق موارد مندرج در این اطلاعیه و مطابق مفاد آیین نامه برای سال تحصیلی 1399-1400 دانشجو در مقطع دکتری پذیرش می نماید .

دانشگاه هرمزگان در رشته‌های هواشناسی ، فیزیک دریا ، زیست شناسی دریا ( جانوران دریایی ) ، علوم و مهندسی شیلات ( تکثیر و پرورش آبزیان ) ، علوم و مهندسی شیلات ( صید و بهره برداری آبزیان ) ، علوم و مهندسی باغبانی ( فیزیولوژی تولید و پس از برداشت گیاهان باغبانی ) ، علوم و مهندسی باغبانی ( اصلاح و بیوتکنولوژی گیاهان باغبانی ) ، علوم و مهندسی آبخیز ( حفاظت آب و خاک ) ، مدیریت و کنترل بیابان ، ریاضی محض ( آنالیز ) ، برنامه ریزی درسی ، در مقطع دکتری دانشجو می‌پذیرد .

شرایط ثبت نام دکتری بدون آزمون هرمزگان :

1. متقاضی باید دارای مدرک کارشناسی ارشد روزانه یا نوبت دوم از یکی از دانشگاه های دولتی باشد .

تبصره : دانشجویان شاغل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد که حداکثر تا 1399/6/31 فارغ التحصیل می شوند نیز می توانند با اخذ گواهی معتبر از دانشگاه محل تحصیل و ارسال آن به همراه مدارک مربوطه ، از تسهیلات آیین نامه دکتری بدون آزمون بهره مند گردند .

1-1: بیش از دو سال از تاریخ دانش آموختگی متقاضی نگذشته باشد .

2-1: کسب حداقل 60 امتیاز از فعالیت های آموزشی، پژوهشی و مصاحبه مطابق جدول ارزشیابی پیوست

3-1: داشتن میانگین کل 16 در دوره کارشناسی و میانگین 17 (بدون احتساب نمره پایان نامه) در دوره کارشناسی ارشد

4-1: کسب حداقل نمره 50 از آزمون زبان ( MSRT یا معادل آن در سایر آزمون ها ) قبل از آزمون جامع دکتری ( مطابق با آیین نامه دوره دکتری مصوب وزارت )

نحوه ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه هرمزگان:

داوطلبان می بایست کلیه مدارک لازم را حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 1399/3/17 با پست پیشتاز ارسال نمایند و رسید پستی را نزد خود نگاه دارند . لطفا بر روی پاکت عنوان “ مربوط به پذیرش بدون آزمون دکتری مهر 1399 ” و نام رشته و گرایش دوره دکتری مورد تقاضا ذکر شود .

شایان ذکر است ثبت نام در فراخوان دکتری بدون آزمون لزوما به معنی دعوت به مصاحبه نمی باشد . حضور دانشجویانی که دعوت به مصاحبه می شوند در جلسه مصاحبه الزامی بوده و عدم حضور دانشجو به منزله انصراف از پذیرش بدون آزمون تلقی می گردد و مسئولیت آن صرفا به عهده خود دانشجو می باشد .

منبع : ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه هرمزگان

:: بازدید از این مطلب : 61
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 7 خرداد 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: