اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان
نوشته شده توسط : sevda

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان​ 99 - 1400 در بازه زمانی 4 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی از طریق سامانه ثبت نام سیستان و بلوچستان انجام می شود . متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت اعلام نتایج زاهدان​​ در بازه زمانی مشخص نتایج خود را مشاهده نمایند .مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان​ از بهترین مدارس این استان می باشد که هر ساله متقاضیان بسیاری دارد . متقاضیان تحصیل در مدارس نمونه دولتی زاهدان​ ۹۹ - ۱۴۰۰ هر ساله در آزمون ورودی این مدارس شرکت نموده و در صورت دارا بودن شرایط و قبولی در آزمون ورودی می توانند در این مدارس تحصیل نمایند .

حدود 4 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی مقطع تحصیلی نهم به دهم سیستان و بلوچستان که به صورت هماهنگ با دیگر استان ها برگزار می شود ، متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه اعلام نتایج در بازه زمانی مشخص شده توسط وزارت آموزش و پرورش ، نتایج خود را مشاهده نمایند .

به منظور مشاهده نتایج ، شرکت کنندگان در این آزمون می بایست از زمان آن مطلع باشند که در ادامه مقاله به شرح کامل اعلام نتایج آزمون ورودی نمونه دولتی استان سیستان و بلوچستان 99 - 1400 پرداخته ایم .

 

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان 99 - 1400

بازه زمانی اعلام نتایج در سال تحصیلی گذشته در نیمه دوم فروردین ماه بود اما زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی زاهدان ۹۹ - ۱۴۰۰ با توجه به تعویق زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی دچار تغییراتی شده است که زمان دقیق آن از سوی سامانه نمونه دولتی استان سیستان و بلوچستان​ اعلام خواهد شد .

 

*** زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان​ 99 - 1400 هنوز مشخص نشده است اما به محض اعلام زمان دقیق ، در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد . ***

 

بیشتر بخوانید: 

 

 

 

 

نحوه مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان

به منظور مشاهده نتایج مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان​ ، شرکت کنندگان در این آزمون می بایست در بازه زمانی مقرر آدرس سامانه نمونه دولتی سیستان و بلوچستان​ را در مرورگر کامپیوتر یا گوشی خود جست و جو کرده و سپس وارد سامانه شوند تا بتوانند در این سامانه ، نتایج آزمون نمونه دولتی زاهدان 99 - 1400 خود در پایه دهم را با مراجعه به  استان مشاهده نمایند .

در سال گذشته آزمون مدارس نمونه دولتی به صورت هماهنگ با آزمون تیزهوشان برگزار گردید و تمامی امور این آزمون در سامانه مرکز استعداد های درخشان صورت گرفت . اما امسال با اعلام وزارت آموزش و پرورش ، آزمون مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان​ به صورت جداگانه از آزمون تیزهوشان برگزار شده و هر استان سامانه مختص خود را برای آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دارد که برای مشاهده سایت اعلام نتایج استان سیستان و بلوچستان​ می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید: 

 

مشاوره اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان

با ورود به سامانه نمونه دولتی سیستان و بلوچستان ، وارد کردن کد ملی و رمز عبور همگام می توانید وضعیت پذیرش خود را مشاهده نمایید که در  99 - 1400 ممکن است در یکی از سه گروه قبولی ، مردودی و لیست ذخیره قرار گرفته باشید .

تعدادی از پذیرفته شدگان در آزمون مدارس نمونه دولتی زاهدان ۹۹ - ۱۴۰۰ ممکن است پس از قبولی ، از ورود به مدارس نمونه دولتی به دلایل مختلفی مانند جا به جا شدن محل زندگی دانش آموز یا قبولی همزمان در آزمون تیزهوشان صرف نظر نمایند . در این صورت تعدادی از ظرفیت مدارس نمونه دولتی خالی می شود .

در صورت بروز این اتفاق ، طبق قوانین و مقررات ، مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان از بین افراد موجود در لیست ذخیره آزمون مدارس نمونه دولتی ثبت نام به عمل می آورند .  هم چنین اگر دانش آموزی پس از قبولی و در زمان مقرر ثبت نام به مدرسه مراجعه ننماید ثبت نام وی ملغی شده و یکی از دانش آموزان لیست ذخیره جایگزین او خواهد شد که برای اطلاعات بیشتر در این باره ، می توانید مقاله  را مطالعه نمایید .

برای دانش آموزانی که نمره حد نصاب برای ورود به مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان در آزمون ورودی را کسب ننموده اند نیز کارنامه عدم قبولی صادر می شود تا بتوانند جواب آزمون خود را همراه با جزئیات مشاهده نمایند . با این وجود تعدادی از داوطلبانی که بعد از اعلام جواب آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان 99 -1400 موفق به قبولی در این آزمون نشده اند ممکن است نسبت به نتیجه اعلام شده اعتراض داشته باشند .

از این رو امکان اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی در سامانه  برای متقاضیان فراهم شده است . آن دسته از شرکت‌ کنندگان آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم ۹۹ -۱۴۰۰ که نسبت به صحت نتیجه آزمون خود اطمینان ندارند می توانند از طریق سایت نمونه دولتی سیستان و بلوچستان اقدام به ثبت اعتراض خود نمایند .

پس از ثبت اعتراض ، درخواست ها توسط اداره آموزش و پرورش استان بررسی شده و نتایج آن حدود 2 الی 3 هفته پس از پایان زمان اعتراض ، اعلام می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان 99 - 1400 می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید .

 

در ادامه بخوانید: 

 

 

 

برای اطلاع از آخرین اخبار اعلام نتایج نمونه دولتی سیستان و بلوچستان 99 - 1400 می توانید عضو کانال تلگرامی مدارس نمونه دولتی هیوا شده و یا صفحه مدارس نمونه دولتی هیوا را دنبال نمایید . هم چنین در صورت وجود هر گونه سوال در خصوص نحوه اعلام نتایج نمونه دولتی سیستان و بلوچستان 99 - 1400 ، می توانید با کارشناسان مجرب ما در مرکز مشاوره تحصیلی هیوا تماس حاصل نمایید .سوالات متداول

 

1- ✔️ نحوه مشاهده اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان  چگونه می باشد ؟

✔️ داوطلبان می بایست با مراجعه به سامانه اعلام نتایج استان سیستان و بلوچستان ، نتایج خود را در آزمون نمونه دولتی مشاهده نمایند که در این مقاله می توانید نحوه مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی زاهدان را مشاهده نمایید .2- ✔️ زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان چه زمانی می باشد ؟

✔️ شرکت کنندگان در این آزمون می توانند حدود 4 الی 6 هفته پس از برگزاری آزمون با مراجعه به سامانه اعلام نتایج استان ، نتایج خود را مشاهده نمایند که در این مقاله زمان دقیق اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان ذکر شده است .3- ✔️ آیا اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی از طریق سامانه خاصی انجام می شود ؟

✔️ همان طور که در این مقاله گفته شد ، نتایج آزمون از طریق سامانه اعلام نتایج نمونه دولتی استان سیستان و بلوچستان اعلام می شود .

منبع : اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان

:: بازدید از این مطلب : 40
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 9 تير 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: