کامل ترین لیست مهد کودک های محله جمالزاده حشمت الدوله تهران + آدرس و شماره تلفن
نوشته شده توسط : sevda

انتخاب مهد کودک در نزدیکی محل کار و یا محل زندگی والدین ، برای آرامش روانی کودک بسیار موثر است . به همین دلیل به شهروندان محله جمالزاده _ حشمت الدوله تهران توصیه می کنیم قبل از ثبت نام از لیست کامل آدرس و شماره تلفن مهد کودک های جمالزاده _ حشمت الدوله مطلع شوند . 


جمالزاده _ حشمت الدوله محله ای واقع در منطقه 11 شهر تهران است که از شرق به كارگر جنوبی و از غرب به خیابان اسکندری ، گلشن و باستان و از شمال به خیابان آزادی و از جنوب به خیابان آذربایجان منتهی می شود .

از آنجاییکه یکی از مهمترین دغدغه های ساکنین محله جمالزاده _ حشمت الدوله تهران در انتخاب مهد کودک ، آدرس و نزدیکی مهد کودک به محل زندگی و یا یا محل کار می باشد ؛ در این مقاله قصد داریم کامل ترین لیست مهد کودک های جمالزاده _ حشمت الدوله تهران به همراه آدرس و شماره تلفن که مورد تایید سازمان بهزیستی می باشد را ارائه دهیم .

 


آدرس مهد کودک های محله جمالزاده _ حشمت الدوله تهران
شهروندان تهرانی که ساکن محله جمالزاده _ حشمت الدوله هستند می توانند از لیست و آدرس مهد کودک هایی که در جدول زیر ارائه شده برای انتخاب بهترین مهد کودک استفاده کنند .

 

آدرس و لیست مهد کودک های محله جمالزاده _ حشمت الدوله تهران
نام مهد کودک    آدرس    شماره تلفن
دنیای مهر    خیابان جمالزاده شمالی – بعداز بلوار کشاورز – کوچه واحدی – پلاک 23    66946596

نکات مهم در انتخاب مهد کودک محله جمالزاده _ حشمت الدوله تهران
والدین ساکن محله جمالزاده _ حشمت الدوله در منطقه یازده تهران باید در انتخاب مهد کودک برای فرزندشان علاوه بر آدرس و دوری و نزدیکی به محل سکونت یا کار به موارد مهم دیگری نیز از جمله هزینه و شهریه مهد کودک های جمالزاده _ حشمت الدوله تهران توجه کنند . همچنین والدین باید به سرویس رفت و آمد مهد کودک ها هم توجه داشته باشند چرا که کوچکترین بی نظمی در این سرویس ها می تواند به لحاظ روانی کودک را تحت تاثیر قرار دهد .

در صورتی که والدین نتوانستند مهد کودک متناسب با معیار های گفته شده در محله جمالزاده _ حشمت الدوله تهران انتخاب کنند می توانند از مهد کودک های سایر محله های تهران نیز استفاده نمایند . همچنین کارشناسان سامانه مشاوره هیوا آماده اند تا از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا سوالات شما را در ارتباط با انتخاب مهد کودک و همچنین آدرس سایر مهد کودک های تهران پاسخ دهند .

سوالات متداول

1- لیست مهد کودک های محله جمالزاده _ حشمت الدوله تهران مورد تایید کدام ارگان می باشد ؟
 لیست و آدرس مهد کودک هایی که در این مقاله ارائه شده مورد تایید سازمان بهزیستی می باشد .  

2- در انتخاب مهد کودک محله جمالزاده _ حشمت الدوله تهران به چه نکاتی باید توجه کرد ؟
 علاوه بر آدرس مهد کودک عواملی همچون امکانات ، سرویس های رفت و آمد ، روحیه مربیان در این انتخاب موثر هستند که در این مقاله به بررسی این عوامل پرداخته شده است .

3- به چه دلیل باید از مهد کودک استفاده شود ؟
 استفاده از مهد کودک برای آموزش فعالیت ها و روحیه جمعی کودک مفید می باشد که به صورت کامل در این مقاله این موارد تشریح شده است .

منبع : کامل ترین لیست مهد کودک های محله جمالزاده حشمت الدوله تهران + آدرس و شماره تلفن

:: بازدید از این مطلب : 228
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 30 فروردين 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: