ویرایش انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت
نوشته شده توسط : sevda

داوطلبانی که در زمان انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت دچار اشتباه شده و یا در انتخاب های خود تجدید نظر می کنند ، می توانند در زمان انتخاب رشته و تمدید آن با مراجعه به سایت سنجش پزشکی به ویرایش فرم انتخاب رشته خود بپردازند .

هر ساله بنابر درخواست مکرر داوطلبان بازه زمانی مشخصی برای داوطلبانی که قصد ویرایش فرم انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت را دارند تعیین می شود . با توجه به اینکه اولویت انتخاب ها مهم است ، زمان ویرایش انتخاب رشته دکتری علوم پزشکی 99 می تواند فرصت دوباره ای برای اضافه کردن ، جابجایی یا حذف رشته محل ها باشد .

ممکن است در این بازه زمانی رشته محل جدیدی اضافه شده یا ظرفیت رشته محلی از سوی وزارت بهداشت افزایش یابد . از این رو بهتر است تمامی داوطلبان به سایت مرکز سنجش آموزش کشور به صورت مداوم مراجعه کرده و تمامی اطلاعیه های درج شده را مطالعه نمایند . در ادامه این مقاله به جزئیات زمان ، نحوه و مرحله بعد از ویرایش انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 99 اشاره شده است .


زمان ویرایش انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 99
مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور از زمان آغاز انتخاب رشته و نیز همزمان با تمدید مهلت انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 99 ، امکان ویرایش فرم انتخاب رشته را برای داوطلبانی که در زمان انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۹ ،دچار خطا شده یا تجدید نظر کرده اند را فراهم خواهد کرد . سال گذشته زمان انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت سوم تا پنجم تیر ماه و زمان ویرایش انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت دوازدهم تا بیست و چهارم تیر ماه بوده است .

" اما در حال حاضر زمان ویرایش انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۹ ، اعلام نشده و به محض مشخص شدن زمان دقیق آن ، مقاله به روز رسانی خواهد شد . "

به محض انتشار زمان دقیق ویرایش انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت در صفحات مجازی دکتری تخصصی هیوا اطلاع رسانی خواهد شد و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دکتری تخصصی هیوا شوید .

حتما بخوانید: انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت


نحوه ویرایش انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 99
متقاضیان ویرایش و ایجاد تغییرات در فرم انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 99 ، می بایست بعد از ورود به سایت انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت به نشانی sanjeshp.ir ،   کدملی و شماره تلفن همراهی که در هنگام ثبت نام درج کرده اند را وارد کرده و بعد از هدایت شدن به صفحه بعدی ، نسبت به ویرایش رشته محل ها اقدام کنند و سپس گزینه ثبت تغییرات را انتخاب کنند .

راهنمای تصویری ویرایش انتخاب رشته دکتری علوم پزشکی 99 
1. مراجعه به سایت مرکز سنجش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir و انتخاب عبارت " دکتری تخصصی " از سمت راست .

 

 

2. انتخاب کردن گزینه " دکتری تخصصی " .

 

 

3. انتخاب کردن گزینه " انتخاب رشته محل - ویرایش رشته محل ".

 

 

4. انتخاب مجدد گزینه " انتخاب رشته محل - ویرایش رشته محل ".

 

 

5. وارد کردن کد ملی و شماره تلفن در مکان مربوطه .

 

 

6 . ثبت کردن رمز یکبار مصرف ارسال شده به تلفن همراه .

 

 

7. ورود به پرتال شخصی و ایجاد تغییرات . 


مرحله بعد از ویرایش انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 99
بعد از اینکه بازه زمانی انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۹ به اتمام رسید ، مرکز سنجش آموزش کشور تراز ( نمره کتبی آزمون ) و انتخاب های همه داوطلبان را بررسی کرده و با توجه به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری هر دانشگاه ، اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول این آزمون را با عنوان نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 99 اعلام می کند .

حال هر داوطلب باید متناسب با زمانبندی دانشگاهی که به مصاحبه دعوت شده ( در دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ذکر شده است . ) ، به مصاحبه دکتری علوم پزشکی برود . در این مرحله امتیازات پژوهشی و تسلط داوطلب بر پایان نامه و رشته امتحانی مورد سنجش قرار می گیرد . مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی ، پاسخگوی تمامی شبهات شما در تمامی مراحل آزمون دکتری وزارت بهداشت باشند .

 


سوالات متداول

1- چگونه می توان فرم انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت را ویرایش کرد ؟
ویرایش انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت از طریق سایت سنجش پزشکی و در زمان معینی امکان پذیر است و توضیحات کاملی پیرامون این موضوع در متن مقاله ارائه شده است .

2- چه زمانی می توان فرم انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت را ویرایش کرد ؟
تغییر اطلاعات در فرم انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت حدودا در هفته دوم تیر ماه امکان پذیر خواهد شد و زمان دقیق آن در مقاله ذکر شده است . 

3- هنگام ویرایش انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت چه اطلاعاتی را می توان تغییر داد ؟
در زمان ویرایش انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت فرصت دوباره ای برای اضافه کردن ، جابجایی یا حذف رشته محل ها به داوطلبان داده می شود .

منبع : ویرایش انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

:: بازدید از این مطلب : 185
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : یک شنبه 7 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: