آخرین رتبه قبولی کاردرمانی روزانه دانشگاه البرز کرج
نوشته شده توسط : sevda

علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته کاردرمانی دانشگاه علوم پزشکی البرز _ کرج کنکور 99 به منظور کسب نتیجه دلخواه می بایست آخرین رتبه کاردرمانی پذیرفته شدگان سال گذشته را مورد بررسی قرار داده و بر اساس آن برنامه ریزی لازم را انجام دهند . آخرین رتبه قبولی کاردرمانی روزانه دانشگاه علوم پزشکی البرز _ کرج در مرحله انتخاب رشته نیز تاثیر بسزایی داشته و راهنمای مناسبی برای اولویت بندی رشته محل های مورد نظر داوطلب می باشد .

 

سال گذشته دانشگاه علوم البرز _ کرج در نیمسال اول و نیمسال دوم جمعا 15 دانشجو پذیرفت که نیمی از آنها خانم و نیم دیگر آقا هستند . آخرین رتبه قبولی رشته کاردرمانی دانشگاه دولتی روزانه علوم پزشکی البرز _ کرج در کنکور 98 در منطقه 1 حدود 2789 ، منطقه 2 حدود 5323 و در منطقه 3 حدود 2621 بوده است .

اطلاعات این مقاله می تواند بعد از انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری​ به داوطلبان در مرحله انتخاب رشته کمک کند ، همچنین می تواند برای ترتیب چینش انتخاب های خود از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری هیوا استفاده کنید . پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور 99 بسیاری از داوطلبین قبل از نتایج کنکور 99 به محاسبه درصد دروس امتحانی خود پرداخته تا حدودی از شانس قبولی خود مطلع شوند .

در این مقاله رتبه و حداقل درصد دروس رشته کاردرمانی دانشگاه دولتی علوم پزشکی البرز _ کرج در کنکور ۹۸ را در هر سه منطقه ذکر کرده ایم تا داوطلبانی که هدف شان قبولی در رشته کاردرمانی این دانشگاه است بتوانند با آگاهی برنامه ریزی کنکور 99 خود را انجام دهند . 

 

آخرین رتبه قبولی کاردرمانی روزانه دانشگاه علوم پزشکی البرز _ کرج در منطقه 1

در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی کاردرمانی روزانه دانشگاه علوم پزشکی البرز _ کرج منطقه 1 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

 

 

در حال حاضر اطلاعات آخرین رتبه قبولی کاردرمانی روزانه دانشگاه علوم پزشکی البرز _ کرج در منطقه 1 در دسترس نمی باشد .

 

بیشتر بخوانید: انتخاب رشته کنکور سراسری

 

 

 

 

 

آخرین رتبه قبولی کاردرمانی روزانه دانشگاه علوم پزشکی البرز _ کرج در منطقه 2

در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی کاردرمانی روزانه دانشگاه علوم پزشکی البرز _ کرج منطقه 2 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

 

در حال حاضر اطلاعات آخرین رتبه قبولی کاردرمانی روزانه دانشگاه علوم پزشکی البرز _ کرج در منطقه 2 در دسترس نمی باشد .

 

بیشتر بخوانید: دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری

 

آخرین رتبه قبولی کاردرمانی روزانه دانشگاه علوم پزشکی البرز _ کرج در منطقه 3

در این بخش ، کارنامه و درصد قبولی کاردرمانی روزانه دانشگاه علوم پزشکی البرز _ کرج منطقه 3 کنکور 98 - 99​ ارائه شده است . 

 

در حال حاضر اطلاعات آخرین رتبه قبولی کاردرمانی روزانه دانشگاه علوم پزشکی البرز _ کرج در منطقه 3 در دسترس نمی باشد .

 

بیشتر بخوانید: نتایج کنکور سراسری

 

 

 

مشاوره قبولی در رشته کاردرمانی دانشگاه دولتی روزانه علوم پزشکی البرز _ کرج در کنکور 99

آنچه در این مقاله ارائه داده ایم نمونه ای از آخرین رتبه قبولی کاردرمانی روزانه دانشگاه علوم پزشکی البرز _ کرج کنکور ۹۸ می باشد که تاثیر بسزایی در برنامه ریزی و نحوه انتخاب رشته داوطلبان خواهد داشت اما در کنار بررسی این اطلاعات باید به علاقه ، هزینه ، مسیر و کیفیت دانشگاه نیز توجه نمود . 

اگر شما نیز جزو متقاضیان کاردرمانی این دانشگاه هستید می توانید در کنار مطالعه منابع ، دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون سال گذشته را بررسی کرده و با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا ، رتبه تقریبی خود را تخمین بزنید . حال به کمک رتبه و محل قبولی پذیرفته شدگان سال گذشته امکان تخمین رشته محل قبولی برای شما فراهم خواهد شد . 

در ادامه بخوانید: تخمین رتبه

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در طول فرایند انتخاب رشته همراه داوطلبان بوده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا به سوالات متقاضیان پاسخ می دهند .  

 

 به داوطلبانی که علاقمند به انتخاب رشته دانشگاه آزاد هستند مطالعه مقاله زیر توصیه می شود .

بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزادسوالات متداول

 

1- مقایسه آخرین رتبه و حداقل درصد قبولی کاردرمانی دانشگاه علوم پزشکی البرز _ کرج با رتبه داوطلبان سال جاری چه تاثیری در قبولی آن ها خواهد داشت ؟

متقاضیان کاردرمانی دانشگاه علوم پزشکی البرز _ کرج می توانند رتبه خود را با رتبه قبولی های سال گذشته مقایسه کرده و شانس قبولی خود را تخمین بزنند که برای اطلاعات بیش تر چند نمونه کارنامه در متن مقاله قرار داده شده است .2- بررسی رتبه و کارنامه قبولی کاردرمانی دانشگاه علوم پزشکی البرز _ کرج تنها راه تخمین محل قبولی می باشد ؟

خیر نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا نیز ابزاری مناسب برای تخمین رشته محل قبولی داوطلب می باشد که لینک آن در متن مقاله قرار داده شده است .3- برای اطلاع از محدوده قبولی کاردرمانی دولتی دانشگاه علوم پزشکی البرز _ کرج در کنکور 99 چه پیشنهادی دارید ؟

مشاهده کارنامه واقعی پذیرفته شدگان رشته کاردرمانی دانشگاه علوم پزشکی البرز _ کرج در سال گذشته می تواند محدوده قبولی این دانشگاه را به شما نشان دهد ، که ما در این مقاله اطلاعات رتبه و درصد قبولی کاردرمانی این دانشگاه را در اختیار متقاضیان قرار داده ایم .

منبع :  آخرین رتبه قبولی کاردرمانی روزانه دانشگاه البرز کرج

:: بازدید از این مطلب : 22
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 شهريور 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: