کارنامه نهایی دکتری دانشگاه آزاد
نوشته شده توسط : sevda

کارنامه نهایی آزمون دکتری دانشگاه آزاد 99 برای داوطلبانی که در این آزمون شرکت و انتخاب رشته کرده اند ، از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org منتشر خواهد شد . این کارنامه حاوی اطلاعاتی است که وضعیت داوطلبان را در سایر انتخاب هایشان مشخص می کند .


داوطلبانی که در آزمون دکتری آزاد 99 شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته می شوند ، پس از اعلام نتایج انتخاب رشته ، از طرف دانشگاه هایی که حد نصاب تراز مورد قبول آن ها را کسب کرده اند دعوت به مصاحبه شده و در صورت کسب حد نصاب نمره کل ، مورد پذیرش نهایی واقع می گردند .

علاوه بر نتایج نهایی دکتری که تعیین کننده وضعیت نهایی قبولی یا عدم قبولی داوطلب است ، برای شرکت کنندگان یک کارنامه نهایی منتشر می شود . این کارنامه نشان دهنده وضعیت داوطلب در سایر انتخاب های ایشان است که به علت کسب نکردن حد نصاب نمره یا ترتیب چیدمان رشته محل ها ، در آن ها قبول نشده است . 

کارنامه نهایی آزمون دکتری دانشگاه  آزاد ۹۹ به صورت جداگانه از کارنامه نهایی دکتری دانشگاه سراسری و از سایتی متفاوت منتشر می شود . در ادامه این مطلب توضیحات کاملی در خصوص زمان انتشار و نحوه مشاهده کارنامه نهایی دکتری تخصصی دانشگاه آزاد 99 ارائه شده است .


زمان انتشار کارنامه نهایی دکتری دانشگاه آزاد 99
زمان دقیق انتشار کارنامه نهایی دکتری آزاد ۹۹ در سال جاری مشخص نیست اما پیش بینی می شود بر طبق روال سال گذشته ، پس از اعلام نتایج نهایی در اواسط شهریور ماه ، این کارنامه از سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org قابل دریافت باشد .

 

 " به محض اعلام زمان انتشار کارنامه نهایی دکتری دانشگاه آزاد 99 این مقاله به روزرسانی خواهد شد و لینک دریافت آن قرار داده خواهد شد . "

 

 با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دکتری تخصصی هیوا می توانید به محض قرار گرفتن کارنامه نهایی آزمون دکتری دانشگاه آزاد 99 بر روی سایت رسمی این دانشگاه ، از این موضوع مطلع شده و به مشاهده آن بپردازید .

نحوه مشاهده کارنامه نهایی دکتری دانشگاه آزاد 99
کارنامه نهایی آزمون دکتری دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی این دانشگاه در دسترس داوطلبان قرار می گیرد که راهنمای مراحل دریافت آن در ادامه ارائه شده است .

مراحل مشاهده و دریافت کارنامه نهایی آزمون دکتری 99 :
ورود به سایت azmoon.org .

کلیک کردن بر روی لینک " کارنامه نهایی آزمون دکتری تخصصی سال 99 " .

وارد کردن کد انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ( مندرج در کارنامه اولیه آزمون دکتری ) و کد ملی .

مشاهده کارنامه نهایی .

راهنمای تصویری مشاهده کارنامه دکتری :
1. ورود به سایت azmoon.org و انتخاب لینک " کارنامه نهایی آزمون دکتری تخصصی سال 1399 " .

 

 

2. وارد کردن کد دسترسی به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد و کد ملی .

 

 

 کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد در انتهای کارنامه اولیه داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد شدند ، درج می شود . این کد یک شناسه 7 رقمی بوده که وجود آن برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد و مشاهده کارنامه نهایی ضروری می باشد . 

3. مشاهده و دریافت کارنامه .

 

 

" تصاویر مربوط به کارنامه نهایی دکتری دانشگاه آزاد 98 است و به محض انتشار کارنامه نهایی آزمون دکتری دانشگاه آزاد 99 این مقاله به روز رسانی خواهد شد . "

 


 آن دسته از داوطلبانی که مایل به انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد هستند می توانند در بازه زمانی در نظر گرفته شده پس از اتمام ثبت نام داوطلبان پذیرفته شده در دانشگاه ها و در صورت موافقت وزارت علوم در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت نمایند .


مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در تمام مراحل آزمون دکتری پاسخگوی متقاضیان خواهد بود و اطلاعات کاملی را در خصوص فرآیند آزمون دکتری در اختیار ایشان خواهد گذاشت . در داوطلبان می توانند سوالات خود را در رابطه با کارنامه نهایی دانشگاه آزاد 99 از کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا بپرسند .

 


سوالات متداول

1- برای مشاهده کارنامه نهایی دکتری دانشگاه آزاد چه اطلاعاتی مورد نیاز است ؟
داوطلبان لازم است کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد و کد ملی خود را در فیلد های مربوطه وارد نمایند که در متن مقاله توضیحات تکمیلی درباره نحوه دریافت این کد ارائه شده است . 

2- کارنامه نهایی آزمون دکتری دانشگاه آزاد در چه زمانی منتشر می شود ؟
زمان انتشار کارنامه نهایی آزمون دکتری آزاد حدودا اواسط شهریور ماه است و به محض اعلام آن ، این مقاله به روز رسانی خواهد شد .

3- کارنامه نهایی آزمون دکتری دانشگاه آزاد را از چه طریق می توان دریافت کرد ؟
برای دسترسی و مشاهده کارنامه نهایی آزمون دکتری دانشگاه آزاد باید به سایت رسمی دانشگاه آزاد مراجعه کنید که مراحل دسترسی به این کارنامه در متن مقاله ارائه شده است .

منبع : کارنامه نهایی دکتری دانشگاه آزاد

:: بازدید از این مطلب : 88
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 8 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: