امکان دریافت وام شهریه دکتری دانشگاه پیام نور تا سقف 20 میلیون تومان
نوشته شده توسط : sevda

طبق گفته معاون فرهنگی ، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور در خصوص جزئیات وام شهریه این دانشگاه ، دانشجویان دکتری امکان دریافت وام شهریه تا سقف ۲۰ میلیون تومان در سال را دارند .

محمدهادی امین ناجی از تمدید مهلت ثبت نام وام های دانشجویی صندوق رفاه تا ۱۵ اردیبهشت خبر داد و گفت : طبق اعلام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ، با توجه به شرایط به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا در کشور و مشکلات بهداشتی ، اقتصادی و اجتماعی ناشی از آن ، در راستای کمک به دانشجویان ، مهلت ثبت نام وام های دانشجویی تا ۱۵ اردیبهشت تمدید شد .

وی افزود : صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم همواره پشتیبان دانشگاه پیام نور بوده و امسال نیز دانشجویانی که سقف وام دانشجویی صندوق رفاه را دریافت نکردند با تامین اعتبار و درخواست مجدد می توانند ، سقف مجاز را دریافت کرده و ۹ ماه بعد از فراغت از تحصیل برای بازپرداخت وام اقدام کنند .

معاون فرهنگی ، اجتماعی ودانشجویی دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه سامانه گلستان با سایت صندوق رفاه مرتبط است ، گفت : دانشجویان برای دریافت وام صندوق رفاه می توانند به پرتال دانشجویی سایت bp.swf.ir مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنند .

امین ناجی در خصوص دیگر وام های شهریه دانشگاه نیز گفت : دانشگاه پیام نور نیز برای کاستن از دغدغه دانشجویان این دانشگاه با توجه به تحریم های اقتصادی و وضعیت دشوار موجود ، وام های مختلفی را علاوه بر وام های مستمر صندوق رفاه وزارت علوم ، درنظر گرفته و هم اکنون تمام دانشجویان دانشگاه پیام نور در سراسر کشور می توانند از طریق بانک های طرف تعهد دانشگاه ، وام شهریه دریافت کنند .

وی با عنوان اینکه علاوه بر آن وام فرهنگی برای حافظان کل قرآن نیز ، تقریبا به تمام حافظان قرآن کریم در دانشگاه پیام نور اختصاص یافت ، اظهار داشت : در سال گذشته در حوزه وام های تحصیلی برای پرداخت شهریه ، هم بانک های طرف تعهد دانشگاه ، برای دانشجویان دکتری تا سقف ۲۰ میلیون تومان در سال ، برای دانشجویان کارشناسی ارشد تا سقف ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و برای دانشجویان کارشناسی تا سقف ۲ میلیون تومان در سال با کارمزد یک و ۴ دهم درصد و یک ضامن پیش بینی شد و در سال ۹۹ نیز تداوم خواهد یافت .

وی افزود : دانشجویان از زمانی که وام را دریافت می کنند تا یکسال برای بازپرداخت فرصت دارند و پرونده وام آنها با همان ضامن برای سال های بعد نیز لحاظ خواهد شد و نیاز مجدد به حضور ضامن برای دریافت وام در سال های بعدی نیست .

معاون دانشگاه پیام نور ادامه داد : یکی از بنیاد ها نیز سال ۹۸ - ۹۷ با اختصاص وام ۶۰۰ هزار تومانی به دانشجویان مجرد دانشگاه پیام نور و ۸۰۰ هزار تومانی به دانشجویان متاهل نقش بسیار موثری داشت .

وی با عنوان اینکه این وام در سال ۹۹ هم استمرار خواهد داشت ، افزود : دریافت کنندگان این وام نیز بعد از ۶ ماه فراغت از تحصیل اقدام به بازپرداخت وام خواهند کرد .

معاون فرهنگی ، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور گفت : دانشجویانی که به دلیل رعایت دستورالعمل های بهداشتی ثبت نام نکرده اند، نگران شهریه نباشند . تمام دانشجویان می توانند با مراجعه به سیستم گلستان و پرداخت فقط یک سوم شهریه ثابت خود انتخاب واحد کنند .

منبع : امکان دریافت وام شهریه دکتری دانشگاه پیام نور تا سقف 20 میلیون تومان

:: بازدید از این مطلب : 185
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 8 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: