نوشته شده توسط : sevda


داوطلبانی که خواستار نام نویسی در پذیرش بدون کنکور و یا با کنکور کاردانی به کارشناسی 99 هستند ، برای تکمیل مراحل و فرآیند ثبت نام اینترنتی و حضوری خود به برخی اطلاعات و مدارک اعم از اطلاعات شخصی و شناسنامه ای ، تحصیلی و ... نیاز دارند . 

کنکور کاردانی به کارشناسی هر ساله برای جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ناپیوسته برگزار می شود و داوطلبان فارغ التحصیل مقطع کاردانی که علاقه مند به تحصیل در این مقطع هستند می توانند در پذیرش رشته های بدون کنکور و یا با کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۹ ثبت نام کنند .

متقاضیان واجد شرایط نام نویسی کارشناسی ناپیوسته باید در زمان تعیین شده از سوی سازمان سنجش برای ثبت نام خود اقدام کنند . داوطلبان به منظور انجام فرآیند ثبت نام خود ، باید اطلاعات خواسته شده در فرم های ثبت نام را طبق مندرجات و اطلاعات مدارک خود به درستی و با دقت تکمیل کنند . با توجه به اهمیت تطبیق اطلاعات فرم ثبت نام با مدارک داوطلبان در ادامه این مقاله مدارک و اطلاعات لازم برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 99 ارائه شده است .


مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 99
داوطلبان کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۹ ، می توانند پیش از آغاز نام نویسی پذیرش کارشناسی ناپیوسته سال جاری ، مدارک لازم برای ثبت نام را آماده کنند و در صورتی که نواقصی در مدارک و اطلاعات خود مشاهده کردند می توانند تا آغاز مهلت نام نویسی دانشگاه ها مدارک خود را تکمیل کنند و در زمان تعیین شده ثبت نام خود را انجام دهند .

لازم به ذکر است که ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 99 به صورت اینترنتی انجام می شود و داوطلبان نیازی به آپلود مدارک ( به جز عکس ) در سایت نداشته و صرفا باید اطلاعات موجود در مدارک را در سایت وارد کنند . علاوه بر مدارک ذکر شده داوطلبان می بایست هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۹ را نیز پرداخت کرده و سریال ثبت نام را دریافت کنند . مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۹ به شرح زیر می باشند .

 

 اطلاعات فردی داوطلب :

1 - نام و نام خانوادگی / نام پدر

2 - کد ملی داوطلب

3 - تلفن همراه 

4 - ملیت / دین

5 - کد رهگیری مختص اتباع غیر ایرانی

6 -عکس 3 * 4 ( برای آپلود در سایت )

 

 اطلاعات شناسنامه ای داوطلب :

1 - شماره شناسنامه

2 -سری و سریال شناسنامه

3 - تاریخ تولد

4 - تاریخ صدور شناسنامه

5 - محل تولد

 

 اطلاعات مربوط به محل سکونت داوطلب ( برای تعیین حوزه امتحانی ) :

1 - آدرس منزل

2 - شماره تلفن ثابت منزل

3 - کد پستی محل سکونت

 

 اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی داوطلب :

1 - عنوان آخرین مدرک تحصیلی ( کد مدرک )

2 - آخرین مدرک تحصیلی

3 - معدل مدرک تحصیلی کاردانی

4 - تاریخ فارغ التحصیلی کاردانی

 

داوطلبان باید دقت داشته باشند که در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در اطلاعات ثبت نامی و اصل مدارم داوطلب ، قبولی وی لغو خواهد شد . خاطر نشان می شود داوطلبان باید پس از قبولی نهایی اصل مدارک خود را به دانشگاه محل قبولی برای تطبیق با اطلاعات ثبت نامی ، تحویل دهند .


اگر پس از مطالعه مقاله مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۹ ، سوالی در این زمینه دارید جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

هم چنین به داوطلبان باید برای شرکت در کنکور کاردانی به کارشناسی 99 ، چند روز پیش از برگزاری ازمون کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده و همراه داشته باشند .

حتما بخوانید:راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 99

سوالات متداول

1- آیا برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی تمامی مدارک باید در سایت بارگزاری شوند ؟
خیر . همانطور که در مقاله اشاره شده داوطلبان برای ثبت نام اینترنتی کاردانی به کارشناسی ، فقط به اطلاعات مندرج در این مدارک نیاز دارند .

2- چه مدارکی برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی لازم است ؟
داوطلبان برای ثبت نام به مدارک شخصی . شناسنامه ای ، تحصیلی و ... خود نیاز دارند که به صورت کامل در این مقاله نام برده شده اند .

3- آیا برای ثبت نام حضوری در دانشگاه به اصل مدارک نیاز داریم ؟
بله . همانطور که در مقاله اشاره شده داوطلبان برای ثبت نام حضوری به اصل مدارک خود نیاز دارند .

منبع : مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 99

:: بازدید از این مطلب : 200
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 13 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: