زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری
نوشته شده توسط : sevda

سازمان سنجش در زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 99 کارنامه دعوت به مصاحبه داوطلبان را در سایت خود به نشانی sanjesh.org منتشر می کند . پذیرفته شدگان این مرحله از آزمون می توانند مطابق جدول زمانبندی به دانشگاه های مورد پذیرش بروند و سر جلسه مصاحبه حاضر شوند .

سازمان سنجش بعد از اتمام فرصت انتخاب رشته دکتری سراسری 99 به بررسی فرم انتخاب رشته داوطلبان می پردازد و نتایج انتخاب رشته را در قالب کارنامه انتخاب رشته دکتری 99 بر روی سایت خود به آدرس sanjesh.org منتشر می کند . در این کارنامه وضعیت دعوت به مصاحبه هر داوطلب مشخص می شود یعنی اگر تراز آزمون کتبی برابر یا بیشتر از حدنصاب دعوت به مصاحبه هر دانشگاه باشد ، داوطلب به مصاحبه آن رشته محل دعوت خواهد شد و محدودیتی در تعداد دعوت به مصاحبه وجود ندارد .

از این رو همه داوطلبانی که در مرحله انتخاب رشته دکتری ۹۹ شرکت کرده اند می بایست در زمان تعیین شده جهت اطلاع از وضعیت خود با داشتن اطلاعات ثبت نامی کارنامه انتخاب رشته خود را دریافت کنند که بر این اساس در ادامه زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 99 اطلاع رسانی شده است .


زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 99
طبق جدول زمانبندی آزمون دکتری 99 مندرج در دفترچه ثبت نام دکتری ، زمان انتخاب رشته این آزمون برای داوطلبان دانشگاه های سراسری هفته اول اردیبهشت ماه 99 اعلام شده بود و پیش بینی می شد نتایج انتخاب رشته دکتری چند هفته بعد از آن اعلام شود . 

اما به دلیل به تعویق افتادن زمان برگزاری آزمون دکتری 99 ، زمان اعلام نتایج انتخاب رشته نیز متعاقبا تغییر خواهد کرد و متقاضیان با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دکتری تخصصی هیوا می توانند از  تاریخ دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری سراسری ۹۹ مطلع شوند .


" به محض مشخص شدن زمان اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری 99 این مقاله به روز رسانی خواهد شد . "

 


مرحله بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری 99
پیش از آن که داوطلبان به مرحله بعدی آزمون دکتری 99 یعنی مصاحبه دکتری دانشگاه های سراسری وارد شوند ، موظفند نسبت به تکمیل فرم صلاحیت عمومی دکتری اقدام نمایند . این فرم که در زمان مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری ، از طریق کارنامه انتخاب رشته در دسترس داوطلبان قرار می گیرد ، جهت جلوگیری از ورود افراد معاند نظام و مشهور به فحشا به مقطع دکتری توسط سازمان سنجش بررسی می شود .

در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص کارنامه انتخاب رشته دکتری ۹۹ و تکمیل فرم صلاحیت عمومی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی تماس گرفته و از راهنمایی های مشاوران این مرکز بهره مند شوید .

سوالات متداول

1- نتایج انتخاب رشته دکتری چه زمانی اعلام می شود ؟
زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری احتمالا در مرداد ماه خواهد بود و به محض اعلام این مقاله به روز رسانی می شود .

2- در زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری چه اطلاعاتی در اختیار داوطلب قرار می گیرد ؟
همان طور که در متن مقاله اشاره شده نتایج انتخاب رشته دکتری وضعیت دعوت به مصاحبه داوطلبان را در انتخاب هایشان اعلام می کند . 

3- در زمان اعلام نتایج دکتری هر داوطلب حداکثر به چند دانشگاه دعوت به مصاحبه می شود ؟
طبق متن مقاله اگر تراز آزمون کتبی برابر یا بیشتر از حدنصاب دعوت به مصاحبه هر دانشگاه باشد ، داوطلب به مصاحبه دعوت خواهد شد و محدودیتی در تعداد دعوت به مصاحبه وجود ندارد .

منبع : زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری

:: بازدید از این مطلب : 146
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 13 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: