زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
نوشته شده توسط : sevda

داوطلبان مقطع دکتری دانشگاه آزاد که در سایت این دانشگاه فرم انتخاب رشته خود را ثبت کرده اند می توانند در  زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99 که احتمالا اواخر مرداد ماه خواهد بود ، از واحدهای دانشگاه آزاد که در آن دعوت به مصاحبه شده اند با خبر شوند .

با وجود اینکه از سال 96 به بعد آزمون دکتری سراسری و دانشگاه آزاد با یکدیگر ادغام شدند ، اما بعد از اعلام نتایج اولیه دکتری راه این دو دانشگاه از یکدیگر جدا شده و داوطلبانی که متقاضی تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه آزاد هستند باید به صورت جداگانه از طریق سایت azmoon.org فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کنند . 

بعد از اتمام زمان انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99 ، فرم انتخاب رشته هر داوطلب بررسی شده و در صورتی که تراز کسب شده آزمون دکتری داوطلب برابر یا بیشتر از حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری واحدهای دانشگاه آزاد باشد ، مورد پذیرش واقع می شود . در نهایت در زمان اعلام نتایج انتخاب رشته ، کد رشته محل هایی که داوطلبان در آن ها به مصاحبه دعوت شده اند از طریق سایت azmoon.org اطلاع رسانی می شود . از آن جا اطلاع از زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد موجب می شود که داوطلبان به موقع خود را برای مرحله بعد یعنی مصاحبه دکتری آماده نمایند ، در ادامه زمان این مرحله سرنوشت ساز اطلاع رسانی می شود .


زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99
سال گذشته کارنامه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد اواخر خرداد ماه منتشر شده است ، اما در حال حاضر به دلیل تعویق آزمون دکتری ، زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری آزاد 99 مشخص نشده ولی پیش بینی می شود امسال این نتایج اواخر مرداد ماه بر روی سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد قرار گیرد .  

" به محض انتشار اطلاعیه زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99 این مقاله به روز رسانی خواهد شد . "


مهمترین اخبار و رویدادهای مربوط به آزمون دکتری 99 از طریق کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دکتری تخصصی هیوا اطلاع رسانی می شود و شما می توانید با عضویت در آن ها به محض انتشار اطلاعیه زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99 ، از این موضوع با خبر شوید .

داوطلبان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست پس از اطلاع از نتایج انتخاب رشته خود را برای مصاحبه آماده نمایند . مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد در سال گذشته به طور متمرکز و در استان تهران برگزار شد ، اما با در نظر گفتن تغییرات متعددی که در سال های گذشته در شیوه برگزاری مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ایجاد شده ، بهتر است داوطلبان اخبار مرتبط با این موضوع را دنبال نمایند . در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص کارنامه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی در ارتباط باشید تا در اسرع وقت جواب مناسبی به سوالات و ابهامات شما داده شود .


سوالات متداول

1- نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد چه زمانی اعلام می شود ؟
زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد احتمالا اواخر مرداد ماه خواهد بود و به محض مشخص شدن زمان دقیق آن این مقاله به روز رسانی خواهد شد .

2- چگونه می توان به نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد دسترسی پیدا کرد ؟
کارنامه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتشر می شود که لینک دسترسی به آن داخل مقاله قرار خواهد گرفت .

3- آیا نتایج انتخاب رشته دکتری سراسری و آزاد به صورت مجزا اعلام می شود ؟
بله . طبق متن مقاله با وجود آن که آزمون دکتری سراسری و آزاد ادغام شده ، اما فرآیند انتخاب رشته و اعلام نتایج انتخاب رشته برای متقاضیان دکتری سراسری و آزاد به صورت جداگانه صورت می گیرد .

منبع : زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

:: بازدید از این مطلب : 77
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 18 ارديبهشت 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: