زمان انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت ۹۹
نوشته شده توسط : sevda

کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می بایست در بازه زمانی مشخصی به سایت مرکز سنجش پزشکی مراجعه کرده و اولویت بندی رشته محل های مورد علاقه خود را انجام دهند . زمان انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 99 نیمه دوم مرداد ماه می باشد .

 

مرکز سنجش آموزش پزشکی پس از برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۹ به بررسی پاسخنامه های داوطلبان پرداخته و نتایج این آزمون را در کارنامه ای منتشر می کند . داوطلبانی که بر اساس اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت حائز حد نصاب لازم باشند به اندازه چند برابر ظرفیت پذیرش ، مجاز به انتخاب رشته می شوند .

این متقاضیان می بایست ضمن اطلاع از زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به سایت مرکز سنجش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir مراجعه کرده و پس از دانلود و مطالعه دفترچه انتخاب رشته به اولویت بندی رشته محل های مورد علاقه خود بپردازند . از این رو در ادامه به بررسی زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد پزشکی 99 می پردازیم .


زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99
مرکز سنجش پزشکی طبق روال سالیان گذشته جدول زمانبندی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 را در دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون منتشر کرده و در اختیار داوطلبان قرار داده است . مطابق این جدول همزمان با اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۹ ، دفترچه انتخاب رشته نیز منتشر شده و امکان اولویت بندی رشته محل ها در اختیار داوطلبان مجاز قرار می گیرد .

بر این اساس متقاضیانی که حد نصاب علمی لازم برای شرکت در این فرایند را کسب نمایند از 15 لغایت 19 مرداد ماه فرصت خواهند داشت به سایت sanjeshp.ir مراجعه کرده و به تکمیل فرم اینترنتی و چینش انتخاب های خود بپردازند . 

حداکثر تعداد انتخاب های داوطلب در زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 به تعداد دانشگاه ها و مراکز پذیرنده رشته امتحانی وی می باشد . متقاضیان بر اساس اولویت علاقه می توانند انتخاب های خود را از میان دانشگاه های عادی ، شهریه پرداز و دانشگاه آزاد انجام دهند .

با توجه به کوتاه بودن زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۹ به داوطلبان توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد و صفحه اینستاگرام کارشناسی ارشد از زمان دقیق این مرحله مطلع شوند . 

 

 

 زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 از 15 لغایت 19 مرداد ماه می باشد .

 

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز راهنمای مناسبی برای داوطلبان بوده و در زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت بهترین راهکارها را ارائه می دهند . برای ارتباط با مشاوران این مرکز می توانید از سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا استفاده نمایید .  

سوالات متداول

1- انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت چه زمانی انجام می شود ؟
داوطلبان مجاز به انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت معمولا همزمان با اعلام نتایج اولیه این آزمون می توانند به اولویت بندی رشته محل های مورد علاقه خود بپردازند که زمان دقیق آن در متن مقاله بروزرسانی خواهد شد .

2- داوطلبان مجاز به انتخاب رشته ارشد پزشکی باید به چه سایتی مراجعه کنند ؟
مطابق متن مقاله انتخاب رشته این داوطلبان در سایت sanjeshp.ir انجام می شود .

3- حداکثر تعداد انتخاب های داوطلبان مجاز به انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت چه مقدار است ؟
مطابق متن مقاله داوطلبان حداکثر به تعداد دانشگاه ها و مراکز پذیرنده رشته امتحانی خود مجاز به انتخاب رشته می باشند .

منبع : زمان انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت ۹۹

:: بازدید از این مطلب : 177
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 فروردين 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: